Bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi¿

Bayanndoggru

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2020
77
69
29
Kızlar iyi akşamlar
Ben 5 aylık evliyim.
Eşimle sorunlar var bazı o yüzden ben ilk iki sene çocuk düşünmediğimi söyledim
Bu nedenle korunmuyoruz ama afedersiniz boşalma dışarı oluyor hep.
Ama içerde çok fazla zevk suyu geldiğini söylüyor bana.
adetim düzenliydi.1 haftadır aşırı stresliydim.normalde bugün adet olmam gerekiyordu faKat o3 gün önce kavga ettik düzgün uyuyamadım çok ağladım ettim üzüldüm.stresten olmuştur dedim ama kararsizim.2 gün önce ağrıyla beraber sabahtan kahverengi leke geldi.ama leke sadece.ve ertesi gün hiç birşey gelmedi.
Bugün de normal beyaz sıvı geliyor.
Yani sadece adetten 2 gün önce kahverengi leke geldi.ertesi günler normal beyaz devam etti.hamileyim diye çok korkuyorum o kadar sorun var ki çözülecek.
Stresten geciktiği oldu bi iki kere evlenmeden önce de.ama hiç böyle adet günümden önce leke gelip ertesi güne normal adet olurdum.aema bu bi günde geçti adet te olmadım beyaz sıvı geliyor.
Baş ağrım mide bulantısı karın ağrısı falan hiç bişey yok belirtilerden.ama bu bana yerleşme kanaması gibi geldi.korktum.test yaptım bugün tek çizgi çıktı.ama bi 10 dakika sonra baktım diğer çizgi hafif silikti.
Bir tane daha test var ama gecikmeden ne kadar süre yapsam net sonuç alabilirim
Kan testini bir de ne kadar zaman sonra yaptırabilirim içim içimi yiyor.

Keşke hap kullansaydınız. Bence hamilesiniz, bulantı baş Dönmesi filan hemen olmaz zaten .üç dört gün daha bekleyip testi tekrarlayın.

Gecikme olunca yaparsın çıkar varsa. Geri çekilme korunma değil zaten olabilir

Yerleşme kanamasına benziyor. Kan testi verin emin olmak için. Geri çekilme korunma yöntemi değil. Belirtiler hemen ortaya çıkmaz. Ancak eşinizin söylediğine istinaden gebe olma ihtimaliniz epey yüksek.

bence de hamile olma ihtimaliniz yüksek. geri çekilme bir korunma şekli değil bence. adetiniz geciktiğinde kan testi yaptırın

Bugün olmalıydım adet.kan testini yarın sabah yaptırsam sağlıklı sonuç alabilir miyim sizce ?yoksa bir kaç gün daha beklemeli miyim

Bugün olmalıydım adet.kan testini yarın sabah yaptırsam sağlıklı sonuç alabilir miyim sizce ?yoksa bir kaç gün daha beklemeli miyim
İdrarda çift gördüysen eğer kanda zaten vardır. Kandaki değere göre idrara geçer zaten ver tabi kan emin olursun

İdrarda da ilkten tek çizgi çıkmıştı.
10 15 dakika sonra baktım ikinci çizgi çok hafif belli oluyordu net sonuç alamadım yani.adet gecikmesinden bi kaç gün sonra yapılmalı test deye okumuştum da o yüzden

10 15 dakika sonra baktım ikinci çizgi çok hafif belli oluyordu net sonuç alamadım yani.adet gecikmesinden bi kaç gün sonra yapılmalı test deye okumuştum da o yüzden
5dk sonra çıkan sonuçlar geçersiz aslında ama ihtimal var en kesin sonuç kanda belli olur

Ben rengligim 2 gün gecikti test yatım ikinci çizgi anında çıktı ama yarın gidip kan verin net sonuç için

Evet kan testi yaptırman lazım ama hemen değil ilişkiye girdiğin o günü hatırlıyorsan ondan 8 9 gün sonra çıkar.Ama bencede belirtiler hamilelik belirtisi. Hakkında hayırlısı olsun, sonuç ne olursa.

X