Bilgili kızlar selam fikrinize ihtiyacım var

meraklime

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2023
39
7
27
Kizlar selam. 8 aylik evliyim hic korunmadik fakat hamile kalmadim. Bu ay diger aylardan farkli sekilde ovilasyon tarihimden itibaren kasık ağrısı başladi son 5 gündür de göğüslerim inanilmaz siskin ve ağrıyor. Onun dışında karnimin alt kisminda bir kramp ara sira girip cikiyor. Adet tarihime 4 gün var dün erken gebelik testi yaptim silik dahi cikmadi. Bunlarin dışında bir belirtim yok . Yaşayan oldu mu bunları.

Hamilelik aklımızda olduğu için ve surekli kendimizi dinlediğimiz için belirti yasayabiliyoruz. Şimdiye kadar o kadar çok emin olduğum aylar oldu ki ama olmadı. İnşallah senin vardır. Moralin bozulsun diye demiyorum yanlış anlama lütfen sadece çok yükseltme kendini test yapmadan bilebilme şansımız yok maalesef

Bende geçen haftalarda aynıları oldu baya belirti yaşadım ilk kez hatta böyle belirtiletim oldu regl olmama 4 gün kala test yaptım 1.20 negatif çıktı

Acele etmeyin sürekli de düşünmeyin adetinize daha 4 gün varmış, bu bahsettikleriniz adet belirtisi de olabilir, adetiniz gecikirse test yapın

Tesekkur ederim yorumun icin . Bende bazen psikolojik oldugunu dusunuyorum çünkü adetime 3 gun kaldi gogus agrisi gecti kramplar azaldi. Allah isteyen herkese nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…