Bilgiye ihtiyacım var

Strewbery45

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2018
202
198
merhaba 9 aylık evliyim.eşimden 3 aydır ayrıyım.boşanma davası açtım.Boşanma nedenlerim:
Eş kişisinin kesinlikle cinsellik istemeyişi ve doktora gitmeyi reddetmesi(bekaretim duruyor)
6 ayda bana birçok kez şiddet uygulaması(darp raporu aldım)
Düğün takılarının tamamını evden çalıp götürmesi(babamın ve benim gözümün önünde)
Evden uzaklaştırma kararı çıkardım ve bunu bir kez evin önüne gelerek ihlal etti.bana küfür ve tehdit etti.şikayet ettim tekrar şahitlerimle.3 gün hapis yattı
İlk davamız oldu ben girmedim avukatım girdi 31 mayısta
İkinci davam oldu 3 temmuZDa şahitler dinlendi
Şimdi 3.celse 17 Temmuz da
Nafaka,tazminat talep etmedim.Hemen bitsin istiyorum.sadece benim kendime takılan çeyrek ve parayı getirdi 2.celsede ve avukatın kasasına konuldu.kendisi de boşanmak istiyorum diyor
Şimdi ben bu 3. Mahkemede sizce boşanma olur mu??? Zaten 3 celse 1,5 ayda hızlıca oluyor.burası küçük bir ilçe olduğu için.merak ediyorum bu kez biter mi

Son düzenleme:
Çok büyük ihtimalle olur . 2. Celseden sonra duruşma gününü yakın vermeside bunun göstergesi . Adli tatilden önce karara bağlamak istediğini düşünüyorum . Ama tabi yinede belli olmaz. Şartlamayın kendinizi . Ama anlattıklarınızdan ben bu sonucu çıkardım

X