biosteron dhea acill!..

cdm16

Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2023
110
32
44
piyasada Türkiye'de yok. tüp bebek tedavisine başlıyorum. bu ilaca acil ihtiyacım var. bulamıyorum. yardımcı olur musunuz?
kullandığım bir ilaçtı. Ancak şu an piyasada ve depolarda yok.
yardımınızı bekliyorum.

Muadili neymiş canım
Screenshot_20240524-120950_Hepsiburada.jpg

piyasada Türkiye'de yok. tüp bebek tedavisine başlıyorum. bu ilaca acil ihtiyacım var. bulamıyorum. yardımcı olur musunuz?
kullandığım bir ilaçtı. Ancak şu an piyasada ve depolarda yok.
yardımınızı bekliyorum.
maalesef yok. bende bulamıyorum. doktorumdan muadil bir ürün isteyeceğim. elinde olan bir iki yer var sanırım ama çokkk çokk yüsek fiyat söylediler.

maalesef yok. bende bulamıyorum. doktorumdan muadil bir ürün isteyeceğim. elinde olan bir iki yer var sanırım ama çokkk çokk yüsek fiyat söylediler.
EŞ DOST NERDEYSE TÜM ÜLKELERİ ARATTIM. POLONYADA VAR SADECE. SWANSON DHEA VAR AYNIYSA ONU ALACAĞIM . ALMANYA, BULGARİSTAN, YUNANSİTAN, İSVİÇRE HER YERE BAKTIRDIM. FRANSADAN HABER BEKLİYORUM. OLMAZSA BU DEDİĞİM SWANSON OLACAK YAPACAK BİRŞEY YOK. NETLEŞSİN DOKTORA SORACAĞIM SENİ DE BİLGİLENDİRİRM. AMA SAÇMA BİR KARABORSACILIK OLMUŞ. 1000 TL LİK HAPA 15000 DEMEK DOLANDIRICILIKTIR.

ilacın fiyatı yaklaşık 1200 küsürlerde idi. 12-15 katı gibi bir rakam ilettiler bana. Yurtdışında var evet ama reçetesiz verilmiyor , maalesef. elimde son 8 tane hap kalmıştı. bitirince bırakacağım mecburen. doktoruma sordum , muadili bir başka ilaç yok dedi bana.

Eczacılar genelde muadil ilaç konusunda daha tecrubeli oluyorlar. Birkaç eczacıya danışın muadili var mıdır diye

Kızlar ben birkaç gün önce iherb.com dan sipariş verdim. Kargoya verildi, Amerika’dan gönderiyorlar. Ancak gümrük düzenlemelerinden dolayı site bazı belgeler istiyor, örneğin kimlik fotoğrafı ve reçete. Doktorunuz reçeteye etken maddeyi yazarsa sistem kabul ediyor. Reçete yüklemezseniz siparişiniz iptal ediliyor.

Toplamda 240 kapsül kargoyla birlikte 1127 tl tuttu

X