Bildirimlere Abone Ol !!!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benim de tel sayılır tabletten giriyorum hoş telden de girdim gene orda duruyor valla o kadar sinirimi bozuyorki ilk tarayıcıdan sandım tarayıcıyı sildim başka yerden girdim gene var off off :silah::silah:

Ben de korkunç derece takmış ve sinir olmuş durumdayım. Hadi PC ekranında bir yere kadar
tolerans gösterebiliyorum ama tel ekranımda nal gibi duruyor.

Nefret ettim. Özellikle cevap yazarken son derece rahatsız ediyor. Ekranın büyük kısmını kaplayan amaçsız, sersem bir şey.

Ve ben abone olmak istemiyorum. Bu nedenle de katlanmak zorundayım sanırım, çünkü "okudum anladım, istemiyorum" dediğinde küçülmüyor. Bazı konulara cevap yazacakken sırf ekranımın ortasında o saçma şeyi görmemek için yazmadığım oluyor.

Bilmiyorum bu kadar takmak sağlıklı mı ama KKyı bırakma nedenim bile olur yani bu gidişle.

Bu engelleme,görme,görememe ve daha birçok teknik sorunuza Kazen Kazen sabah cevap verecektir...HoppaYenilikleri duyurmak benden ama diğer teknik sorularınızın cevabı maalesef bende yok...:KK69:
Patroniçe göremeyen Java kapalı olduğu için göremiyor, görmek istemeyende javayı kapatsın gidiyor :KK68:

Son düzenleme:
Ben de korkunç derece takmış ve sinir olmuş durumdayım. Hadi PC ekranında bir yere kadar
tolerans gösterebiliyorum ama tel ekranımda nal gibi duruyor.

Nefret ettim. Özellikle cevap yazarken son derece rahatsız ediyor. Ekranın büyük kısmını kaplayan amaçsız, sersem bir şey.

Ve ben abone olmak istemiyorum. Bu nedenle de katlanmak zorundayım sanırım, çünkü "okudum anladım, istemiyorum" dediğinde küçülmüyor. Bazı konulara cevap yazacakken sırf ekranımın ortasında o saçma şeyi görmemek için yazmadığım oluyor.

Bilmiyorum bu kadar takmak sağlıklı mı ama KKyı bırakma nedenim bile olur yani bu gidişle.

Normal veya değil herkesin bir takıntısi var işte bence abone ol de en azından büyük ölçüde küçülüyor hele büyük haline katlana bilmem mümkün değil :KK12:

Ayarlardan Java yı kapat, smileler gidiyor ama bilgin olsun.

Smiler mi gidiyor pofff bıktım ya valla :110:

Ayarlardan Java yı kapat, smileler gidiyor ama bilgin olsun.
Kahramanımsınız, şampiyonumsunuz, Allah razı olsun valla.

Normal veya değil herkesin bir takıntısi var işte bence abone ol de en azından büyük ölçüde küçülüyor hele büyük haline katlana bilmem mümkün değil :KK12:

Smiler mi gidiyor pofff bıktım ya valla :110:

Sevgili N Nana sağ olsun, istemediğim bir şeyden kurtulmak için istemediğim başka bir şeyi kabul etmeme gerek kalmadı :)

İşte o site ayarını bulamadım
Screenshot_2017-03-04-01-01-31.png

Kuzu ilk ayarlara tıkla,

Screenshot_2017-03-04-01-00-26.png

Sonra şöyle bi sayfa var, bak orada site ayarları yazıyor ona tıkla.

Screenshot_2017-03-04-01-00-37.png

Hemen ilk satırdaki tüm sitelere tıkla,

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X