Bilgisi olanlar yazarsa çok sevinirim

KIRBITCI KIZ

Guru
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2013
52
33
Merhaba hanımlar şimdi ben el emeği işler yapıyorum,ve bu iside ünlü sitelerde satmak istiyorum,yani ev hanımıyım ve dlp ve vb. yrlerde ürünlerim ikinci el sitelerinde değerinin altında satılmasını istemiyorum,çünkü alıcılar çoğunlukla ikinci el olarak algılayıp gerçekten emek nedir sorgulamadan komik fiyatlarla almak istiyorlar,haliyle herşey gibi malzeme ücretleride arttı,birkaç emek hırsızı,üçü besi geçmez.. emeğin ne olduğunu bilmeyen bu şekil satış yapıyor, onlarda baştan sağma..emek kokusu dahi yok..e tabi bizlerde arada sıfır ürünün ikinci el gibi satılmasını istemiyorz ..işin kısası brn vergi vermeyede razıyım,fakat bu işin prosedürü nedir? hiç bilmiyorum ev hanimida vergi vererek bu işi yapabilirmi,vergi muafiyeti demeyin araştırdım tr.yl gibi c..ck s..t gibi vs ünlü sitelerde vergi muafiyeti hanımları reddediyor satış yaptırmıyorlarmis artık..ne yapmalıyım 😔

bence başlangıç olarak Instagram üzerinden reklam bütçesi ayırarak satışa başlayabilirsiniz. Instgram reklamlarından çok satış oluyor. Fotoğrafları özenli çekin bir konsept edinin kendinize. Videolar izleyin fotoğraf üzerine.

X