Bipolarimkiben!hem bipolarım hem tüp bebek hastası yaşadıklarımı anlattım!!!

derin2

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2009
2.069
5
Merhabalar;

Sevgili can kk dostları uzuuun bir zaman aradan sonra yeniden buradayım.Yıllar önce tüp bebek tedavileriyle buluştuğum bu platformda artık bambaşka biri olarak varım.Gördüğüm tüp bebek tedavilerinin ve 3 bebek kaybetmenin mi artık hangisi bilinmez acısıyla serde ki bipolar belası bir dev canavara dönüştü.Yıllardır adeta midesinde azap çekiyordum.Ne öldüren ne güldüren ne olduran cinsten bir hayattı bu.İşimi kaybettim,sağlığımı,bebek umutlarımı daha nicelerini.Ama hala dimdik ayaktayım!!!Bunlarla birlikte son bir yıldır bebek konusunda gözümü kararttım ve lityuma başladım.Yavaş ama fena sayılmayan bir düzelme yaşadım.BENİ EN İYİ ANLATAN KELİMELERE SIĞINDIM.Bir blog açtım.Oradan hekese anlatmaya çalışıyorum bu ne menem birşeydir,yenir mi içilir mi?İnsan ne hisseder?Daha yolun başındayım.Herkesin firki benim için çok kıymetli.İlerleyen zamanlarda konuk yazar alarak bakış açılarını çeşitlendirmek isterim.İlgilenenler ile görüşelim.Ancak bir bipolar mı iki yılda 5 tüp bebek yapardı?Galiba evet olabilir bunun yanıtı yüksek oranda.Neyse söz çok zaman var daha engelli raporu alma hikayem ilerde ekpss deneyimim hepsi olacak.Hoşgeldiniz iklimime:KK66:)

Bloğum: ...... com . tr

Son düzenleyen: Moderatör:
X