Bilmiyorum benimki dert mi ama u sralar canm skyor bu olay..

bence spirali birkez daha dene. uzman bir doktora özel muayenehanede taktır. ilkinde yanlış taktıkları için falan olmuş olabilir. benim doktorum da ilk taktığı spirali ultrasondan kontrol etti. aşağıda olmuş dedi ve çıkarıp yenisini taktı. şu an hiç bir şikayetim yok .

bu kondom kullanamıyorum olayı pek ınandırıcı gelmedı bana...
sakın senınkı bıdene daha ıstıyo olmasın...
saka bı yana bence bı sekılde tedbırınızı alın ıkı cocugun ıkısıde bu kadar kucukken bakmak cok zor olur...,
sonucta allah vermıye sansızlıkla hamıle kalırsan esınde aynı benımkıne benzıyosa ıkısınede sen bakmak zorunda kalırsın ve bu senı yıpratır gercekten...

valla ne diyeceğimi bilmiyorum gerçekten zor bi durum benimde tek şansım spiral oda ilerde sorun çıkarırsa naparım bilmiyorum şuanda senin yapabileceğin fazla bişey yok gibi görünüyo inşallah herşey yoluna girer

bence de gülü seven dikenine katlanır ...

Son düzenleme:
valla prezarvatif en güzel korunma yöntemi bence, bence 3-5 kutu alın her gün bi kaç defa takma alıştırması yapsın, eli alışır zamanla, hız kazanır

anlayışsız erkekler ya, her şeyi kadından bekliyorlar. Kondom kullanıversin bir süre yahu. Ölmez ya.. bebeğiniz süt emmeyi bırakınca eskisi gibi devam edersiniz.. Ona saçını süpürge etmiş, bir de bebek vermiş kadın için bu kadar sıkıntıya katlanır herhalde :/

niyeesiniz korunmak istemiyor ki kondom en basiti hatta diye dsunuyorum...bir de erkekler icin de korunma yontemleri var bir arastirinisterseniz....3 aylik ,6 aylik 1 senelik hatta 6 senelik korunma igneleri var...pek bilgim yok ama...dayim bu ignelrle korunuyordu...zannedersem ne kadarlik istiyorsan yaptiriyorsun ve zamani dolana kadar sorunsuz korunma sagliyor....bir sornlari da olmamisti..hatta ignenin suresi doldugu icin yengem hamile bile kalmisti...bir arstirin derim...fedakarlik yapan hep kadinlar oluyor....hep kadinlarada yuklenmez ki canim....

X