Bir Garip Eski Kız Arkadaş Sorunsalı

Benimde başıma bundan daha tuhafı geldi benimde eşiminde ikinci evlilikleriyiz eşiminde benimde çocuğumuz yok çok şükür 4 yıllık evliyiz ve çok mutluyuz yeni evlendiğimiz zaman eşim bana bugün eski eşim aradı telefonu açmadım haberin olsun senden hiç bir şey gizlemeyeceğim dedi tabi ben içten içe sindirememiştim daha sonra bir kaç kezde mesaj attığını söyledi eşim cevap vermeyip engellemiş numarasını tam kurtulduk derken bir kaç ay önce telefonum çaldı pazar günü eşimde yanındaydı açtım merhaba hicmet hanımla mı görüşüyorum ben x in eski eşiyim kendisine ulaşamıyorum onu çok merak ediyorum iyi olup olmadığını soracaktım dedi ben tabi çıldırdım numaramıda bir bankada çalışıyormuş sözde ordan araştırıp bulmuş o kadar çok sinirlendim ki ağzıma geleni söyledim eşiminde benim hatlarımızın benim üzerime olduğunu bizi bir daha ararsa savcılığa dilekçe vereceğimi söyledim kapattım arkadan mesaj göndermiş özür dilerim savcılığa verme sende eşinde haklısınız yazmış engelledim numarasını bir daha ulaşamadı bu kişi evliymiş hemde neleri var ama ben öyle kişiler yüzünden asla huzurumu bozmadım bozmamda sende sakın huzurunu bozma
Bu tür insanlar hasta yemin ederim ya. Hem de evli yani. Onların da amacı huzur bozmak zaten.

Çok merak ettim acaba neyin kafası ile bu kadar cesur davranıyor.
Ama eşiniz çok çekimser davranıyor. Konuşmuş falan olmasın?
Hiç sanmıyorum öyle birşey olacağını. Yıllardır engelli kendisinde. Eşim çekimser de davranmadı aslında yani engelle gitsin takma dedi. Sonrasında ki olayda da ben mesaj atınca iyi yazmışsın psikolojik sorunu var galiba dedi

tekrari olursa bir gece direk fotosuna yada profiline yaz begenisininde fotografini koyarak gece yazki sabaha kadar orada kalsin gunduz yazarsan hemen siler hatta yazarken onun profilindeki bir kac arkadasinida etiketleki akillansin
Aklıma gelmedi değil hatta böyle kopyala yapıştır kopyala yapıştır bir sürü yazmak lazım yorum olarak ki silene kadar herkes okusun

Bana garip geldi. Evli bir kadının, eski sevgilisinin eşini her yerden stalklayıp, eklemesi için kırk ton yürek yemiş olması lazım.

Eşiniz de bir garip.

Takip isteği ile muhattap olma yolda görürsen saldırırsın. Kadını yolda izde nasıl göreceğinizi merak ettim. Bin de veya mülyonda kaç bu ihtimal.

Tamam evli kadınlar da aldatır ama bu başka bir şey. Sana neden musallat olsun evli kadın? Öyle bir şey olsa kocana musallat olur. Hiç mi korkmaz bir insan ya eşime ulaşılır da yaptıklarım ortaya çıkar, diye. Teknoloji çağındayız sonuçta. İsteği reddetseniz bile ss alıp kanıtlayabilirdiniz tacizleri.

Öyle manyak olsaydım evliyken bir insanı huzursuz etmek için böyle bir riski göze almazdım.
Garip geliyor ama var böyle ruh hastaları gerçekten.. Bu X bekarken bizim oturduğumuz yerde yaşadığı için eşim yolda beni görme ihtimali olabileceğini düşünerek böyle demiştir. Çünkü şu an uzak bir yerde yaşadığını bilmiyor. Çok geçmişte kalmış biri bu bir de yıllar önce yani.. Zaten ekran görüntüsü aldım bir daha bulaşmaya kalkışırsa diye.

Yumurta paylaşmak mı :olamaz: neyse işe yaramış kadın bildiğin yumurtaya tav olmuş. Savcılıkla falan tehdit etmek işe yarar bence bu durumlarda bu iyice yüzsüz çıkmış çünkü
Yumurta evet çok güzel olmuştu :halay:ekran görüntüsü de aldım zaten bir daha böyle şeylere kalkışırsa onu yapıcam hasta ruhlu resmen

İnan takılıcak ve kıskanıcağım tarzda biri değil zaten. Herhalde o sanıyor ki ben yıllarca onu düşünüp huzurumu bozucam sanıyor :) kendisini küçük duruma düşürdüğünün de farkında değil. Şu zamana kadar eşimle evlilik öncesinde de hep çok mutlu bir birliktelik yaşadık. Eşimden ona karşı güven sorunu yaşayabilceğim hiç bir şey görmedim ve hissetmedim. Aynısı eşimin başına gelseydi eminim ki o da bana karşı güven dolu olurdu. O yüzden huzurumu böyle hasta ruhlar için bozamam çok şükür. Teşekkürler canım yorumun için de:KK68:

Şimdi bu X'e instagramdan mesaj attım.. Yaptıklarını ekran görüntüsü alıp savcıya vericeğimi beni rahatsız ettiğini söyliceğimi ve gerekirse kocasını bulup ona tüm bu beni taciz etmelerini anlatıcağımı yazdım. Engellemiş beni bu sefer kendisi.. Ruh hastası amacının ne olduğu belli oldu

X