Bir fikri olan lütfen bana yardım etsin!!

Alarm

Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2014
18
5
Merhaba sevgili üyeler benim küçük ama düzeltilemeyen bir sorunum var ve açıkçası ben nasıl düzeltebilirim bunu bilmiyorum:KK48: Geçen sene aldığım fuşya ve pembe arası pantolonum şuan içler acısı bir durumda
cok seviyorum onu ama son günlerde başına gelmedik kalmadı, ilk makineye attıgım zaman rengi aktı :KK61: ve ardından kumaşa düğmelerin boyası bulaşmış (siyah renkli düğmeydi ) yıkama aşamasında sorunlar bir iken ikiye çıktı, daha sonra ben bu lekeleri çeşitli leke çıkartıcılarla çıkartmak istedim ama bana mısın demiyor en son olarak 1 gün boyunca leke çıkartıcı da beklettim bu seferde pantolonun leke kısımları dalga dalga oldu:KK42: anladım ki bu yaptıklarımdan bir sonuç alamıyorum en son olarak da kumaş boyası kullanmayı düşündüm ama tabi cesaret edemedim, bu yüzden konuyu sizinle paylaşıp etkili bir çözüm önerisi olan ve kumaş boyası üzerine bana tavsiyede bulunabilecek bilgili üyeler var mı? kaliteli boyalar nereden alınır ve benim ne yapmam lazım sizce? piyasada koyu pembe- fuşya arası tonlarda kumaş boyası bulmam ne kadar mümkün? sorularıma cevap vermeniz dileğiyle
NOT: bu pantolonu aldığım yer iflas etmiş yani aynısından bir başkasını almam mümkün değil.

Son düzenleme: