Bilgisayarınızla Uyumak İster Misiniz? ilginc bir tasarim

Zepp

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2006
9.312
21
45
Bilgisayarınızla Uyumak İster Misiniz?
Onunla olan ilişkinizde derecenin bu seviyeye kadar geleceğini kim tahmin edebilirdi ki? İlginç bir ürün daha SDN'de. Bilgisayar, bizim her şeyimiz. Öğretmenimiz, arkadaşımız, oyuncağımız, defterimiz, önümüz, sağımız, solumuz, arkamız. Bu ilişkiyi şimdi yatağa da taşıdılar.

Resim hareketlidir lutfen bekleyiniz :KK66:

mob0068yk8.gif

Avrupa ve Amerika'da satışa sunulan bu mobilya sayesinde bilgisayarınız, hemen başınızın ucunda. Türkiye'ye gelir mi bilemiyoruz ama dokunmasak da yatmasak da bu ürüne biraz daha yakından bakabiliriz. İşte bilgisayar yatağı. (Ya da bilgisayar manyaklarının yatağı:roflol:)

Son düzenleme:
bana kesinlikle lasımmm..jeyyar ama bilgisayarın yaydığı radyasyonu düşünür ve (kendi adıma konuşuorm) aşağı yukarı bütün günümü pc^de geçirdiğimi düşünürsek bide bunu uykuyla bütünle beynim 1 ay sıcakta bekletilmiş yemek gibi ekşir heralde.....:roflol::roflol::roflol:sırnaşık şeykafamçokkarıştınaniknanik

Aslinda sasirmadim cok guzel olmus ama yakinda emin olun cebimizde tasicaz bu aleti yani okadar kuculcek bence...

ben yatarkende yatağıma götürüyom zati ..işim bitincede yere koyuyorum ..
hııııımmmmmm :uhm:. buda demek oluyo ki bi bilgisayar manyağıyım ..tatlicadiarzu

yeri olmayanlar için guzel düşünce. yer kaplamayan yatak :p

X