Bim'deki ürünler hakkında..

kızlar ağda bantları çok çok güzelmiş tavsiyelerinizle aldım valla harika

bım sureklı aldıgım ıkı urunu getırmıyor artık elmalı soda ve tahsıldaroğlu kahvaltılık lor ...nasıl ıletısım kurabılırız getırmelerı ıcın...

ya bende şaşırdım. tam ağzıma attım, sert bir şey. bir baktım tırnak resmen tırnak. bir çok ürününü kullanıyorum, çok memnunum ama çiğköfte almıyorum o zamandan beri

ben ağda bandı hiç kullanmadım..içinden çıkan sayı yetiyor mu bacaklara filan merak ettimde..:26:

ben kollarımı aldım canım, bacaklara da kesinlikle yeter bir sürü var içinde

ama ilk vuruş güzel de aynı bezi 2.-3. defa kullandığında iyi sonuç vermiyo gibi, ama yine de ilk kullanım da süper ötesi, ne de olsa 4 mü 6 tl gibi bişe, değer yani

9 da gittim tek kişilik yorgan alacaktım
mübarekler kuyruk yapmış meğersem
kalmamış öff:26:

ya bende şaşırdım. tam ağzıma attım, sert bir şey. bir baktım tırnak resmen tırnak. bir çok ürününü kullanıyorum, çok memnunum ama çiğköfte almıyorum o

zamandan beri

Kızlar valla ismi cismi belli olmayan şeyleri alıpta yemeyin neler oluyor valla. Heleki çiğ köfte çok riskli bişey nasıl yapılıyor ne oldugu belli değil içinde. Valla onu alacağıma evde tertemiz kısırımı yapar içine yeşilliğimi koyar mis gibi yerim. Gıda ürünlerinde markasız şeyleri ucuz diye alıpta sağlıgımızdan olduktan sonra anlamı yok. Ben bimi pek tercih etmiyorum bazen bilinen marka aldıgım şeyler oluyor arada. Zaten diğer marketlerdede sürekli kampanyalar oluyo markalı ürünleri uygun fiyata bulabiliyorum.

kızıma uyku tulumu almıştım hiç terletmiyor yumuşacık memnunuz ama gel görki fermuarı tam boynuna değiyor kızartıyor acıtıyor eliyle itiyor istemiyor yavrum bende yakalı bişeyler giydiriyorum içine fermuarı batmasın diye kumaş dikicem

Son düzenleme:
Soslu tavuk butları vardı artık bimde satılmayacakmış.Çok mutsuzum bir haftadır Aşırı nefis bir şeydi.

Son düzenleme:
inanamıyorum, bugün aldığım en kötü haber...
çok seviyordum onları aaaa

Bir haftadır üzülüyorum ben de ya O kadar konuştum bim kasiyerleriyle geri gelsin diye,getirmeyeceklermiş Sen ürünün markasını biliyor musun belki başka yerlerde bulabiliriz

ben de geçen hafta nevresim takımı aldım markası softy diye bir şey.

deseni güzeldi,fiyatı uygundu deneyeyim dedim.

kullanan var mı?

Bir haftadır üzülüyorum ben de ya O kadar konuştum bim kasiyerleriyle geri gelsin diye,getirmeyeceklermiş Sen ürünün markasını biliyor musun belki başka yerlerde bulabiliriz

yok bilmiyorum, muhtemelen bimin kendi ürünü markası yokmuş gibi geliyor.
sadece bimde satılan o tarz ürünler varya, onlardan biri bence

panduf aldım 7,5 lıraya çok guzel az kalmıştı zaten 1numara buyuk aldım ama çok begendı ayagından çıkarmıyor oğlum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…