Bir eş ailesi konusu daha

Hanımefendi belli ki kendi hayatınızda cidden kötü şeyler yaşıyorsunuz yoksa sağlıklı bir durum değil çocuklarım amcalariyla vakit geçirsin diye bu kadar "can atmak " ve bunu yapmayan birine bu kadar kızmak kanser olursun falan demek . Ben kendi kardeşim bile çocuklarımla ilgilensin diye uğraşmam yani tüm gözler bende olsun durumunuz tuhaf baya sevgi açlığı bu . Eşiniz yeterince sizinle ve çocuklarınızla ilgilenmiyor sanırım başkalarına sarıyorsunuz
He bacım He tamam en mutlu sizsiniz en güzel sizsiniz en haklı sizsiniz He . Neyse konu sahibesi yorum yapma dedi bana fazla takılmayın 🤣🤣

Eşiniz kardeşleri ile görüşmek istiyorsa, beyler buluşur dışarıda ve kadınlar da konu dışında kalır. Mis gibi çözüm. Zaten evde de olsa haremlik selamlık varmış. Ona "ne hissettiğinizi" anlatın. "Sana saygı duyuyorum ama kendime de saygımı yitirmek istemem. Siz kendiniz görüşün, beni peşinden sürüklemene gerek yok" diye tatlılıkla izah edilebilir bir konu.
Fakat o yengenin eşinizi bu kadar araması bana hiç etik gelmedi. Yeğenlerinin annesi değil de babası arayabilir pekâlâ eşinizi. Vallahi ben olsam bu durumda, bütün salon kadını çizgimi ayaklar altına alır, talan ederim o yengeyi. Yaptığı mide bulandırıcı ve ara bozucu. Eşime güvensem de buna izin vermem.

Esinizin kardesi tuhaf bulmuyor mu karisinin surekli kardesini aramasini falan? Yani kadinda art niyet aramiyorum, insan kardesinin esiyle veya esinin kardesiyle de kardes olabilir gayet ve arasip mesajlasabilirler pek tabi. Ama eltiniz biraz 'ben ve muhtesem cocuklarim' kafasinda bir tip sanirim. Anladik dogurdun, amcalari da seviyor tamam. Sizi dogurmaya mi tesvik etmeye calisiyor anlamadim ki.

Onun disinda ben kalabalik aileleri severim. Maalesef hadsizlik bizim insanimizin imzasi gibi bir sey o yuzden hissettiklerinizi anliyorum ama ben sizin yerinizde olsam, beni seven, bana deger veren ve hep arkamda olan bir kocam varken her seye gogus gererim. Esinizin ailesi de aslinda aranizi bozmaya calisan bir aile degil, belli ki kiymetlisiniz de. Minik bir sekilde ve kirmadan butun pazarlarinizi onlarla gecirmek istemediginizi anlatabilirsiniz. Esiniz illa da Pazarlarini onlarla gecirmek istiyorsa siz basbasa ne zaman nasil vakit geciriyorsunuz? Bunu belirtebilirsiniz guzelce.

Bir de evde agirlamamak bence cok ayip. Yani her gun her hafta cumbur cemaat gelmeleri evet sikinti ama 2-3 ayda bir de sizde toplanilsa esiniz de cok mutlu olur. Ailesi sonucta, tabi ki ogullarinin evine arada gelecekler. Senede 3 5 kez birilerini agirlamak bile zor gelmis size, esiniz size soylemiyor ama ailesini istemediginizi dusunuyor olabilir. Gucendirmeyin onu bence.

Siz yengeyi anlatınca nedense gözümde Fatmagül'ün yengesi canlandı.

Bu evliliğin ilk zamanlari böyle oluyor ama sonra insan pek de takmıyor
Benim de 3 eltim var
Eşimin ailesiyle uyusan hicbir tarafım yok ama zamanla alıştım bir de her yaz 1 ay onlardayiz eltimle yaşıyorlar düşünün😃
Ve benimkiler bir de beni engelledi ordan burdan ama gidince yüz yüzeyiz düşünün nasıl saçma insanlar 🤣
Benim eltim de çocuklarının fotosunu falan atar eşime ama görüntülü arama falan yoktur arasa da kayinvalidemle esim görüşür
Elinizin ikide bir araması çok çok saçma ne o öyle kaynin arasın ne diye eltin arıyor
Ben de toplu muhabbetlere gelemem cinsellik içeriyor çünkü o muhabbetler bastan bana da yapmaya çalıştılar baktılar ben katılmıyorum artık yapmazlar
Ama birbirilerinin özel hayatına kadar bilirler bu bana iğrenç geliyor

Bana tek sorun elti gibi geldi. Amcamın karısı niye zırt zırt arasın babamı mesela, ne münasebet. Eşinizin kardeşi arasın çocuklar çok görmek istiyorsa

X