Bir erkekte ilk aradığınız şey nedir ?

Bir erkekte ilk neye bakarsınız ?

• Tip

OY: 10 28,6%
  • Boy

OY: 3 8,6%
  • Para

OY: 1 2,9%
  • Özgüven

OY: 1 2,9%
  • Karakter

OY: 20 57,1%

• Ankete Katılan
    35
Ben aramızdaki uyuma bakıyorum ya, bana benzeyen adamlari seviyorum. Anlayışlı, komik, hayatini güzel yaşayan,neşeli.
Hayatıma giren herkes de,hatta üç günlük tatil aşklarım bile aynı kulvarda insanlar..yoksa boy, pos, saç, kellik, tip, zenginlik, Ortadoğu ülkesinden mi nordik ülkeden mi , özgüvenli mi utangaç mi ..bunlar değişebilir. Özü,karakteri sabit benim ilgi alanıma giren erkeklerin

İlk dediğiniz için tip diyorum çünkü ilkinden karakterini çözemezsin bence önce dışardan vay be diyiceksiniz etkileniceksin ondan sonra halini tavrını çözüceksin zeka da önemli tabii ama dış görünüşten başka bir özelliği güzelliği yoksa ne edeyim tipini :KK70:

İlk baktığım özgüven olmuştu. Balon değilse zaten gerisi tıkır tıkır geliyor. 😀

ihtiyac sahibi misin sen ? Yoklugun gözü kör olsun desem Tam yeridir.
Para her seyi halledermis…. Böyle devam edersen seni fena harcarlar da neyse 😏
Tabi umarim sakaydi
Ben onları çiğner çiğner tükürürüm merak etme :KK70:
Yok ya ciddiyim parasız hayat mı geçer. İki çıplak bir hamam diye boşuna dememişler

Benim için kesinlikle dış görünüş. Tipi hoşuma gitmeyen kimseyle flört bile etmem. Yakışıklılık bence çok önemli. Belli kriterlerim var ve yakışıklı bulduklarıma daha anlayışlı ve düşünceli yaklaşıyorum. İkili ilişkilerde bu derece sığ olabilirim 😂😂😂

İlk dediğiniz için tip diyorum çünkü ilkinden karakterini çözemezsin bence önce dışardan vay be diyiceksiniz etkileniceksin ondan sonra halini tavrını çözüceksin zeka da önemli tabii ama dış görünüşten başka bir özelliği güzelliği yoksa ne edeyim tipini :KK70:
Katılıyorum. İlk dediği için bence de dış görünüş ilk etapta önemli. Yani elbette huyu suyu önemli ama ben ilk görüşte dışardan çekici bulmadığım biriyle flört evresine geçemem herhalde. Flört etmeden de tanıma fırsatım olmaz doğal olarak 😊

Önce tipine, boyuna endamina, vücut yapısına bakarım.Boyum çok uzun çünkü 😂
Sınıfı geçtiyse zekasına sonra karakterine bakarım, uygun muyuz. Karekteri sağlamsa zaten özgüveni vardır.
Para meselesi ise benim için önemli değil. Çalışkan olsun, cimri olmasın ama savruk da olmasın.

X