Çatlaklar Biodermogenesi yaptırdım

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
L lali merhaba bende catlak tedavisi icin biodermogenesiye baslicam fakat bana seanslarda muz ve sodayla alakali bilgi vermediler ya da islem oncesi mi sonrasinda ne yapilma tam detayli anlatmadilar .Hangi klinige gitmistin paylasabilir misin? Birde sodayla muzu seansa girmeden oncemi tuketiyordun. Onun jaricinde seans oncesi yada sonrasi herhangibir sey yapiyor muydun?

L Lalih4 merhaba bende catlak tedavisi icin biodermogenesiye baslicam fakat bana seanslarda muz ve sodayla alakali bilgi vermediler ya da islem oncesi mi sonrasinda ne yapilma tam detayli anlatmadilar .Hangi klinige gitmistin paylasabilir misin? Birde sodayla muzu seansa girmeden oncemi tuketiyordun. Onun jaricinde seans oncesi yada sonrasi herhangibir sey yapiyor muydun?

Merhabaaa ben de biodermoganasi yaptırıorum 4.seans bitti yarın 5.girişim olcak siz hangi seanstan sonra bu düzelme gördünüz. Benim gittiğim yer bir bölgeye en fazla 10 seans yapıormuş benimkiler de 6 7 yıllık valla 27 yasında ve bekar olmama rağmen çoook fazlalar. Solaryuma da başladım canım inşallah ben re fayda görürüm de başka bölgeye de yaptırırım cevap verirsen çok sevinirim

Merhabaaa ben de biodermoganasi yaptırıorum 4.seans bitti yarın 5.girişim olcak siz hangi seanstan sonra bu düzelme gördünüz. Benim gittiğim yer bir bölgeye en fazla 10 seans yapıormuş benimkiler de 6 7 yıllık valla 27 yasında ve bekar olmama rağmen çoook fazlalar. Solaryuma da başladım canım inşallah ben re fayda görürüm de başka bölgeye de yaptırırım cevap verirsen çok sevinirim
Merhaba. Catlaklarinizda bir degisiklik var mi acaba ? Siz nerede yaptiriyorsunuz ? Lutfen bizle de paylasin nasil gittigini. Ben de yaptirmak istiyorum coook fazla catlagim var :KK43:

rhaba. Catlaklarinizda bir degisiklik var mi acaba ? Siz nerede yaptiriyorsunuz ? Lutfen bizle de paylasin nasil gittigini. Ben de yaptirmak istiyorum coook fazla catlagim var :KK43:
ale

Malesef hiç değişiklik yok samsun bafrada gittim ama 10 seans tamamlamadğm çünkü 6 seans sonunda yüzde 5 bile etki olmadığı için

Merhaba👋🏻
Ben de araştırıyorum prp öneren bir dr oldu, freksiyonel lazerle biodermogenesi aynı şey mi bilmiyorum ama onun da çok etkili olduğu söyleniyor. Hatta bir dr un nerdeyse tamamen geçirdiğine dair bir iddiası var. Ben de mrk ettim siz 4 sene önce yaptırmışsınız. Sonuç ne oldu? Tamamen geçti mi?

Merhaba👋🏻
Ben de araştırıyorum prp öneren bir dr oldu, freksiyonel lazerle biodermogenesi aynı şey mi bilmiyorum ama onun da çok etkili olduğu söyleniyor. Hatta bir dr un nerdeyse tamamen geçirdiğine dair bir iddiası var. Ben de mrk ettim siz 4 sene önce yaptırmışsınız. Sonuç ne oldu? Tamamen geçti mi?
Hangi doktor acaba

X