Binali Yıldırım: Abidik gubidik işler oluyor, hiç aklınıza gelmeyenler başbakan oluyor

Evet, dilinizden anlayana, dilinizi konusana, yani ancak bir AKPliye biri gunes, biri ay. Hatta o gunes kimi Akpliye peygamber, kimine dokunmak bile ibadet, kimi karisini bile paylasir, kimi icin ise Allahin butun vasiflarini ustunde toplamis, bilmez miyiz?:KK53:
Şimdi senin görüşün ne ben bilmem belki görüşün bile yok ama derdiniz VATAN değil olsa idi PKK dhkp c ve bunun gibi terör örgütleri ile aynı dili kullanmassin hatta Avrupa bizi çok seviyor bütün terörist lere kol kanat açıyor sen görme onlar gözleri var görmez kulakları var duymaz onların kalpleri mühürlü dur anlamazlar ayetine tam uyuyorsun siz peygamber i inkar edenlerde sizin gibi idiler ALLAH hidayet nasip etsinEn Büyük TÜRKİYE

Hee.. Zate
Şimdi senin görüşün ne ben bilmem belki görüşün bile yok ama derdiniz VATAN değil olsa idi PKK dhkp c ve bunun gibi terör örgütleri ile aynı dili kullanmassin hatta Avrupa bizi çok seviyor bütün terörist lere kol kanat açıyor sen görme onlar gözleri var görmez kulakları var duymaz onların kalpleri mühürlü dur anlamazlar ayetine tam uyuyorsun siz peygamber i inkar edenlerde sizin gibi idiler ALLAH hidayet nasip etsinEn Büyük TÜRKİYE
Hee.. Zaten Habur sinir kapisina mahkeme kurup butun PKKlilari sinirdan iceri ayakustu pismanlik yasasindan faydalandirarak sehirlere salan, davulloa zurna ile karsilayan, bayraklarini, Apo posterlerini asmayi tasimayi yasal hale getiren, emniyetin altindan bile tuneller gecirip yollara bombalar doserlerken askere "dokunma" emri veren, sonra da bombalar patlamaya baslayinca "herseyden haberimiz vardi" diyen bir Avrupa, bir de ben.. Suriyeli multecileri geciriyorum diye sinirlari acik birakip OSO basta olmak uzere ISID'ini El Kaidesini bilumum teroristi de senelerce ulkeye dolduran bir Avrupa, bir de ben.. Bunlari destekleyen, alkislayan sizler de en buyuk vatansever oluyorsunuz maasallah.. Sen o bahsettigin ayeti bir daha dusun istersen, kime daha cok uyuyor.

X