bir erkeğin başka bir bayana yönelmesinde kimin rolü üstündür.

R

redrose_gk

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi redrose_gk
Bir kadın bir başka kadının hayatını bir anda nasıl alt üst ediyor..
Bazen kime güveneceğini bilemezsin. Sevdiğine inanmak istersin, ona güvenmek istersin çünkü seviyorsun kaybetme korkusu var içinde.
Onsuz yapamayacağının dürtüsü seni sürekli geriye iteler. Bir adım öne durup hakkını bile soramazsın. Aslında bir nevze de olsa kaybetmiş sayılırsın çünkü o bir başka hatunun nazına işvesine cilvesine kapılmıştır. Ama bunu kabul etmek zor gelir insanlara.

Hem cinslerimizin bize yaptığı oyun sadece ona değil bizede zarar vermekte... En büyük yıkım bir aileyi yada uzun süren bir ilişki yıkmakta...
Sağlam diye düşündüğünüz, yıkılmaz diye düşündüğünüz ikinizin senelerce büyüttüğü bir yuvayı çok kolaylıkla yıkıyor.

Ve tabiki erkeğinde büyük payı var bu rolde.
Ama bazen nedense bir bayanın halinden tavrından kaynaklanıyormuş gibi düşünüyorum.

Çünkü bazen forumları gezdiğimde okuyorum.
Bir bayanın en iyi arkadaşı eşiyle beraber.

Bir bayan arkadaş kız arkadaşını eşinin çalıştığı şirkete işe sokuyor sonra bayan öğreniyor ki artık beraberler....

ve daha bir çok duyduğumuz okuduğumuz olaylar.

düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

• Konu Sahibi redrose_gk
Yani bildiğimiz aldatanmı suçlu aldatılanmı karmaşası :bbo: valla ben kendi tecrübeme dayanarak cevaplıyım kesinlikle aldatan suçlu eğer yazında bahsettiğin gibi kadın eşinden uzaklaştıysa bu oturulup konuşulabilir ortada mutlaka bir sorun vardır bu sorun çözülebilir çözülemiyorsa ayrılırsın ve kimle olacaksan olursun öyle ikili oynamanın yok evde mutsuzum eşim benden uzaklaştı yok bana yüz vermiyor falan bunlar aldatan adamın bahaneleri başka birşey değil.

• Konu Sahibi redrose_gk
bence bütün tarafların bunda payı var...birinin daha az diğer tarafın daha çok olabilir ama hata payı sıfır olan taraf yoktur asla...
yüzde 70 karşıdaki suçluysa yüzde 30 falan da bizde vardır belki diye düşünüyorum...bunun dışında çevrenin ve toplumun etkileri de var onlar da bu kategoriye sokulabilir

• Konu Sahibi redrose_gk
Karşına alıp konuşabileceğin bir eşin olmayabilir..Yılllar önce babanız tarafından evlendirilmiş ve yıllar içerisinde siz kendinizi geliştirip ilerlemişken o aynı kalıp sizden uzaklaşmış olabilir.Tabi bu arada çocuklarda olmuş olabilir...eeee şimdi bu durumdaki bir erkek için çıkış yolu nedir? Boşanmak mı?Çocuklar için ne kadar sağlıklı bir karar olur bu?Eşiyle konuşmak mı?Ama neyi?Benim böyle tanıdıklarım çok çevremde...Kadınlar kadın programlarıyla sınırlı hayatlarında gelişmek adına birşey yapmayı gereksiz görürken böyle kadınlarla evli erkeklere acıyorum ne yazık ki..Çünkü evlenmek için babalarının gösterdiği kızlarla evlenip çok mutsuz olan erkekler kendi evlenmek istedikleri kızları ailelerine gösterememişler ve gösterdiklerindede maalesef kabul görmemişler...Aldatanlarda mutsuz aldatmayanlarda bu tür evliliklerde....

X