Bipolar rahatsızlığı

Her yoruma açık değilsin genelde ana avrat ağza alınmayacak küfürler etmeye başlıyorsun işine gelmeyince.
İkincisi madem yanlış giden bir şeyler olduğunun farkındasın kimse sana burdan teşhis koyamaz, kendi kendine de koyamazsın psikiyatriye git. Ne yapılması gerektiği belli.
Sende zorbasın heralde benimle böyle üslupta konuşamazsın kendine gel haddini bil

Teşhis koymak haddime değil bunu ancak bi doktor yapabilir ama kardeşimin özellikleriyle birebir benziyor bipolar büyük ihtimalle.

Belirtiler bipolar gibi ama bunu ancak bir uzman söyleyebilir . Bir an önce randevu alın gidin ve tedavinize başlayın

Ben direkt ölmek istiyorum.ülkede ötenazi hakkı olsa kesin yaptırırdım.aşırı mutsuzum.ne yapacağım bilmem.ne gidebiliyorum ne yaşayabiliyorum.
Ötenazi ve ölüm yok düşünme böyle şeyler ikidir görüyorum bu yorumunu😠. Sana birşey soracağım astrokartografine baktirdin mi ?

Malesef ki antidepresanın yan etkisi de olmuş olabilir. Ben de ergenlik çağımda sosyal fobiden kaynaklı 6 ay prozac kullanmıştım ve benzer etkiler bıraktıktan sonra bende de olmuştu (hareketlilik, yerinde duramama, çok para harcama) tabi tesadüfte olabilir ama bir süre sonra kendiliğinden geçti. Bence ağır bir durumunuz yoksa psikoterapi eşliğinde ilerlemeniz daha mantıklı geliyor ama tabiki seçim sizin. Sağlıcakla kalın.

X