Bim'deki ürünler hakkında..

kızlar kartuş agda alırken koyu olmamasına dikkat edin yani pembe,turuncu gibi mat renklr yerine açık sarı ve yeşili terci eidn şeffaf olan renkler daha iyi oluyor digerleir tabaka halinde kaskatı sürülmüyor
geçen ay heryerimi mahvettim morardı koltuk altım iki gün şiş gezdim ki ben 2 yıldır kullanıyorum.

bu ürün aktüel ürünmü ? hep satışı varmı

birde en iyi marka sesu agdada keisnlikl tavsiye ederim.
geçen ay kullandıgım vi-vet di çok fenaydı

evet canım kesinlikle sesu iyi gecenlerde pembesini kullandım pudralı ürün şeffaf sarıdan daha iyi aldı...

depilissima daha iyi ama sesu hem iyi hemde fiyat olarak daha uygun...:KK16:

kızlar kartuş agda alırken koyu olmamasına dikkat edin yani pembe,turuncu gibi mat renklr yerine açık sarı ve yeşili terci eidn şeffaf olan renkler daha iyi oluyor digerleir tabaka halinde kaskatı sürülmüyor
geçen ay heryerimi mahvettim morardı koltuk altım iki gün şiş gezdim ki ben 2 yıldır kullanıyorum.

bu ürün aktüel ürünmü ? hep satışı varmı

birde en iyi marka sesu agdada keisnlikl tavsiye ederim.
geçen ay kullandıgım vi-vet di çok fenaydı

evet canım aktüel ürün...

evet canım kesinlikle sesu iyi gecenlerde pembesini kullandım pudralı ürün şeffaf sarıdan daha iyi aldı...

depilissima daha iyi ama sesu hem iyi hemde fiyat olarak daha uygun...:KK16:

Canımmm bişey sorucam şimdi sesu ağda daha iyiy demişsinya
bu bimden aldığım ısıtıcının içine sesu ağda kartuşu varmı?
ve bu ısıtıcıda kullanılıyormu bende sesu ağda alayım o zaman daha iyiymiş madem

Bim den aldığım birçok ürünü çok beğeniyorum. Bunlardan bazıları, salça, kazandibi tatlısı, baharatları, kedi dili biskıvi, yoğurt, süt, puding, çikolatalı gofret, buono (galiba adı böyleydi) çikolataları, lavabo açıcısı, ıslak mendili, peçetesi, bazlaması yanlız dondurulmuş gıdalarını kullanmaya cesaret edemedim. Sizden gördükçe kullanmak istiyorum fakat kısmet olmadı. :KK1:

bimin kendi markası olan ıcetea bizim çocuklar tarafından şu sıralar bolca tüketilmekte tadı lipton'tan daha iyi bana göre.Fiyatıda cabası..

Bim'de klozete takılan,sifona basınca otomatikmen köpüren rulo şeklinde asma sabun var mı,bilen var mı acaba?

bimden aldığım portakal nektarı çok güzel tavsiye ederim 5 bardak suya 1 bardak nektar karıştırıyosunuz al sana portakal suyu :KK9:

bende bim in aktüel ürünlerini takip ediyorum.her cuma güzel ürünler geliyor ve uygun fiyatta oluyor.ancak sağlık bakanlığı yaptığı araştırmada bim ve bir çok gıda sektöründeki firmalarda bulunan sucuk v.b ürünlerde sakatat buna benzer sağlığı tehtid edici organizmalar tespit etti.ceza olarakta firmaların isimlerinin basına açıklanacağı ön görüldü ve haberlerde yayınlandı....

Bim'den blenior sensitive ağda ısıtıcısı ve setini aldım..ama nasıl kullanacağımı bilmiyorum.
Aslında bir kez görmüştüm ama kendimde nasıl uygulayacağımı düşünüyorum.
Tek çekimde alabilir mi bu ağda tüyleri?
Birde hamileyim,ağda acıyı arttırdığı için kasılmaya yol açabilir miş
Netten hamile olup,ağda yaptıranlarıda okudum ve bir köşede durması için aldım.
Belki gün gelir lazım olur diye.Ne yapayım yardımcı olur musunuz arkadaşlar..
Gebelikte en azından bacaklara ağda yaptıran arkadaşlar var mı?

Bim'den blenior sensitive ağda ısıtıcısı ve setini aldım..ama nasıl kullanacağımı bilmiyorum.
Aslında bir kez görmüştüm ama kendimde nasıl uygulayacağımı düşünüyorum.
Tek çekimde alabilir mi bu ağda tüyleri?
Birde hamileyim,ağda acıyı arttırdığı için kasılmaya yol açabilir miş
Netten hamile olup,ağda yaptıranlarıda okudum ve bir köşede durması için aldım.
Belki gün gelir lazım olur diye.Ne yapayım yardımcı olur musunuz arkadaşlar..
Gebelikte en azından bacaklara ağda yaptıran arkadaşlar var mı?
bende bacak,bikini,koltukaltıma bimde satılan roll-on'la yapıyordum senelerdir.fakat bendede hamilelik nedeniyle göbek çıkınca çok fazla eğilemiyorum eskisi gibi :) braun epilatör aldım.görmeden rastgele alıyorum artık.:KK49: :KK49: :KK49: :KK49: :KK49:

Ya aslında itiraf etmeliyim ki,huyumu biliyorum.Bir iki kez deneyip yapamayacağım bu ağda bezini çekme olayını.
Yardımcı olacak bi yakınım olsa bu çekme olayına.Amötörce yapabilir miyiz?Elimize yüzümüze bulaştırmadan..

Ya aslında itiraf etmeliyim ki,huyumu biliyorum.Bir iki kez deneyip yapamayacağım bu ağda bezini çekme olayını.
Yardımcı olacak bi yakınım olsa bu çekme olayına.Amötörce yapabilir miyiz?Elimize yüzümüze bulaştırmadan..

yaz ayında klımalı serin ortam olmadan bikini ve bacaklarının ust kısmında zorlanmalar yaşayabilirsin,belkide morarmalar...çünkü hem vücut ısısı hemde havanın sıcaklığı iyice eritiyor ve pratiklik gerekiyor açıkcası.ben normalde kuaför oldugum için kolayca yapabiliyorum işin tek püf noktası yumuşak bölgelerde iyice tenini çekerek gergin tutman.birde küçük kareler halinde yani ufak ufak bölgeleri alman daha kolaylık olur yeni başlayanlar için . agda bezinde ağda yoğunlaşmadan değiştirmeyi unutma canım kolay gelsin sana :KK53: ilk başta bacaklardan başla bence orda pratik yap :)

Son düzenleme:
yaz ayında klımalı serin ortam olmadan bikini ve bacaklarının ust kısmında zorlanmalar yaşayabilirsin,belkide morarmalar...çünkü hem vücut ısısı hemde havanın sıcaklığı iyice eritiyor ve pratiklik gerekiyor açıkcası.ben normalde kuaför oldugum için kolayca yapabiliyorum işin tek püf noktası yumuşak bölgelerde iyice tenini çekerek gergin tutman.birde küçük kareler halinde yani ufak ufak bölgeleri alman daha kolaylık olur yeni başlayanlar için . agda bezinde ağda yoğunlaşmadan değiştirmeyi unutma canım kolay gelsin sana :KK53: ilk başta bacaklardan başla bence orda pratik yap :)

kuaförmüsünüz sizz ne güzel , bende geçen ay üst bacak ve bikini bölgesi koltuk altı olmak üzere
heryeri morrarttım çok cnm yandı şimdi sir mi yapsam yoksa makinemi alsam karar veremedim
sıcaklardan alınmıyorda:KK43:

birde benim tüyleirm çok düzensizz yaa bi yerr uzunken diger ye rçok kısa olabiliyor tavsiyeniz varmı

kuaförmüsünüz sizz ne güzel , bende geçen ay üst bacak ve bikini bölgesi koltuk altı olmak üzere
heryeri morrarttım çok cnm yandı şimdi sir mi yapsam yoksa makinemi alsam karar veremedim
sıcaklardan alınmıyorda:KK43:

birde benim tüyleirm çok düzensizz yaa bi yerr uzunken diger ye rçok kısa olabiliyor tavsiyeniz varmı

ewet kuaförüm ama hamile olduğum için çalışmıyorum kimyasallardan dolayı :KK49: :KK9: tebrik ederim nasılda hepsini morartmayı başardın :44: sir alırsanız; kurumadan çekmeniz gerekir.kesinlikle vantilatör karşısında yapmamalısın.makinayı alırsan terledikçe talk pudrası sürün ve makinayı geçin.fakat arayı uzatmayın ve 2 banyoda bir vücut peelingi yapmak şartıyla.çünkü ölü deriyi atamazsak batıklar oluşur :KK42:
tercih tamamen sizin isteğiniz ve yeteneğinize kalmış.hangisiyle daha rahat ederseniz.tüylerin uzunlu kısalı olmaması için ayda sadece 1 kere almak gerekir.buda yazın malesef mumkun olmuyor.çok sık aldığımız için kimileri tam uzamamış oluyor.çok kısalarıda agda falan almadığı için onlar çabuk uzuyor. regl bittikten 1 hafta sonra peeling yöntemini ve makinayı yaparsanız boyle sorun kalmaz.yada ayda 1 kere yaparsanız yine sorun kalmaz :KK16:

ağdayı beceremiyorum ben tenim öylesine hassas ki bleniorun normal ağda bantlarıyla bile kızarıyorum. epilatör ile alıyorum cildim deki tüm kıl kökleri kızarıyor. bir çırpıda ağda yapan herkesi tebrik ediyorum. güneşe bile alerjim var. bronzlaşamıyorum. kızarıp kızarıp tüm gece boyunca da kaşıntılarımı nemlendiricilerle geçirmeye uğraşıyorum tatilde. :KK14:

X