Bipolar ilacım ile grip ilacı kullandım sonrası kıyamet

gibigibi88

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2015
832
266
Merhaba bipolar ilaçı depakin kullanıyorum grip oldum ve akşam 2 depakin 1 sülpir içtim bu her akşam olan şey . Grip olduğum için nurofen içtim sabah ensem de sağa sola döndüğümde elektrik çarpması başladı midem bulanıyor 5 gündür başım dönüyor ense kökümde yani kafamın en arkasında elektrik çarpma hissi. Aile hekimim nasıl depakin ile nurofen içersin iyiki kriz geçirmedin dedi şaşırdım çünkü psikiyatriler hiç söylemedi bana. KBB gittim manevra yapıldı ilaç vs kristal oynaması değil. Yarın nörolojiye gideceğim çalışamıyorum devamlı kafamı oynattığımda konuşurken yüksek ses herşey de elektrik çarpma hissi oluyor. bir vızıltı sesi oluyor sanki kafamın içi bilgisayar da kablolarda temazsızlık var. Zaten bipolar dan dolayı beynim karmançorman birde bu çıktı. yaşayan varmı ?

Doktor biraz abartmış gibi geldi bana cunku benım de arkadasım hatta cevremde bir sürü insan psikiyatri ilacı kullanıyor ve antibiyotik ağrı kesici alıyorlar

Yani sizin ılacınız cokmu agır bılmıyorumda
Bende kac kez antıdepresan kullandım kımse baska ılacla ıcemezsın demedı

Bende antidepresan yoksunluğunda elektrik çarpması oluyor ilaç saatinde aksama oluyor mu belki ondandır

Bu normal bir antidepresan değil, duygu durum düzenleyici etken maddesi l…l adlı ilaçla aynı değil örneğin. Bilmeyen arkadaşlara ithafen.
Arkadaşım geçmiş olsun evet bana da tesadüf eseri doktor depakinle nurofeni içemezsin belli başlı ilaçları içemezsin demişti. Ama söylemeleri gerekir bu bilgi çok elzem kullananlar için. Nörolojiye gidecek olmakla iyi yapmıssın aklındaki herşeyi sorarsın notlar da almayı unutma. Buraya da yazarsan sevinirim ne dedi doktor ve sonucu.
Benim doktorum aferin ve theraflu içebilirsin demişti

Çalışmam yüzde 25 lere indi. minibüste zıpladıkça elektrik çarpması artıyor. akşama doğru bulantı başdönmeleri elektrik çarpması zirveye ulaşıyor. İlaçların çakışmasının yaptığını düşünmüyorum neden denge merkezini alt üst etsin ki ama aniden bu nedir anlamadım çocuğumla ilgilenemiyorum :KK43: 3 gündür bipolar ilaçlarımı içmiyorum sadece bol su ama yinede azalma yok.

Bu normal antidepresan değil arkadaşlar o yüzden depakin lustral tegretol gibi ilaçlarla grip ilacı içemezsiniz, ilacın etkinliğini azaltır ve ataklara debep olmaktadır

Beyin ve boyun mr ı çektireceğim. Ensemde elektrik çarpmasının nedenini bulmaya çalışıyorlar. İlaçlar mı çakıştı yoksa boynumda bir sorun mu var diye :KK43: hem bipolar olup hem işe gidip çalışmak hemde devamlı başımın dönmesi mide bulantısı kafamın içinde elektrik çarpması. Okadar zorlanıyorum ki

Beyin ve boyun mr ı çektireceğim. Ensemde elektrik çarpmasının nedenini bulmaya çalışıyorlar. İlaçlar mı çakıştı yoksa boynumda bir sorun mu var diye :KK43: hem bipolar olup hem işe gidip çalışmak hemde devamlı başımın dönmesi mide bulantısı kafamın içinde elektrik çarpması. Okadar zorlanıyorum ki
Boynumda sorunlarim var ve anlatiklariniz boynunuzla ilgili bir problem var gibi gösteriyor mutlaka boyun emari cekini

X