Bim'deki ürünler hakkında..

margarini güzel unu çok güzel tek geçerim sürme peyniri çok güzel sürme tulum peyniri var çok uygun fiyatı o çok güzel karadeniz ekmeği sarellesi çayı baldo pirinci kayseri mantısı turşuları tost ekmekleri daha aklıma gelmeyen bir sürü şeyi gerçekten güzel ve uygun parana göre herşey var benceyumurtasıçok güzel içi turuncu baya saç kremi ....

berk bergamot aromalı çayı,yuva marka dondurulmuş mantı ve pervin marka tereyağını çok beğeniyorum.frambuazlı chesscake ini denedim ve çok beğendim ağır bulanlar olmuş ama kendine has bir tadı var zaten görecelidir ama ben seviyorum:)

ekmekcik marka galetaları güzell kepekli olanlar,
atlet aldım çok begendimm geçen hafta, ilker marka gevregi güzel hatta dün aldım geri bıraktım hepsini yiyorum die
ama dost süzme yogurdunu hiç begenmedim hemde hiç
normla yogurtttan farksız

arkadaşlar bugün bim.den alez yatak koruyucu aldım.aslında alıp almamakta kararsızdım ama inşallah memnun kalırım...

Biz pek hazır gıda tüketmeyiz herşeyin alasını evde yaptığımdan:) ama bimdeki kazandibini yerken dünyayla bağlantım kesiliyor,eşim de rus salatası alır neredeyse hergün kahvaltıda yer.saç kremini deneyen var mı daha doğrusu bimin saç kremi var mı bilmiyorum hava o kadar soğuk ki bime bile gidemiyorum 2dakika uzaklıkta.bebeğim hasta olmasın diye

Geçen gittiğimde angora ipiyle örülmüş çoraplardan gördüm
Aldım valla bir sürü ohh sıcak sıcak giyiniyorum

gecende ucuz diye tam 140 tl tuttu daha önce kilerden alışveriş yapardık ordada aynı hesap oluyodu aldıklarımdan bi tek bende tuvalet kağıdını beğenmedim çok ince hemen eriyo

3 katlu tualet kağıdı var o güzel

gecende ucuz diye tam 140 tl tuttu daha önce kilerden alışveriş yapardık ordada aynı hesap oluyodu aldıklarımdan bi tek bende tuvalet kağıdını beğenmedim çok ince hemen eriyo

3 katlı tualet kağıdı var o güzel

Ilk çıktığından beri kullanıyorum, yüzümdeki kırışıklık ve sarkmalarımı toparladı. Günlük nemlendirici olarak kullanıyorum. Bu arada fiyat harika 9,90 tl, tek korkum sürekli satışı olur inş...

ben deterjan ve yumuşatıcısı hariç herşeyinden memnumum.en çokta yoğurt ve ununundan memnunum

acıkta ben reklamını yapam
tembel hatun olaraktan mantı ve milföyünden memnunum
temizlik olarak tan yüzey tem aks mı ondan aldım sarı sı harika kokuyor ve parkelerde lekeli kalmıyor yumuşatıcısını beğendim ve komşularda soruyor detarjanını övemicem ama paspasları toz bezlerini örtüleri yıkıyorum ama yağ çöz ve kreç sökücüsü harika markla bile temizleyemediğimiz kreç lekeleri çıktı ki çok kreçli biyerdeyiz
gıda da pirinci efsaneye bayılıyorum sürekli olmasada dost yoğurt yumurtası peynirleri sevmedim şarküteri hiç denemedim
ama tuvalet kağıdından vücut şampuanından memnun kalmadım
aktüel ürünlerde iyi genelde yastık kılıfları ve yastığını aldım alezi ve peluş halısından memnunum fakat alezler 150 oluyor ki yatak odaları artık genelde 160 küçük müçük takıyorum güzel

Bluelight 3 lü Makine Seti 119 TL
Akülü Vidalama
18V / 1.2 Ah
Boş dönme hızı: 0-550 d/dk.
Şarj süresi: Yaklaşık 3-5 saat
Tork: 15+1
İki yönlü dönebilir
Ekstra batarya
Avuç Taşlama
Güç:500W,220V
Maksimum disk çapı: 115mm
Boş dönme hızı: 11000d/dak.
Darbeli Matkap
Güç:650W,220V 50 Hz
Kırma Kapasitesi: 13mm
Boş dönme hızı: 0-2800 d/dak.

Jeneratör Four X Four 129 TL
Bluelight Taş Motoru 49,90 TL

Güç: 150 W.
Devir Hızı: 2950 d/dk.
Taş 150 mm
Cırcır Tornavida Seti 41 Parça 13,90 Tl
Bluelight Hidrolik Şişe Kriko 19,90 TL

Kaldırma yükü: 2 ton
Yükselik :~181 mm-~345 mm
Kompakt ve sağlam yapı
Katlanır Taşıyıcı 35 TL
Tornavida Seti 8 Parça 6,90 TL
Grup 6li Priz 8,50 TL
El Aleti Seti 14,90 TL

Hassas Tornavida Seti 4,90 TL
Bay Kazak 11,50 TL
Porselen Kahvaltılık 5 Parça 16,50 TL
Dansçı Klasik Araba 8,90 TL
Atış Oyunu 9,00 TL
Ahşap Xylofon 9,90 TL
File Bebek Külotlu Çorap 3,75 TL

Haftanın Önerisi;
Rendelenmis Domates 1,75 TL
Balsamik sirke kühne 3,95
Soya sosu Kühte 3,95
Burun Bantları 2′li Paket 12,95 TL
Arko Men Traş Jeli + Traş Sonrası Bakım 6,95 TL
Loreal Elseve Saç Serumu 9,95 TL
Arko Bay Duş Jeli 2,95 TL
Bitkisel Yaglar 4,45 TL
Kafeinli Göz Roll-on
Saç bakım Serumu 3′lü 5,95 TL
Aromaterapi Masaj Yagları 4,95 TL
Yüz Maskesi 2,95 TL
Saç şekillendirici 3,95 TL
Makyaj temizleme sütü 3,75 TL
Makyaj temizleme Mendili 2,95 TL
Küçük Boy Tırnak Makası 1,45 TL
Büyük Boy tırnak makası 1,45 TL
Cımbız 1,45 TL
Saç Boyama Fırçası 1,45 TL
Törpü 1,45 TL

tuvalet kağıdı iki çeşit var adı aklımda değil ama şu sayıca az olanı iyi bende bu ay 170 tl ödedim ama daha bir çok eksik var

mantısı turşusu reçelleri güzel ama çikolatalarını ben beğenmediğim için almıyorum bir arkadaşda salyangoz kremini kullandım yüzümü toparladı demiş milletde ne yüz var 10 tl lik şeylere bile hemen tepki veriyor
yağlımı acep bizdemi denesek

Bugün 2 tane çay makinası aldım içine fazla bakmadım eve gelince gördüm ikisindede termostatın olduğu yerde vuruk var içe doğru göçmüş alanlardada varmı acaba merak ettim ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…