Bim'deki ürünler hakkında..

kızlar ben efsane undan çok memnunum, harika oluyor yaptıklarım :))) bi de chef's marka tencerede kararsız kaldım, alan oldu mu bu hafta ürünüydü...bebeğim için battaniye alcaktım kalmamış :KK43:( uyku tulumunu beğenmedim

kızlar ben efsane undan çok memnunum, harika oluyor yaptıklarım :))) bi de chef's marka tencerede kararsız kaldım, alan oldu mu bu hafta ürünüydü...bebeğim için battaniye alcaktım kalmamış :KK43:( uyku tulumunu beğenmedim

evet unundan ben de çok memnunum aromatik bi kokusu oluyor

kızlar ben belli şeyleri bimden almam özellikle deterjanlarımı migrostan felan alırım,kampanyalılar iyi oluyo diye..neyse bugün misafirim gelecek diye alelacele alışveriş yaptık, bulaşık deterjanı fairy kullanıyorum çok da memnunum ama bimde yoktu ve bende desto diye bişey buldum hemen aldım..kullanan var mı bu destoyu..

kızlar ben belli şeyleri bimden almam özellikle deterjanlarımı migrostan felan alırım,kampanyalılar iyi oluyo diye..neyse bugün misafirim gelecek diye alelacele alışveriş yaptık, bulaşık deterjanı fairy kullanıyorum çok da memnunum ama bimde yoktu ve bende desto diye bişey buldum hemen aldım..kullanan var mı bu destoyu..

ben kullandım ellerimi mahvetti...

evet unundan bende memnunum yoğurdu sütüde güzel ama pasta malzemelerini heeeç beğenmiyom hele kakaosu berbat renk vermiyo diyo koyuyon sonra hem acı oluyo hemde kopkoyu :KK53: krem şantisi falanda güzel diil zaten buarada bebeğim için mavi uyku tulumundan ve battaniyesinden bende aldırdım henüz görmedim ama fena diilmiş battaniye ince polarmış mevsimlik :KK34: bende katı meyve sıkacağını düşündüm ama cesaret edemedim açıkçası güzel diilse diee :26:

bende geçen bimin kakaosundan aldım mecburen cidden renk vermiyor normalde iki kaşık atarım süper çıkar rengi
3 kaşık attım ıslak keke yinee rengi açık olmuştu...

bend epilavlık pirincinden kullanıyorumm begeniyorum

chef's marka teflon tenceresini aldım çok güzel tavsiye ederim

bende geçen bimin kakaosundan aldım mecburen cidden renk vermiyor normalde iki kaşık atarım süper çıkar rengi
3 kaşık attım ıslak keke yinee rengi açık olmuştu...

bend epilavlık pirincinden kullanıyorumm begeniyorum

evet yaa pilavlık pirinci çok güzel tane tane düşüyor.. pasta malzemeleri bence de çok kötü

bimdeki bulaşık makinası parlatıcısını kullanan varmı 1,5tl mi ne fiyatı almayacesaret edemedim ama tavsiyelerinize göre alırım belki:KK31:

bimdeki bulaşık makinası parlatıcısını kullanan varmı 1,5tl mi ne fiyatı almayacesaret edemedim ama tavsiyelerinize göre alırım belki:KK31:

aman aman sakın alma benim bardaklarım hep lekeli kaldı 2 şişe almıştım olduğu gibi çöpe attım canım

kızlar, bu bimdeki oda kokuları, sigara kokusunu geçirir mi? kullananlardan yorum alabilir miyim?
bi de hangi renk olanı daha güzeldir acaba?

ben de bu aralar kakaolu leblebiye takmış durumdayım. güzel bi lezzet. tavsiye ederim..

Eşimle bu akşam bir uğrayalım bim'e dedik ne var ne yok.. Chef's Kavurma & haşlama tenceresini almayı düşünüyordum elime alıp inceleyince asla alınmaması gereken bir ürün olduğunu anladım.. Teflon tencere takımı vardı onlar daha da beter.. Alan kişi en geç 1 sene sonra çöpe atar teflon kaplaması o kadar ince ki anlatamam.. Vallahi yeni gelen ürünlerinden 1 tek şeyi beğendim ama açıp bakamadığım için onu da almadım.5li makyaj fırçası seti.Burdan bir arkadaş güzel demiş yarın alırım artık.

Bim'in süt,yoğurt,havlu kağıt,yasemin pirinci,yağ çözücüsünü kullanırım genelde.Ama şimdi toz çamaşır deterjanına takılmış durumdayım.Bilinen markayla arasında 10 lira gibi bir fark var ARTMATİK'in.
Kullanan memnun kalan varmı hanımlar?

Eşimle bu akşam bir uğrayalım bim'e dedik ne var ne yok.. Chef's Kavurma & haşlama tenceresini almayı düşünüyordum elime alıp inceleyince asla alınmaması gereken bir ürün olduğunu anladım.. Teflon tencere takımı vardı onlar daha da beter.. Alan kişi en geç 1 sene sonra çöpe atar teflon kaplaması o kadar ince ki anlatamam.. Vallahi yeni gelen ürünlerinden 1 tek şeyi beğendim ama açıp bakamadığım için onu da almadım.5li makyaj fırçası seti.Burdan bir arkadaş güzel demiş yarın alırım artık.

Bim'in süt,yoğurt,havlu kağıt,yasemin pirinci,yağ çözücüsünü kullanırım genelde.Ama şimdi toz çamaşır deterjanına takılmış durumdayım.Bilinen markayla arasında 10 lira gibi bir fark var ARTMATİK'in.
Kullanan memnun kalan varmı hanımlar?

Henkel uretiyo butun deterjanlarini diye biliyorum.
Omo kalitesinde diye duymustum kullananlardan ama asli varmidir bilemem tabi.

X