Bilmiyorum

Lina23

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2020
240
58
26
Gerçekten bilmiyorum hayatta yaşadığım birçok kötü şey var ben ise en son sakatlandığımdan beri öyle bir hayatım dondu ki üniverste sınavına hazırlanıyorum dört senedir şimdide olduğu gibi kendimi sıkıntıya sokmaktan hiçbirşey yapamıyorum tembel biri değilim sadece çok mutsuzum hala gidemediğim için bu aileyle olduğum için anneme diyorum ki yapamıyorum evlen o zaman diyor evlenmekten o kadar korkuyorum ki kendi ailemde cevremde hiç iyi bir evlilik görmedim ki bide gerçekten kendi sorumluluğumu taşıyamıyorum nasıl evlilik yaparım kendim için istediğim bu değil ama istediklerimde olucak gibi değil işe girmek ise olmuyor sağlık durumumdan olmuyor ayrıca dediğim gibi kendim için istediğim hayat değil o kadar kötülük yaşadım ki bu şehir de evden dışarı bile cıkmayalı birkaç sene olmuştur çünkü tiksiniyorum burdan ağaçlar bile yeşil gelmiyor daha kötü oluyorum dışarı çıktığımda kendim için ise bu aileden bu şehirden gitmek istiyorum ama üniverste sınavında bile ağlaya ağlaya soru çözüyorum puanımda düşük geliyor haliyle napıcam bilmiyorum içimi dökmek için yazdım

bildiğim tek bir şey varsa kaçış veya zorunlulluk için evlilik yapan insanların çoğunun mutlu olmadığı, bu düşünceyi sil

Belli ki depresyondasınız bir doktora gidin
Ya aslında üniversiteyi okusanız engelli insanlar için güzel avantajlar var
Okumasanız da sanıyorum engelli çalıştırmak zorundalar ama bilemiyorum

raporunuz vardır imkanları araştırın lütfen

Sakın evden kaçmak için evlenmeyin
Evlilik koca bi sorumluluk demek her açıdan
Şimdi bunaldığınız sorumlulukları mumla ararsınız

Sınav konusunda ve genel hayata bakış açınız açısından da destek almalısınız bence
Muhtemelen yaşınız küçüktür zaten
Bu kadar olumsuz olmak için daha çok erken
Yaşayacağınız daha nice seneler var önünüzde

@herkesterapialsindiye bir instagram hesabi var. Şehrinizdeki uygun fiyatli terapisteri öğrenebileceginiz. Bu sayfayla bir görüşün destek alin bence.

bildiğim tek bir şey varsa kaçış veya zorunlulluk için evlilik yapan insanların çoğunun mutlu olmadığı, bu düşünceyi sil
Zaten evlenmek istemediğimi belirttim kendim için istediğim çok farklı

@herkesterapialsindiye bir instagram hesabi var. Şehrinizdeki uygun fiyatli terapisteri öğrenebileceginiz. Bu sayfayla bir görüşün destek alin bence.
Söyle söyliyim yolda kalsam cebimde otobüse binecek durumum yok aile vermez öyle şeylere para yicek ekmeği zor buluyoruz ben bu aileden kurtulmadıktan sonra ise yaramıyor

Herkese teşekkür ederim yazıyı tam okumayanlar için belirtiyim ben zaten evlilikten çok korkuyorum düşünmüyorum yardım al diyenlerinizide teşekkür ederim ise gir diyenlere istediğim hayat bu değil destek alıcak durumum yok hemde böyle bir aile içinde işe yaramıyor sadece içimi dökmek için yazdım herşey için iyi niyetiniz için teşekkür ederim

Söyle söyliyim yolda kalsam cebimde otobüse binecek durumum yok aile vermez öyle şeylere para yicek ekmeği zor buluyoruz ben bu aileden kurtulmadıktan sonra ise yaramıyor
Boyle bir durumda evlenmek intihar gibi olur. Belki sacma gelecek ama Müge Anlıya ulaşmaya çalışsanız. Herkese yardim ediyor. Evlenmek zorunda bırakılıyorum, yasamak istediğim hayat bu degil bana yardimci olur musunuz deseniz? Bir iş ayarlasa size. Kendi ayaklariniz uzerinde dursaniz.

Boyle bir durumda evlenmek intihar gibi olur. Belki sacma gelecek ama Müge Anlıya ulaşmaya çalışsanız. Herkese yardim ediyor. Evlenmek zorunda bırakılıyorum, yasamak istediğim hayat bu degil bana yardimci olur musunuz deseniz? Bir iş ayarlasa size. Kendi ayaklariniz uzerinde dursaniz.
Teşekkür ederim iyi niyetiniz için

evlilik de başlı başına büyük bir sorumluluk bunun farkında olman güzel umarım bunu bilerek hata yapmazsın

X