Bim'deki ürünler hakkında..

valla alamadığıma üzüldüm :KK43:
herkes güzel diyince hele daha çok üzülüyorum :)
2 farklı semtte baktım kalmamıştı..

slm kıslar:) bazı bloglarda bugünlerde hep denk geliyorum...color me marka(kajal üretiyormuş) bim ürünü makyaj malzemeleri diye,,aman öve öve bitiremiyolar,,,fiyat performans ürünleri diyolar ve genelde kullanan herkes fiyatına göre kalitesi iyi diyor,,,,Bursa'da yaşıyorum,,,,yakınımda 3 bim market var.. merakımdan üçüne de gittim dün,,bu bahsedilen rujlar,eyelinerlar,farlar,allıklar,öjeler vs...yoktu..... sadece pudra ve fondotenler vardı,,,bu ikisine de ihtiyacım yok,elimde fazlasıyla mevcutlar başka markalardan ama özellikle eyelinerları ve rujları iyi deniyor,,,Bursa'da yaşayan ve pudra/ fondoten dışında color me ürünleri bulunan bim market bilen var mı? denemezsem çatlıcam:KK8: (Setbaşındayım)

Bim 2 Mart 2012 Aktüel Ürünler
Elektrikli Mini Şofben Fakir 59,90 TL (Maksimum 7000 W, Maksimum 80 C suyu devamlı verebilir,Su basıncı düşünce otomatik olarak kapanır, CE ve RoHS belgeli, 2 yıl garantili)
Şişme Yatak Tek Kişilik Guardian 49,90 TL
Su Isıtıcısı Chefmaxx 34,90 TL (2000 W, kablosuz, 360 derece dönebilir, 1.7 litre, otomatik kapanma, çelik gövde 2 yıl garanti)
Peluş Derili Halı 60×105 26,90 TL
Manuel Su Sebili 8,90 TL ( 19 lt damacanalar için uygundur)
Devrek bastonu 11,50 TL
4 katlı Metal Raf 13,90 TL
Visco Ortopedik Yastık Form 19,90 TL
Ahşap Bulmaca Araba 13,90 TL
Puzzle 3′ü Bir Arada 7,90 TL
Alez Tek Kişilik 11,50
Sıcak Su Torbası 2′li Set 5,90 TL
Sabo terlik Gezer 36-44 3,50 TL
Haftanın önerisi
Osmanlı Şerbeti Jucy 1 L 1.75 TL

Teşekkürler arkadaşım:KK19: sanırım sadece sıcak su torbası alacağım:26:

hahh,tam da devrek bastonuna ihtiyacım vardı,,,denk gelmiş,süper olmuş:KK1:,,,listede color me yok yaa:KK36:

Bimin ürünlerini de kajalın ürünlerini de severim ama pudrasını beğenmedim. Ben açık renkler kullanıyorum en açığı bile bana koyu geldi. Catherine Arley varken bunu almam bir daha. Farları ise fena değil. %50 beğendim diyebilirim. İki tane ikili aldım ikisininde biri iyiyi di sadece renkten renge fark ediyor. Fiyat performans açısından denene bilir. Fakat ambalajları gayet güzel hakkını vermek lazım. Pudralardan da en koyu olanın kendinden bir parlaklığı vardı. Terrecotta allık olarak gider.

loreal arginine saç serumu nasıl ki acaba alsam mı almasam mı bilemedim bir de bu mini mini serumlar vardı onlardan da alabilirim alan oldu mu ki acaba hiç??

ben pantene serumlardan aldım bi kutu eve geldim denedim
ve sonra gittim 5 kutu daha aldım öyle diyim sana
harika ötesi bi yumuşaklık verdi saçıma
başka yerlerde fiyatı 12 lira
bimde 5,50 sanırım bulabilirsen kaçırma al
saçlarım kısa olduğu için yarım tüp fazla fazla yetti harika bi kokusu var üstelik

ben kahvaltı takımıda aldım
cuma günü bi kaç yere sordum 50 lira dediler bimdekiyle aynı tip olana
sonra kağıt havlu almak için bime uğradım bi baktım 16 küsür lira fiyatı
bedava bulmuş gibi sevindim son bi tanesini aldım o da çok güzel pazar kahvaltısında kullandım hemen çok şık:KK56:

Son düzenleme:
kızlar bimdeki bay bayan yün çoraplar da çok güzel sıcacık fiyatı da 3,75 falandı galiba tavsiye ederim her akşam servisten inince bime uğruyorum.kaz tüyü yorganlar eski ayların aktüel ürünleri falan duruyo hatta burda millet aradım bulamadım falan diyo bizim ordaki bimin çok alıcısı yok galiba ben direk o ıvır zıvır ürünlerin olduğu yere gidiyorum.
geçen 12 adet çay tabağı aldım çelik safir marka
inşallah kararmazz kullanan var mı aranızda.

ben pantene serumlardan aldım bi kutu eve geldim denedim
ve sonra gittim 5 kutu daha aldım öyle diyim sana
harika ötesi bi yumuşaklık verdi saçıma
başka yerlerde fiyatı 12 lira
bimde 5,50 sanırım bulabilirsen kaçırma al
saçlarım kısa olduğu için yarım tüp fazla fazla yetti harika bi kokusu var üstelik

ben kahvaltı takımıda aldım
cuma günü bi kaç yere sordum 50 lira dediler bimdekiyle aynı tip olana
sonra kağıt havlu almak için bime uğradım bi baktım 16 küsür lira fiyatı
bedava bulmuş gibi sevindim son bi tanesini aldım o da çok güzel pazar kahvaltısında kullandım hemen çok şık:KK56:

bugün bakayım kalmışsa alayım normal fiyatını bilmiyordum bak onca fark varmış demek vay be :KK1:

bugün bakayım kalmışsa alayım normal fiyatını bilmiyordum bak onca fark varmış demek vay be :KK1:

süvari kozmetikte 11 küsür 12 de gitsin fiyat yarı yarıya
ne zamandır denemek istiyodum ama ufacık tüplere o para çok geliyodu
bimde görünce aldım hemen çok da beğendim ciddi stok yaptım:KK1:

Bugün hastanede tahlil sonuçlarımı beklerken sıkıldım bim e gittim, uzun zamandır almak istediğim salyangoz kremini aldım ilk kullanışım ama beğendim ben. Kazandibi ve fırın sütlacı da övüyolardı onu da bgn ilk kez aldım ve gerçekten çok beğendim ikisinin de tadına baktım, fiyatı da ayrı mesele yani 1.5 tl. Amaaa en çok beğendiğim şey yine ilk kez aldığım bol bol marka cevizli fındıklı kahvaltılık sos oldu. O kadar beğendim ki milföyden börek yaptım bu sosla çok lezzetli bi şey.

Bi de nişanlıma 3.99a wax aldım kutusu hoşuma gitti markası egos büyük ihtimalle memnun kalıcaktır ama henüz bi şey söyleyemeyeceğim.

Bugün hastanede tahlil sonuçlarımı beklerken sıkıldım bim e gittim, uzun zamandır almak istediğim salyangoz kremini aldım ilk kullanışım ama beğendim ben. Kazandibi ve fırın sütlacı da övüyolardı onu da bgn ilk kez aldım ve gerçekten çok beğendim ikisinin de tadına baktım, fiyatı da ayrı mesele yani 1.5 tl. Amaaa en çok beğendiğim şey yine ilk kez aldığım bol bol marka cevizli fındıklı kahvaltılık sos oldu. O kadar beğendim ki milföyden börek yaptım bu sosla çok lezzetli bi şey.

O kahvaltılık sosunu bende çok seviyorum canım Bimden ...
Hiç börek denemedim denesem ya bende :)
Nasıl olur ki acaba milföyemi sürdün ..

O kahvaltılık sosunu bende çok seviyorum canım Bimden ...
Hiç börek denemedim denesem ya bende :)
Nasıl olur ki acaba milföyemi sürdün ..

Daha önce gözüme bile çarpmışlığı yoktu aslında bu ürünün, bugün de kalan son kavanozu aldım mükemmel bi kızartma sosu olur bence. Eve geldiğimde annem peynirli börek yapıyodu milföyle, ben de birkaç tanesinin içine bu sostan koydum çok lezzetli oldu. Zaten damak tadımıza çok yakın, ben antakyalıyım bizim cevizli biberimiz vardır tadı buna yakın ama acı tabiki bizdeki.

Conti su filtreli elektrik süpürgesi (2000 watt ıslak kuru özelliği, Uzun ömürlü By-pass motor ve 2 yıl garanti) 99,00 TL
Shaggy halı (133×190 cm) 52,50 TL
Işıldak (90 ledli , 20-24 saat arası şarj edilebilir, 30-60-90 ledli çalışma özelliği) 27,50 TL
Bluelight bilekten tansiyon ölçer cihaz 24 TL
Arayan numarayı gösterebilen telefon 19 TL
Eğitim halısı 17,50 TL
Fonksiyonlu büyüyen bebek 24 TL
Bay günlük ayakkabı (40-44 numara) 19.00 TL
Oyuncak baloncuklu itfaiye arabası 15 TL
Chef’s wok tava 12,50 TL
Likralı saten boy korse 19.90TL
Bayan çıtçıtlı badi 3.45 TL
Çift kişilik çarşaf yastık takımı 21,90 TL

Conti su filtreli elektrik süpürgesi (2000 watt ıslak kuru özelliği, Uzun ömürlü By-pass motor ve 2 yıl garanti) 99,00 TL
Shaggy halı (133×190 cm) 52,50 TL
Işıldak (90 ledli , 20-24 saat arası şarj edilebilir, 30-60-90 ledli çalışma özelliği) 27,50 TL
Bluelight bilekten tansiyon ölçer cihaz 24 TL
Arayan numarayı gösterebilen telefon 19 TL
Eğitim halısı 17,50 TL
Fonksiyonlu büyüyen bebek 24 TL
Bay günlük ayakkabı (40-44 numara) 19.00 TL
Oyuncak baloncuklu itfaiye arabası 15 TL
Chef’s wok tava 12,50 TL
Likralı saten boy korse 19.90TL
Bayan çıtçıtlı badi 3.45 TL
Çift kişilik çarşaf yastık takımı 21,90 TL

haftayamı bunlarr?

slm kıslar:) bazı bloglarda bugünlerde hep denk geliyorum...color me marka(kajal üretiyormuş) bim ürünü makyaj malzemeleri diye,,aman öve öve bitiremiyolar,,,fiyat performans ürünleri diyolar ve genelde kullanan herkes fiyatına göre kalitesi iyi diyor,,,,Bursa'da yaşıyorum,,,,yakınımda 3 bim market var.. merakımdan üçüne de gittim dün,,bu bahsedilen rujlar,eyelinerlar,farlar,allıklar,öjeler vs...yoktu..... sadece pudra ve fondotenler vardı,,,bu ikisine de ihtiyacım yok,elimde fazlasıyla mevcutlar başka markalardan ama özellikle eyelinerları ve rujları iyi deniyor,,,Bursa'da yaşayan ve pudra/ fondoten dışında color me ürünleri bulunan bim market bilen var mı? denemezsem çatlıcam:KK8: (Setbaşındayım)

Erikli bimde vardı kasa yanındaki rafta.şevket yılmaz kadın doğum hastanesinin olduğu caddeden(eflak caddesindeki bim)erikli istikametine gelirsen hemen cadde üstündeki bim.Çoktandırda var ben geçen sene aldım rujunu,rimelini allığını hemde satılmadı diye fiyatı 2tl ye düşürdüklerinde.Yarın senin için tekrar bakabilirim hangi ürünleri kalmış diye.

tabi bu makyaj ürünlerini almak için erikliye gelmen değermi bilmem belki merkeze biraz daha yakın semtlerdekinlerdede kalmış olabilir.

Erikli bimde vardı kasa yanındaki rafta.şevket yılmaz kadın doğum hastanesinin olduğu caddeden(eflak caddesindeki bim)erikli istikametine gelirsen hemen cadde üstündeki bim.Çoktandırda var ben geçen sene aldım rujunu,rimelini allığını hemde satılmadı diye fiyatı 2tl ye düşürdüklerinde.Yarın senin için tekrar bakabilirim hangi ürünleri kalmış diye.

canım benim çok çok saol:nazar: bu markanın allığına ve rimeline ihtiyacım yok,,,,,avonun bir kaç rujunu aldım buarada,şu yeni çıkanlardan,,,onlar da hoşuma gitti.... ortası ruj, kapsülü de parlatıcı ama daha katı formda, ruju çevreleyecek şekilde yerleştirlmiş,,,,tavsiye edebilirm...erikli tarafı benzin parasını kurtarmaz walla:KK8: bir de ben bu color me'nin chapsticklerini keşfettim,,,çok beğendim,,,rengi çok güzel veriyolar...6 çeşidi var sanırsam,4'ünü aldım ve renkler bence muhteşem...aynen kapaktaki rengi veriyorlar....altına likit bir nemlendirici geçince çok kaliteli,yumuşak ve mat bitirişli ruj gibi duruyorlar....onları da tavsiye ederim ama setbaşındaki bimlere hep genelde turuncu ve yeşil rengi geliyor,,,deli oluyorum:KK36: buldum mu diğer renkli olanlardan hemen alıyorum.... rahatsız edici bir tatları da yok ve tıpkı rujlar gibi renk vericiler altına likit nemlendirici geçince,,,yolum düştükçe ana arterlerde rastladığım bimlere bakıcam zaten...bu chapstickler hakikaten bence süper...:KK52:
not:turuncu ve yeşil olanı almayın alırsanız arkadaşlar....onlar dışındaki 4 tanesi güzel ama...

Son düzenleme:
arkadaşlar ben de bugün bimden visco ortopedik yastık aldım.daha önce medikalden sormuştuk 40 tl demişlerdi.ben bugün iki tanesini 40 tl ye aldım:KK8:eve getirir getirmez yüzünü çıkardım yıkadım.kısmetse bu gece yeni yastığımda uyuyacağm.az önce şöyle bi uzandım azıcık,gayet rahattı.

X