Bingölde yaşayanlar ???

Bsrbro

Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2021
70
37
24
Merhaba kızlarrr
Bingöle tayinimiz çıktı orada yaşayanlar varda nasıl biryer birde nerden ev tutmalıyız

Hayırlı olsun ben orda yaşıyorum 😊 sizin gibi tayinciyiz küçük bir yer çok fazla sosyallik yok küçük bir avm si var bizim gittigimiz ilk yıl açılmıştı üniversitenin karşısı oturabileceginiz uydukent o civarlar memur kesimi askeriyenin ve emniyet lojmanları da orda oturabileceginiz en güzel semt bende orda oturuyorum sıkılmazsiniz bingölde ki tek sosyaliniz cafelere gitmek 😊

En önemlisi şimdiden ev bulmaya bakın burda en büyük sıkıntı ev bulmak en güvenilir semt de dediğim gibi uydukent ve asker ve emniyeti lojmanlarınin karşı tarafı

Çok teşekkürler ☺️ evet ev bulmada sıkıntı yaşıyoruz resmen orada herkes internete koymuyormuş evleri sanırım 🥺 bizde şehit Mustafa gündoğdu mahallesinden istiyoruz bakalım bulucaz inşallah☺️ Sizin kaçıncı seneniz orda 🙏🏻

Bende şehit Mustafa Gündoğdu da oturuyorum ev sahibim gelmemis olsa idi sizin için konuşurdum emlakci ya ev veren pek yok orda birde herkes ev vermiyor biz çok zorlandık ilk gittiğimizde 😞 asker polis olunca daha büyük sıkıntı ev bulmak Allah yardımcınız olsun

Çok teşekkürler ☺️ evet ev bulmada sıkıntı yaşıyoruz resmen orada herkes internete koymuyormuş evleri sanırım 🥺 bizde şehit Mustafa gündoğdu mahallesinden istiyoruz bakalım bulucaz inşallah☺️ Sizin kaçıncı seneniz orda 🙏🏻
Merhaba bizde Bingöle gidiyoruz acaba yerleriniz tam olarak netleşti mi. Bizim meçhul olduğu için elimiz kolumuz bağlı oturuyoruz

Bende şehit Mustafa Gündoğdu da oturuyorum ev sahibim gelmemis olsa idi sizin için konuşurdum emlakci ya ev veren pek yok orda birde herkes ev vermiyor biz çok zorlandık ilk gittiğimizde 😞 asker polis olunca daha büyük sıkıntı ev bulmak Allah yardımcınız olsun
Çok teşekkürler kafam almak bullak taşınmak nakliye ev ne kadar zormuş 🥺 sizin nereye çıktı tayinn 😇

Merhaba bizde Bingöle gidiyoruz acaba yerleriniz tam olarak netleşti mi. Bizim meçhul olduğu için elimiz kolumuz bağlı oturuyoruz
Merhaba hayırlısı olsun inşallah hakkımızda 🤲☺️ Biz merkezde oturucaz sizin ilçelerden biri mi olacak

Merhaba hayırlısı olsun inşallah hakkımızda 🤲☺️ Biz merkezde oturucaz sizin ilçelerden biri mi olacak
Bizim daha belli değil. Bingöl açıklandı ve Bingöl içi tercih yaptık. Merkez ve ilceler. Hâlâ neresi olduğu açıklanmadi. Yani taşınma toplanma zor ama belirsizlik içinde kalmak daha zor

Valla çok iyi olur ya çünkü eşim izin alıp gidemiyor bu yüzden ev bulmamız çok zorlaştı teşekkürler şimdiden 😇

X