Bir bebeğe yardım

esse00

avuç içi kadar mutluluk..
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2014
237
93
32
Merhaba kızlar. Mahallemizde bir aile var. evinde 2 koltuk ve Küçük tüplü televizyondan başka bir şeyleri yok. yatmaya yatakları , mutfaklarında mutfak eşyalarını koyacakları dolap bir raf dai yok. Ve bu ailemize bir bebek gelecek 1 ay sonra. ve bu ailemizin bir beşik alacak maddi durumu yok. Elinde kullanılmış veya şu an kullanmadığınız beşiğinizi yeni doğacak bebeğimize gönderme imkanınız var mı. ? kargo masraflarını ben karşılayacağım.

bende de yok oğlum büyüdü, görümceme vermiştim benimkini.
ama düşünceli olmanızdan dolayı tebrik etmek istedim sadece Hoppa

facebook adresiniz var ise orada freecyle diye bir site var.Orada insanlar kullanmadıklarını bedelsiz sekılde veriyorlar.Oraya yazarak daha geniz kitlelere seslenebilirsiniz.

keşke olsa da yollasam ama böyle düşünceli olmanız çok güzel
Canım bir aile gözümün önünde bu halde, herşeyden önce bir anne bebeğini nasıl yatıracak cekyatta yanı başında. yada nereye kadar yatırabilecek. yani içim el vermedi. bende boş durmaktan sa vicdanlı arkadaşlara konuyu açmak istedim.

facebook adresiniz var ise orada freecyle diye bir site var.Orada insanlar kullanmadıklarını bedelsiz sekılde veriyorlar.Oraya yazarak daha geniz kitlelere seslenebilirsiniz.
sağol cnm hemen bakıyorum

şimdi baktım istek gönderdim ve istek beklemede..

bende bir beşik var canım yollıyım hemen bunun aynısı kızım az kullandı

Eklentiler

• beşik.jpg
    beşik.jpg
    5,8 KB · Görüntüleme: 128
Allah yardımcıları olsun
ince düşüncenden dolay tebrik ederim canım..

tamam ben şimdi eşimle ve babamla konuşucam arnavutkoye çok sık gelip gidiyolar getirebilirlerse getirsinler getiremezlerse kargolarım canım özelden numaramı yazıyorum sana

tamam ben şimdi eşimle ve babamla konuşucam arnavutkoye çok sık gelip gidiyolar getirebilirlerse getirsinler getiremezlerse kargolarım canım özelden numaramı yazıyorum sana
çok sevindim teşekkür ederiz size duyarlılığınızdan dolayı Allah sizden razı olsun.

Merhaba kızlar. Mahallemizde bir aile var. evinde 2 koltuk ve Küçük tüplü televizyondan başka bir şeyleri yok. yatmaya yatakları , mutfaklarında mutfak eşyalarını koyacakları dolap bir raf dai yok. Ve bu ailemize bir bebek gelecek 1 ay sonra. ve bu ailemizin bir beşik alacak maddi durumu yok. Elinde kullanılmış veya şu an kullanmadığınız beşiğinizi yeni doğacak bebeğimize gönderme imkanınız var mı. ? kargo masraflarını ben karşılayacağım.
kargosunu karşılarsan gönderiyim cnm

Başka bı ihtiyac var mı benimde kızım büyüdüama olsun elimden gelen bibişey olursa yardım ederim

cnm özelden yaz adresi kargolayım cinsiyeti ne kıyafette bakim varsa yollayım

X