Yengeç Burcu 22 Haziran - 23 Temmuz bir farklı bu yengeç burçları

adelia

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2011
6.390
980
Yengeç kadınları burcumuz gerçekten farklı hemde bütün burçlardan farklı diyebilirim.Duygusallık denince akla yengeç kadınları geliyor.Şarkılar,şiirler,romanlar ve aşk filmleri yönetmenlerine kadar yengeçlik var bunlarda :)) örnek verecek olursam...Türkan Şoray,Yıldız Tilbe,Sezen Aksu ve daha fazlası.Ama benim idol yengeç kadınım Nicole Scherzinger..Kadında asalet,duygusallık seksilik her şey mevcut.Sırada bizi tanımlayan bir sürü özellik;

Çok merhametliyiz
Keskin sezgilere sahibiz..duygusal yapıda fedakar ve sanata ilgi duyan tipleriz
ağlayarak sevgiliden ayrılıyorsak kaybeden kesinlikle karşımızdakidir...
Bir kere soğuduğumuz zaman Romayı bile yaksalar etkilemek için nafiledir..Asla etkilenemiyoruz..!
Doğal ve samimi insanlarız..
İlgisiz kaldığımızda çıldırırız.
İyi gitmeyen ilişkimizde sevgilimizi seviyorsak deli gibi aşıksak eğer değişmesini bekleriz sabrederiz..Fakat değişmiyorsa bitiririz.
Tepkimiz susmaksa etkisi büyük olur
Eleştirilmeye gelemeyiz bu sevgilimiz olsun,ablamız kardeşimiz olsun değişmez eleştirmeyin ayol
Özgürlüğümüzü kısıtladıkları sürece bizde kısıtlarız
Daima toplum içinde yükselmek isteriz kariyer olarak
Aşırı sadık yapımızdan dolayı kovalarca gözyaşı dökeriz.
Aldatılmak bize yapılması gereken en son hainliktir fena ödetiriz.
Eğer eski sevgilimize geri dönüyorsak ya intikam vardır içinde ya da devam eden aşk...
İlişkimizin alışkanlık olmasından çok korkarız
İlişkide güveni kaybettiğimiz zaman toparlayamayız hep şüphe,hep kavga
Sevdiğimize 194179 adım atarken hiç çekinmeyiz
Risk almaktan korkmadığımız tek şey aşktır
Kendimizi hep kurduğumuz yuvada hayal ederiz
Yengeç bayanı olarak iç çamaşırlarına çok düşkünüz
Yatağı ve cinsel yaşamı sever ihtiyac olduğunu biliriz.
Erkeği elde tutmayı bilen kadınlarız fakat fazla ilgi erkeğin kacmasına neden olur mutluluklar dileriz :KK66:
Arkadaşlarımız fazladır ama dostumuz tektir.
onca insan içinde kendimizi yalnız hissederiz
Dışarıya fazla güvenmeyiz insanlar çift karakterli
tutumlu ve idealist yapımız vardır.
Hislerimiz kuvvetlidir ve bir insana ilk görüşte ısınmadıysak vardır bir sebebi.

Anlaştığımız burçların başta akrep,kova,yengeç,aslan,boğa,balık,ikizler ve oğlak olduğunu düsünüyorum.
Aşkta özellikle akrep,aslan ve yengeçler bize çekici geliyor
Arkadaşlıkta anlaşamadığımız burçlardan bazıları,başak ve koç olabilir
Gerçi ben bütün burçlarla anlasıyorum sadece ısınmam yeterli elektrik meselesi
simdilik bunlar geldi aklıma bayanlar,kısacası biz Allah'ın yarattığı 2 kaş,2göz ,1 dudak 1 burundan olusan melekleriyiz..​

evet gerçekden özel varlıklarız. insanlığımız merhametimiz bizi aşan boyutlarda. umarım birgün bu dünyada da bir yengeç olarak yüzüm güler, yüzümüz güler, teşekkürler bu güzel yazı için

Bütün özellikleri taşımakla birlikte hislerin kuvvetli olması bende fazlaca var:))Yükselen burcumdan dengeliyorum çoğu zaman yengecin duygusallığını:))Gerçekten çok özeliz:KK66:

benim yükselen burç boğa ve yükselen etkimde uyuyor ama özeliz her şekilde :)

Özel bir burca sahibiz bencede.Ben de çok seviyorum burcumu.Aşırı duygusalız zaten bir de bu benim yükselenim balıkla birleşince halimi düşünün :KK1:

Benim burcum da yengeç,yükselenim ise balık .İki sulugöz burç,halim harap yani.Aşırı merhamet,duygusallık,insanlara değer verme ve ne yazık ki aynısını onlardan bekleme,alınganlık ,acelecilik,titizlik ve 6.hissin kuvvetli olması.Benim iyi-kötü özelliklerim

Kızlar ben de çok sessiz ve utangacım bıktım Artık.gerçi alışınca iyi de genelde zor oluyor

yengeç burçları önsezileri konusunda bariz farkla diğer insanlardan daha iyi:KK50: tüm yengeçdaşlarıma selamlar:KK24:

X