Bıldırcın yumurtası kilo yapar mı ?

mavera04

Güneşin doğduğu yerdeyim:)
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2009
3.788
343
kızlar bıldırcın yumurtasının süt ve balla karıştırılıp yendiği zaman kilo yaptığını duydum bi bilgisi olan varmı acaba????

hiç bilmiyorum valla bıldırcın yumurtasının iyi oldugunu duymustum ama kıloda etkilimi bilemem

kızlar bıldırcın yumurtasının süt ve balla karıştırılıp yendiği zaman kilo yaptığını duydum bi bilgisi olan varmı acaba????

aldırıyo!
annem bana zorla içirirdi her akşam kilo aldırdığına emin olabilirsin bi de çırpardı onu köpük köpük olurdu hay yarabbim aklıma geldikçe sinirleniyorum aldırdığı kiloları vermek için canım çıkıyo şimdi!

aldırıyo!
annem bana zorla içirirdi her akşam kilo aldırdığına emin olabilirsin bi de çırpardı onu köpük köpük olurdu hay yarabbim aklıma geldikçe sinirleniyorum aldırdığı kiloları vermek için canım çıkıyo şimdi!

çok sağol canım inşallah eşimede aldırırda biraz rahatlarım ...
tavsiyen için tekrar teşekkür ederim..

afiyet olsun eşinize alır muhtemelen bende de kardeşimde de etkili oldu
arkadaşım da aldı bununla
bi arkadaşımda david 3 ampülü almıştı kilo almak için

afiyet olsun eşinize alır muhtemelen bende de kardeşimde de etkili oldu
arkadaşım da aldı bununla
bi arkadaşımda david 3 ampülü almıştı kilo almak için

benim eşim midesinden rahatsız olduğu için herşeyi kullanamıyor malesef....
bu yöntemi buldum başladık bakalım sabah akşam içiyo..
inşallah alır...

Son düzenleme:

Bıldırcın yumurtasında yüklü miktarda protein var fakat protein miktarının fazla olması sık kullanım durumunda böbreklerde hasara sebep olur. 2-3 günde bir tane(pişirilmeden kullanılıyorsa) ihtiyacın olan proteini karşılamaya yetecektir

Bıldırcın yumurtasında yüklü miktarda protein var fakat protein miktarının fazla olması sık kullanım durumunda böbreklerde hasara sebep olur. 2-3 günde bir tane(pişirilmeden kullanılıyorsa) ihtiyacın olan proteini karşılamaya yetecektir

bilginiz için teşekkür ederim.

Ya arkadaşlar nasıl pişiriyorsunuz bu bıldırcın yumurtasını yoksa pişirmeden mi yiyorsunuz?

Ya arkadaşlar nasıl pişiriyorsunuz bu bıldırcın yumurtasını yoksa pişirmeden mi yiyorsunuz?

burda bahsedilen karışıma çiğ ekleniyor
sütle bıldırcın yumurtasını çırpıp içine bal katardı annem ama normalde tavuk yumurtası nasıl pişirilirse öyle pişiriliyo bıldırcında haşlama, yağda ya da suda pişer yani

slm bende bıldırcın yumurtasını duymuştum kızım için kullanmak istedim doktorumuza sordum gereksiz dedi :KK1:

slm bende bıldırcın yumurtasını duymuştum kızım için kullanmak istedim doktorumuza sordum gereksiz dedi :KK1:

bildiğim kadarıyla çocuklarda iştak açılmasına fayda ediyomuş bide aşırı öksüğü olan .astım bronşit gibi hasatalıklara bu bahsettiğim karışım çok iyi geliyor ilgilenenler kullansın internettende araştırısanız bi çok faydası olduğunu görürsünüz :KK42:

X