Bir erkek ayrilirken bunlari neden der?

fatmaxsxd

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2023
36
-15
27
Nisanlim benden ayrildi. Cok stressli donemlerden gectik ve istemeyerek birbirimizi kirdik , benimki daha agir basti galiba. Ayrilirken seviyorum ama anlasamiyoruz, bosanmaktansa simdi ayrilalim, daha cok yillar yakmiyalim dedi. Inshallah pisman olmam dedi, pisman olursamda is isten gecmis olur dedi. Bende zorlaniyorum bu karari verirken, ama kararim kesin dedi. Bazi arkadaslarina sormus, onlarda demis suanda problemleriniz varsa bu duzelmez bosanmaya kadar gidersiniz. Ama nisanlilik donemi zaten sikintili gecio bu normal degilmi. 1,5 ay sonra bulustugumuzda arada aklima geliyorsun dedi, ama suanda bu karardan dolayi kendimi iyi hissediyorum dedi. Cok guzel kizsin, akillisin, fit’sin, caliskansin, mutfak konusunda iyisin dedi. Sende mutlu olmayi hak ediyorsun dedi. Suanda hersey daha taze belki bir zaman sonra kararim degisir denemek isterim dedi, ama Şu an istemiyorum diyor. Belki 1 2 sene sonra geriye donup baktigimda pisman olacam dedi. Seni birakip hop baskasina kostum diye dusunme sakin dedi, neden bu aciklama geregini duydugunu anlamadim. Fakat kendisi, inatci , gururcu ve gecmisinde yara almis bir insan. Artik en ufak seylere bile tahamullu yok. Benim kafami karistiran, sanki kararindan 100 de 100 emin degil, ama gururu inadi herseyin onune gecio. Eger bir adam inshallah pisman olmam demesi kararindan emin olmadigina bir isaretmidir. benimle iliski konusunda geldigii seviyeye artik kimseyle gelemiceni dusunuyor. Ailesinin yaninda kaliyordu ev alip kendi evine yerlesecekmis. Bana boyle bosanmaktan korktugu icin ayrilio gibi. Anlatigina gore beni ozluyor ama neden boyle korkak davranirki bi insan. Ve belki bizaman sonra yine isterim diyip durmasi. Kafam cok karisik. Niye bukadar dusunuyon demeyin insan seviyor iste, halden anlayin. Durumu kabul ettim, onume baktim. Ama sanki geri donecegini dusunuyorum, ama bendede ona karsi duygularimin azaldigini hissetmeye basladim.

Bunların hepsi ama hepsi bahane.
Seven gerçekten isteyen erkek mutlaka bir yolunu bulup oldurmaya bakıyor.
Hayatta herkes bir şeylerden korkuyor korkarak hayat yaşanmaz.
Bence birdaha iletişime geçip bı taraflarını kaldırmayın sanki sizi teselli etmiş gibi buna izin vermeyin.
İletişim kanallarını kesin ve yolunuza bakın.
Ne demek ilerde belki isterim falan siz hep orada onu bekleyeceksiniz sanki özgüvene bak.

Sevmiyor. Elinin altinda dur diye ara ara yoklayacak.yoluna bak cok ciddiyim.elin kizina yuzuk tak.dost var dusman var sonra ben emin degilim diyip kizi ele gune rezil et. Aman emin degilim aman baskasi yok aman sen iyisin. Yalan. Biz neler neler yasadik nisanlilik doneminde. Anlatsam agziniz acik kalir. Ama kendime degil esime hakkaten bu konuda ne kadar tesekkur etsem ez. Tek memnun oldugum huyu kendisinden de cok delikanlidir seni asla birakmam ne simdi ne ilerde.kavgada etsek kirsakta kirilsakta olmaZ ayrilik derdi. Olabilir duygulari bitmis olabilir ben ona bisey demiyorum ama hala umut verici konusmasi olmaz.gorusme derim

Çok özür dileyerek “ben biraz gezineyim sevebileceğim birini bulamazsam sende güzel kızsın orda bi yerde dur. Ben senin kafanda heran dönebilir gibi durayım. hep öyle düşün ben kimseyi bulamazsam sana dönerim sende kabul edersin” demek istiyor. Hayatına devam etme beni bekle umduğumu bulamazsam gelirim diyor işte.

Nisanlim benden ayrildi. Cok stressli donemlerden gectik ve istemeyerek birbirimizi kirdik , benimki daha agir basti galiba. Ayrilirken seviyorum ama anlasamiyoruz, bosanmaktansa simdi ayrilalim, daha cok yillar yakmiyalim dedi. Inshallah pisman olmam dedi, pisman olursamda is isten gecmis olur dedi. Bende zorlaniyorum bu karari verirken, ama kararim kesin dedi. Bazi arkadaslarina sormus, onlarda demis suanda problemleriniz varsa bu duzelmez bosanmaya kadar gidersiniz. Ama nisanlilik donemi zaten sikintili gecio bu normal degilmi. 1,5 ay sonra bulustugumuzda arada aklima geliyorsun dedi, ama suanda bu karardan dolayi kendimi iyi hissediyorum dedi. Cok guzel kizsin, akillisin, fit’sin, caliskansin, mutfak konusunda iyisin dedi. Sende mutlu olmayi hak ediyorsun dedi. Suanda hersey daha taze belki bir zaman sonra kararim degisir denemek isterim dedi, ama Şu an istemiyorum diyor. Belki 1 2 sene sonra geriye donup baktigimda pisman olacam dedi. Seni birakip hop baskasina kostum diye dusunme sakin dedi, neden bu aciklama geregini duydugunu anlamadim. Fakat kendisi, inatci , gururcu ve gecmisinde yara almis bir insan. Artik en ufak seylere bile tahamullu yok. Benim kafami karistiran, sanki kararindan 100 de 100 emin degil, ama gururu inadi herseyin onune gecio. Eger bir adam inshallah pisman olmam demesi kararindan emin olmadigina bir isaretmidir. benimle iliski konusunda geldigii seviyeye artik kimseyle gelemiceni dusunuyor. Ailesinin yaninda kaliyordu ev alip kendi evine yerlesecekmis. Bana boyle bosanmaktan korktugu icin ayrilio gibi. Anlatigina gore beni ozluyor ama neden boyle korkak davranirki bi insan. Ve belki bizaman sonra yine isterim diyip durmasi. Kafam cok karisik. Niye bukadar dusunuyon demeyin insan seviyor iste, halden anlayin. Durumu kabul ettim, onume baktim. Ama sanki geri donecegini dusunuyorum, ama bendede ona karsi duygularimin azaldigini hissetmeye basladim.
Sizi manipüle ediyor gibi geldi bana.Sizi kendine bağlıyor, bak beni seven bir erkek var gitti ama aklı hala bende etkisi bırakmaya çalışıyor.Yedekte tutmak gibi bir şey.Sizden iyisini bulamazsa , size dönme ihtimali ile köprüleri yıkmıyor.Her şeyi geç, sizi sevse dahi çekip gitmek belki sonra dönerim demek iyi bir ruh halide degil.Ben olsam ilgilenmezdim siz bilirsiniz tabi

seven erkek ne yapıyor ne ediyor bırakmıyor canım. şuan acın çok taze ama seni gerçekten seven birini bulduğunda inşallah hepsi geçecek kaç yaşındasın?

Seni birakip hop baskasina kostum diye dusunme sakin dedi, neden bu aciklama geregini duydugunu anlamadim.

Yeni sevgili yapmış, ondan bahsediyor.

X