Bir erkeğin para sorunu olduğunu nasıl anlarız

Birkaç yıldır her muhabbetimiz paraya çıkıyor. Ben yadırgamazdım, tiksinen bir insan olarak bile ister istemez gördüğüm bir şeyi ‘oha şu kadar olmuş, şurdan şunu kısmak lazım’ vb şeyler konuşuyorum.
Malum her gün soyuluyoruz, eğer ki bir işletme hayaliniz varsa ya da yönetiyor işletiyorsanız hayatınızın merkezidir para.
Maaşlı çalışmaya benzemez, bir gün var bir gün yok.
Bu düzeni kurmak için de hayatını yönetmesi gerekiyor.
5 sene önce çok itici olabilirdi, şuan hayatın tam merkezi.

Merhaba hanımlar.Benim tanımaya çalıştığım bir bey var diş hekimi kendisi,evlenmiş boşanmış çocuğu yok.Yani davranışları bana değer veren yönde o yüzden tanımak istedim fakat kafamı kurcalayan bir şey var,çok fazla para muhabbeti yapıyor.cimri diyemem bir şeyler yiyip içtiğimizde elini cebine atar hemen,ben ısrar edip öderim zaman zaman.Fakat çok fazla paradan bahsediyor,işte ticaret düşüncelerini anlatıyor,şöyle olsa daha iyi kazanırım gibi.Bazen alacağı bir şey için fiyatı şöyleymiş almadım,benzin zamlanmış uzak yola gidince şu kadar tuttu vs.Ben para muhabbetlerini sevmiyorum banamı tuhaf geliyor yoksa bir sorunmu var.Karşımızdakinin para konusunda sorunlu biri olup olmadığını nasıl anlarız varmı tavsiyeleriniz
Böyleleri genel olarak cimri olur ve paradan başka bişey düşünmezler kadını mutlu etmeyi bile bilmezler yinede siz bilirsiniz tanımaya çalışın belki farklı yönleri vardır

Para muhabbeti yapan erkek asla sosyal değildir evde oturup hanımın ona hizmet etmesini sever cafe,cinema restauranta gitme alışkanlığı yoktur bence parasıda kıymetlidir genelde evde oturmayı seven tipler
Dışarıda yiyiyor genelde ve gezmeyi de seven biri fakat aynı zamanda dediğim gibi para muhabbeti de yapıyor

Merhaba hanımlar.Benim tanımaya çalıştığım bir bey var diş hekimi kendisi,evlenmiş boşanmış çocuğu yok.Yani davranışları bana değer veren yönde o yüzden tanımak istedim fakat kafamı kurcalayan bir şey var,çok fazla para muhabbeti yapıyor.cimri diyemem bir şeyler yiyip içtiğimizde elini cebine atar hemen,ben ısrar edip öderim zaman zaman.Fakat çok fazla paradan bahsediyor,işte ticaret düşüncelerini anlatıyor,şöyle olsa daha iyi kazanırım gibi.Bazen alacağı bir şey için fiyatı şöyleymiş almadım,benzin zamlanmış uzak yola gidince şu kadar tuttu vs.Ben para muhabbetlerini sevmiyorum banamı tuhaf geliyor yoksa bir sorunmu var.Karşımızdakinin para konusunda sorunlu biri olup olmadığını nasıl anlarız varmı tavsiyeleriniz
Ay oğlak Burcu mu acaba? İğreti geldi bunlardan.

Para muhabbeti yapan erkek asla sosyal değildir evde oturup hanımın ona hizmet etmesini sever cafe,cinema restauranta gitme alışkanlığı yoktur bence parasıda kıymetlidir genelde evde oturmayı seven tipler
Dışarıda yiyiyor genelde ve gezmeyi de seven biri fakat aynı zamanda dediğim gibi para muhabbeti de yapıyor.
Ay oğlak Burcu mu acaba? İğreti geldi bunlardan.
oğlak burcu değil ama belki yükselen oğlaktır :/ :)

X