Bir akıl verin.. dünden beri şaşkıınım...

Brave Capricorn

Şöyle yapsaydım böyle olmayacaktı diye bir şey yok
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2008
4.118
2.653
Kızlar çok büyük bir derdim yok allaha şükürde. Ama iki gündür bu derdim oldu. Düşünüyorum acaba yanlışmı yaptım diye. Dün titreşimli bir bel kemeri aldım. İşyerime gelmişlerdi. Sağlık bakanlığı onaylı 3 yıl garantili.. Buraya kadar herşey normalde. Şimdi be hiç araştırmadan aniden aldım.. Çünkü ihtıyacım olan bişeydi. Ve o andada ayağıma geldi. Sorun bu alet 220 tl... netde bugün baktım en pahalısı 100 yada bi kaç kuruş daha fazlası. Ben 4 ay vadeli aldım. Peşin 180 di.. 220 ye aldım işte :bbo: bilemiyorum tabi her ürün aynı değildir. Bunu düşündüm bu iyidir dedim. Direk sağlık bakanlığından geliyormuş. 2 motorlu düzgün bir alet.

Size sormak istediğim şu hiç etrafınızda bu fiyata alan varmı yada siz aldınızmı. Fikirlerinizi alıyım. Ama nolur canımı sıkmadan söyleyin birden söylemeyin.:tomato: Gecen senede yürüme bandı almıştım.. Ben çok para verdim sağlık ve zayıflama aletlerine

Kızlar çok büyük bir derdim yok allaha şükürde. Ama iki gündür bu derdim oldu. Düşünüyorum acaba yanlışmı yaptım diye. Dün titreşimli bir bel kemeri aldım. İşyerime gelmişlerdi. Sağlık bakanlığı onaylı 3 yıl garantili.. Buraya kadar herşey normalde. Şimdi be hiç araştırmadan aniden aldım.. Çünkü ihtıyacım olan bişeydi. Ve o andada ayağıma geldi. Sorun bu alet 220 tl... netde bugün baktım en pahalısı 100 yada bi kaç kuruş daha fazlası. Ben 4 ay vadeli aldım. Peşin 180 di.. 220 ye aldım işte :bbo: bilemiyorum tabi her ürün aynı değildir. Bunu düşündüm bu iyidir dedim. Direk sağlık bakanlığından geliyormuş. 2 motorlu düzgün bir alet.

Size sormak istediğim şu hiç etrafınızda bu fiyata alan varmı yada siz aldınızmı. Fikirlerinizi alıyım. Ama nolur canımı sıkmadan söyleyin birden söylemeyin.:tomato: Gecen senede yürüme bandı almıştım.. Ben çok para verdim sağlık ve zayıflama aletlerine

canını sıkmadan birden nasıl söylemeyelim anlamadımkaydirigubbakcemile3
canım şaka bi yana bu aşletlerin hepsi çin malıdır, hepsi de gittigidiyorda satılır, ve hepsinin çalışma mantığı aynıdır, keşke o pahalı yerden alcağına aynısını nasıl daha ucuza alabilirim diye araştırsaydın. Ki bu tip ürünlerin orjinalleri gittigidiyorsa çok daha ucuz yada başka internet sitelerinde.
Yani üzgünüm ama aynı tıpatıp aynı ürünü 100 den bile ucuza alabilirdin
neyse olan olmaz inşallah beklentini yerine getirir alet, güle güle kullan

Bu sana ders olmuştur..
Mutlaka netten en ucuz yeri bulurum...
Bence aldığın yerle görüş. Kavga çıkar çirkeflik yap. Hoş bişeyi değiştirmez ama ne yapalım en azından elimden geleni yaptım dersin. Şikayet edicem de.
Hatta et ya. Tüketici haklarına ver bi dilekçe ne olcak. Müşteri her zaman haklıdır. Tabi mahkeme aklın nerdeydi demezse. Dene canım şansını. Çok fark var. Ama önce ara mutlaka. Şikayet edicem de eğer olumlu olmazlarsa da gerçekten et lafının arkasında dur. Belgelerin vardır nasılsa. Fatura fotokopisini de dilekçene ekle tüketici haklarına gönder.

:eek:lmaz:Vallahi ben bu satıcılara hiç güvenmem. Bizi de iki kere çok güzel kazıkladılar şimdi 100 tl ye koşu bandı veriyorum deseler ailece dönüp bakmayız! Piyasa fiyatı nedir bilmiyorum ama inanın bana araştırıp almakta yarar var. ıhtiyacınız varsa gezeceksiniz kesenize uygun olanı alacaksınız..
Bence bu da size ders olsun inanmayın böyle satıcılara.. Ağızları çok güzel laf yapar bu cinslerin

beğenmediğiniz malı 15 gün içinde geri iade edebiliyorsun firmada sana neden diye soramıyor hatta paranın iadesini bile istiyebilirsin. Sineye çekme
tüketici haklarını telefonla ara onlar sana yol göstercektir. Benim başıma çok böle şey geldi
hakkınızı aramaktan asla vaz geçmeyin. sesimizi çıkarmadığımız müddette kanımızı emmeye devam ederler.

bi titreşme kemeri 220 tl mi..akannehir
geçmiş olsun ne diyim.
ama her zaman en pahalısı en kalitelisi değildir aklınızda olsun..fisfisfis

Bu sana ders olmuştur..
Mutlaka netten en ucuz yeri bulurum...
Bence aldığın yerle görüş. Kavga çıkar çirkeflik yap. Hoş bişeyi değiştirmez ama ne yapalım en azından elimden geleni yaptım dersin. Şikayet edicem de.
Hatta et ya. Tüketici haklarına ver bi dilekçe ne olcak. Müşteri her zaman haklıdır. Tabi mahkeme aklın nerdeydi demezse. Dene canım şansını. Çok fark var. Ama önce ara mutlaka. Şikayet edicem de eğer olumlu olmazlarsa da gerçekten et lafının arkasında dur. Belgelerin vardır nasılsa. Fatura fotokopisini de dilekçene ekle tüketici haklarına gönder.

Bucuu kesinlikle haklısın... Tüketici haklarına dilakçe ile başvurmalısın.opuyorumnanaktan..

bence de geri ver. bi de asla piyasa araştırması yapmadan alma derim. ınternette çok daha ucuz her şey :KK66:

piyasayı iyi bakmak lazım aslında ama ....amannnnnnnnnnn boşver be güzelim ardı önü 100 tl para fazla canının sıkmaya degermi ...kimm benmii hayır hiçde param çok degil...

Almayı düşündüğümüz ürünü ilk önce araştırmak gerekiyor ama pat diye alıyoruz bazen. Babamda kapıya gelen satıcıdan piyasanın 3.5 katına tansiyon aleti almıştı. bazı ürünler internette çok daha ucuza satılıyor. ama olan olmuş artık boşver gitsin.

Neden yanlış anlaşılıyorum anlamadım.. Konum taşınmış buda ayrı bir dert..:eek:lmaz: Ben sadece bu ücrete alan varmı.. Yoksa gercekten yanıldım mı bunu öğrenip içimi rahatlatmak istedim...

Şikayet edecek çirkeflik çıkaracak bir durum yok ortada.. Sonuçta kalite kalite değilmi her ürün. Ok cin malı ama oda kalite kalite değil mi......daha para ödemedim bu ayın sonunda gelip tahsil edecekler....

Eğer yasak değilse ürünün adınıda verbilirim.....

Bucuu kesinlikle haklısın... Tüketici haklarına dilakçe ile başvurmalısın.opuyorumnanaktan..

Tüketici haklarını gerektirecek bir durum yaşamadım..

Şu durumda ben avantajlıyım.. geri iade edebilirim

220 ye alan yokmu hiç yada 200 vs..

Tamam çok para değil ama ... sonucta herkesin ucuza aldığını ben niye pahalıya alıyım..

Yorumlarınız için tşk ederim arkadaşlar...opuyorumnanaktan

Konunuz, bu bölüme uygun olduğu için buraya taşındı arkadaşım...
Bir Derdim Var bölümündeki konuları incelerseniz
bizlere hak verirsiniz...ayrıca her türlü fikre açık olun lütfen,
marka vrmenize gerek yok,dediğim gibi almış olduğunuz
ürürnün fiyatını netten,bayilerinden öğrenebilirsiniz,
ona görede karar verirsiniz,sonuçta dediğim gibi
15 gün içinde iade etme hakkınızın olduğunu biliyorum...
sevgiler...

X