Bir eş ailesi konusu daha

Duygusuzcanlar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2017
387
675
Hanımefendi belli ki kendi hayatınızda cidden kötü şeyler yaşıyorsunuz yoksa sağlıklı bir durum değil çocuklarım amcalariyla vakit geçirsin diye bu kadar "can atmak " ve bunu yapmayan birine bu kadar kızmak kanser olursun falan demek . Ben kendi kardeşim bile çocuklarımla ilgilensin diye uğraşmam yani tüm gözler bende olsun durumunuz tuhaf baya sevgi açlığı bu . Eşiniz yeterince sizinle ve çocuklarınızla ilgilenmiyor sanırım başkalarına sarıyorsunuz
He bacım He tamam en mutlu sizsiniz en güzel sizsiniz en haklı sizsiniz He . Neyse konu sahibesi yorum yapma dedi bana fazla takılmayın 🤣🤣

mavi guldunya

Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2022
202
765
41
Eşiniz kardeşleri ile görüşmek istiyorsa, beyler buluşur dışarıda ve kadınlar da konu dışında kalır. Mis gibi çözüm. Zaten evde de olsa haremlik selamlık varmış. Ona "ne hissettiğinizi" anlatın. "Sana saygı duyuyorum ama kendime de saygımı yitirmek istemem. Siz kendiniz görüşün, beni peşinden sürüklemene gerek yok" diye tatlılıkla izah edilebilir bir konu.
Fakat o yengenin eşinizi bu kadar araması bana hiç etik gelmedi. Yeğenlerinin annesi değil de babası arayabilir pekâlâ eşinizi. Vallahi ben olsam bu durumda, bütün salon kadını çizgimi ayaklar altına alır, talan ederim o yengeyi. Yaptığı mide bulandırıcı ve ara bozucu. Eşime güvensem de buna izin vermem.