Bildirimlere Abone Ol !!!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Anladım ,iletelim belki daha az kullanılan bir yere kaydırılabilir...

Ben de hep telefondan giriyorum ,zili bir görmeyen ben değilmişim diye sevindim birden
Benim de tel sayılır tabletten giriyorum hoş telden de girdim gene orda duruyor valla o kadar sinirimi bozuyorki ilk tarayıcıdan sandım tarayıcıyı sildim başka yerden girdim gene var off off

Benim de tel sayılır tabletten giriyorum hoş telden de girdim gene orda duruyor valla o kadar sinirimi bozuyorki ilk tarayıcıdan sandım tarayıcıyı sildim başka yerden girdim gene var off off
Herkesin derdi ayrı zili gören de görmeyen de dertli bulursun çözümünü inşallah

Herkesin derdi ayrı zili gören de görmeyen de dertli bulursun çözümünü inşallah
Bence tablette yok bilg.dan girsem görüntüyü büyütüyordum o köşeleri zaten görmüyordum ben muhtemelen zilde görünmezdi ama bil.dan girmiyorum artık ben tablet büyük rahatlık :)

Merhabalar,
Ben de telefondan girenlerdenim işletim sistemi ios "bende de yok" koca koca 2 tane vitplus reklamı var 2 tane alt alta aralarında da kırmızı renkli uyarı yazısı kısmı var yazdığım bu klavyemsi bölümün de hiçbiyerinde yok olup olmaması sıkıntı da değil zaten bilgi amaçlı yazdım,sevgiler

Bence ioslarda sorun var. Benimde iOS. Uygulamamızda yok zaten

Benim işletim sistemi de iOS zil yok acaba hesabım da ki ayarlardan yapabilir miyiz mi bu bildirim ayarını?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…