bim, şeker, şikayet

BİM’in fiyatları çok uygun değil. Hatta indirimleri vs takip ederseniz Migros daha ucuza geliyor. Evimin dibinde bim var migros yok, sanal marketten sipariş veriyorum temel şeyleri.

Migros markalı şeyler BİM’in kendi ürünleriyle aynı fiyat mesela. Ama Migros daha iyi yerlere ürettiriyor genelde. Şekeri Torku’yu üreten firma üretiyor, bakliyatlarını yayla bakliyat, süt ürünlerini sek grubu üretiyordu en son.

BİM’den sadece normal markalı ürünleri alıyorum kendi ürünleri yerine. Bir de bazen aktüel ürünlerde güzel şeyleri oluyor.

ben de güvenemiyorum. pizza yiyemiyorum artık . kendim de yapamıyorum salam sucuğa güvensizlikten. eti de eşimin kasap tanıdığı var sadece orası olursa yiyorum. yada kurbanda
Çok güzel tutan bir pizza tarifim var dilerseniz detaylı yazarım .

Bime sadece yoksullar gitmiyor ki.. Migros, carrefour içki sattığı için muhafazakar insanlar oraları tercih etmiyor, bim onlar için ucuz ve helal.
Not : Her insan için demiyorum bunu, ben de kapalıyım, bimi de kullanıyorum ama migrosta indirim gördüm mü gider rahatlıkla alır çıkarım, onların içki satışları umruma gelmez yani :KK76:

Tembelliğimden kasaba gitmek zor gelince Bim'den dana kuşbaşı almıştım. Kıpkırmızı gözüken et yıkadığımda hindi eti renginde oldu. :KK57: Kesinlikle bimden et ürünleri almayın.

Arkadaşlar 2 sene geçmiş konunun üzerinden ama yazmadan edemedim.Gerçi tüketici hakkına şikayetimi yaptım fakat sizlerin de bilgisi olsun istedim.Bayram tatlısı için bim marketten ilk kez aldığım şafak marka toz şekerin içinden fare pisliği çıktı.İade ettim ama hazmedemedim:kusmuk:

X