bir bebegin dogum ani ( +15)

81398610bi7.png

ayy ilk resimden cok etkılendım cokk :senağlama:
o bıle nasıl zorlanıyo yavrum dogumda bıtek zorlanan anne degıl
allahım en güzel şekilde bizede bu günleri göstersin rabbimmmm

bende cok etkilendim bundan canim oda zorlaniyor gercekten yuz ifadesinden anlasiliyor zaten..zavalli..

ay çok duygulandım.içim kıpır kıpır oluverdi.ben de oğlumu kucagıma alıyomuşum gibi hissettim.allah herkese nasip etsin...

hepimizin kucağına hayırlı sağlıklı evlatlar versin rabbim herkese nasip etsin o duyguyu

ayy kuybaaaan oluyuuum ona been cirkiniiiim
benim kızımda zarıyla bir gibi gelmişti mosmor böle cirkin bişiydi..
temizlenince guzellesmişti...

paylasim icin tesekurlera.s.nasil da annesinin parmagini tutmus hemen o minacik elleriyle.Allah'im burdaki butun sesleri duy yarabbim isteyen herkese bir bebis nasip eyle ( AMIN...............)

canım benıııııımmmmmmm yerım ben senı... benım bebegımın dogum resımlerı yok, olmasını cok ısterdım yaa dusunemedım heyecandan:KK43:(((

resimlere bakarken tüylerim diken diken oldu.bence her kadının yaşaması gereken bir duygu allah çocuk isteyen herkese bu duyguyu tattırsın.

cok guzel bir duygu oglumun bu halleri aklima geldi duygulandim ,allaha cok sukur ki o duyguyu yasadim ,insallah hayirlisiyla bu oglumun dogumuda normal olurda yine yasarim ..
birde o an ustu kirlimi falan dusunemiyorsunuz ,benim hemen cikar cikmaz kucagima verdiler ,babasinada gobek bagini kestirdiler ..kucagimdayken oyle tatli bakiyordu ki bana zorla aciyordu gozlerini ..tabi bende o anki duyguyla katila katila aglamistim ..
Allahim herkese nasip et yarabbim ,isteyen herkese saglikli hayirli evlatlar nasip eyle

senağlama...senağlama....senağlama....senağlama
YA RABBİMMMMMMMMMMM....!!!!!
BİZEDE NASİB ET NOOOOLUUUUUUUUUUUR.......!!!!!!!!!!!!!!!!
senağlama....senağlama....senağlama....senağlama....

81398610bi7.png

ayy ilk resimden cok etkılendım cokk :senağlama:
o bıle nasıl zorlanıyo yavrum dogumda bıtek zorlanan anne degıl
allahım en güzel şekilde bizede bu günleri göstersin rabbimmmm

bogulacak cocuk ya niye oyle tutmus oylemi tutuluyorki icim bir tuhaf oldu yaa

Resimler cok guzel ya birden dogum anima gittim gozlerim doldu valla :çok üzgünüm:

Yalniz ben seye sasirdim ya cocugun ustundeki beyaz lekeler ne benim kizimda yoktu hic valla hic leke yoktu kan falanda yani ben anlamadim bu beyazligi bilen varmi?
:uhm:

ahh ahhh ne zaman görecem bende bu günleri:çok üzgünüm:
Eskiden olsa çok korkardım doğumdan görntüleri izleyemezdim bile çocuğum olursa nasıl doğurum sezeryan olsun diye hayaller kurardım ama şuan öyle bir durumdayımki allahım normal birşekilde bağıra bağıra doğurmak istiyorum bende o güzel meleklerden istiyorum hayırlısıyla olsun inşsenağlamasenağlama

ayyy çok tatlılar yaa :nazar:
Allah isteyen herkese tattırsın bu duyguyu
içim bir hoş oldu yanii :emir_bebek::emir_bebek:

X