Bir derdim var lütfen yardımcı olun

Rabis4242

Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2022
38
6
28
Arkadaşlar konya da devlet Hastanelerinde tüp mide ameliyatı olan var mı varsa hangi hastanede ve hangi doktorda oldunuz benim vki 42 ne yapsam kilo veremiyorum yandaş hastalığım var mı onunda bilmiyorum ücretsiz mi yapıyorlar yani süreç nasıl işliyor ne olur yardımcı olun

Tam emin degilim ama devlet hastanelerinde ücretsiz yapiliyor diye biliyorum ama şu an herşey o kadar değısken ki yani devlet hastanelerinden bile para alinirsa eger şaşirmayin lütfen

Arkadaşlar konya da devlet Hastanelerinde tüp mide ameliyatı olan var mı varsa hangi hastanede ve hangi doktorda oldunuz benim vki 42 ne yapsam kilo veremiyorum yandaş hastalığım var mı onunda bilmiyorum ücretsiz mi yapıyorlar yani süreç nasıl işliyor ne olur yardımcı olun
Vki 40 ve üzerinde devlet karşılıyor yandaş olmasına gerek yok egerki 35 ve üstü ise yandaş hastalıklarda karşılıyor

Rabia ameliyat oldun mu

Yok vazgeçtim beslenme düzenini değiştirmeden onun da çözüm olmadığını anladım çünkü şimdi Herbalife kullaniyorum tabiki diyet ile birlikte

X