Bir bebek meselesi

Ben de bu satıcıdan u ovulasyon kitlerini çok kullandım. Eşim de vitamin kullanıyorum.
Bende reglimin 2. Gunumdeyim.
Ovulasyon testi kalmamıştı onu sipariş ettim, yanında da arı sütü ve vitamin.
Bir de kuru incir zeytinyağı kuru yapacağım.
Bugün baya forumda gezindim, bu tavsiyeleri okudum yumurta gelirtirmek için.

Aslında benim bir sorunum yok testlerde ama olmuyor, ondan bu ay takviye ve vitaminleri alacağım.

Eşimde de bildigimiz bir sorun yok, o da düzenli kezibiynuzu özü içecek

Ben de bu satıcıdan u ovulasyon kitlerini çok kullandım. Eşim de vitamin kullanıyorum.
Eşinize hangi vitamini kullanıyorsunuz ?
Eşim için de birşeyler almak istedim, geçen ay düzensiz bir şekilde keçiboynuzu özü kullandı, bu ay daha düzenli kullanmasını sağlayacağım. Eşime başka ne kullandirabilirik bilemiyorum.

Eşinize hangi vitamini kullanıyorsunuz ?
Eşim için de birşeyler almak istedim, geçen ay düzensiz bir şekilde keçiboynuzu özü kullandı, bu ay daha düzenli kullanmasını sağlayacağım. Eşime başka ne kullandirabilirik bilemiyorum.
Bunu kullanıyor canım.

Eklentiler

• 796B9BBA-CFA3-4CA0-A6BC-112C67E2E565.jpeg
    796B9BBA-CFA3-4CA0-A6BC-112C67E2E565.jpeg
    10,2 KB · Görüntüleme: 34
Merhabalar, 26 Eylül’de lekelenmem başladı. 1 hafta kadar devam etti. Beni endişelendiren şey siyaha yakın ip gibi uzayan ve sümüksü lekelenmelerimin olmasıydı. Doktorumla konuştum beni çağırdı muayeneye gittim. Kistten şüphelendiğini söyledi ama ultrason sırasında “Sen polikistik değilsin.” dedi! Çok şaşırdım. Dedim bu yaşıma kadar hep polikistik dediler. “Eskiden polikistikmişsin ama artık öyle bir polikistik hastası değilsin her yumurtalığımda yaklaşık 6-8 yumurta var.” dedi ve beraber saydık doğruydu. Okuduğum bir doktor makalesine göre de iki yumurtalıkta toplam yumurta sayısı 8 ve üzeriyse yeterli sayılırmış. Ben de her birinde o kadar var. (Yuppppiii) Duphaston hap verdi şimdi onu kullanıyorum. Belki bu ay aşılama olacak.

08.10.2022 Cumartesi günü sabah 10. hapımı içtikten sonra regl oldum. Pazartesi sabah doktor ile görüşeceğim. Duphaston baya kanama yaptı ama çok rahatladım.

Merhaba kızlar perşembe gününden beri kahverengi akıntım var sadece lavaboya gittiğimde gördüğüm.Bugün reglimin 1. Günü ama hala adet kanaması göremiyorum.Karnımda ve kasığımda ara ara kasılmalar kramplar oluyor,sürekli uyumak istiyorum .Eşimle yumurtalara gününün en yüksek olduğu günde kondom ile ilişkiye girdik ama kondom içimde kaldı çıkartırken içime girip girmediğine emin değilim.Bugün erken gebelik testi yaptım ve negatif çıktı sizce neden böyle oluyor gebe olabilir miyim? Yardımcı olabilir misiniz

Merhaba kızlar perşembe gününden beri kahverengi akıntım var sadece lavaboya gittiğimde gördüğüm.Bugün reglimin 1. Günü ama hala adet kanaması göremiyorum.Karnımda ve kasığımda ara ara kasılmalar kramplar oluyor,sürekli uyumak istiyorum .Eşimle yumurtalara gününün en yüksek olduğu günde kondom ile ilişkiye girdik ama kondom içimde kaldı çıkartırken içime girip girmediğine emin değilim.Bugün erken gebelik testi yaptım ve negatif çıktı sizce neden böyle oluyor gebe olabilir miyim? Yardımcı olabilir misiniz
Bir kaç gün daha bekle ve kan testi ver derim. Gebelik idrardan önce kanda belli oluyor.

Reglim 8 ekim sabah başladı. 10 ekim sabah doktora gittim. Yumurtalıklarımı daha iyi ve canlı gördüğünü söyledi. Vitaminler ve psikoloji çok etkileşmiş olmalı. Meriofert 75 verdi. 5 gün boyunca sabahları kalçadan vurulmam gerektiğini söyledi. Cumartesi günü tekrar görüşeceğiz.

14 Ekim Cuma gününe aldılar randevumuzu. Doktor baktı sağ taraftan çatlama olacak dedi Cumartesi sabah bir tane daha meriofert iğne yapalım dedi. Cumartesi 00:00 da ovitrelle çatlatma iğnesi olacağım. Pazartesi 12:00 da aşılama olacak 🥹

91EAA647-5882-432D-8C33-47A476E6CB72.jpeg

Son hamilelik başlangıç tarihim 28 Ekim’di. Adetimin 28. günü hafif lekelenmem oldu. Daha sonra devam etmedi.

Bugün adetim 34. günü ve dayanamayıp Predictor erken gebelik testi yaptım.

X