Bir Garip Eski Kız Arkadaş Sorunsalı

Arkadaş neyin kafasını yaşıyor acaba ? Eşinin haberi yoktur büyük ihtimal eşinde haklı kuzum muhattap olmaya gelmez . Sen güzel yazmışsın .
Ya kuzucumm zaten bu kız çok öncede kalmış biri yani. Uzun bir birliktelik yaşasalar niye böyle yaptığını düşünmeye çalışırım ama öyle de değil.

Ben söylediklerimi anlamadığınızı düşünmüyorum. İlk seferde dikkate almadınız, 2.de almadınız. Ama eşinize her seferinde bildirdiniz. Kadın habire sizi ekliyor, belli ki eşiniz tarafından çok mutlu olduğunuzu ve önemsendiğinizi düşünmesini istediniz. “Eşim çok romantiktir” demek için yumurtayı seçmişsiniz, banada tuhaf geldi. Ama belli ki kadının ilgisini çekmiş. Defalarca eklemesine rağmen engellemediğiniz kadınıda laf sokup engellemeyecektiniz. Evet, 1 hafta geçse de engellemeyecektiniz.

Bence fazla kıskançsınız. Kestirip atmak yerine uğraşmayı tercih etmişsiniz.

X kişisi, sen misin? :işsiz:

Bence de klinik vaka canım. Çok şükür öyle aramalar filan yok çünkü çok eskide kalmış bir kız zaten eşimin numarası yok kızda. Eşini filan da hiç tanımıyorum ki uzakta yaşıyorlar. O yüzden mi böyle rahat bilmiyorum. Yani desem ki çook uzun yıllar sevgili kalıp da severek ayrıldılar filan öyle de değil.
Sevepsiz bir şekilde takmıştır kafayı bunlara sebepde lazım değil tuhaf insanlar.Umarım biran önce kurtulursunuz fakar karşı taraf sınırı aşmış bence birdahaki sefere cevabını verin.

bazı kızların ya da erkeklerin gerçekten sırf evlenip 'bakın biz artık sevgili değiliz, bakın aynı evde yaşıyoruz, bakın benim de bir evim var kendi eşyalarım var, dış çekim yaptık biz deeee, filan demek için evlendiklerini düşünüyorum artık maalesef. Ve aldatmak bana göre illa hayatında biri varken başkasıyla bir ilişkide bulunmak değil.
Katılıyorum.

Gercektende ne pişkinlik bu böyle.siz istediginiz resmi paylasırsınız kimin görüp görmediği onemli değil ama eşinizin eski sevgilisinin böyle birşey yapması cok akla sığmaz birşey gerçekten.

Benimde başıma bundan daha tuhafı geldi benimde eşiminde ikinci evlilikleriyiz eşiminde benimde çocuğumuz yok çok şükür 4 yıllık evliyiz ve çok mutluyuz yeni evlendiğimiz zaman eşim bana bugün eski eşim aradı telefonu açmadım haberin olsun senden hiç bir şey gizlemeyeceğim dedi tabi ben içten içe sindirememiştim daha sonra bir kaç kezde mesaj attığını söyledi eşim cevap vermeyip engellemiş numarasını tam kurtulduk derken bir kaç ay önce telefonum çaldı pazar günü eşimde yanındaydı açtım merhaba hicmet hanımla mı görüşüyorum ben x in eski eşiyim kendisine ulaşamıyorum onu çok merak ediyorum iyi olup olmadığını soracaktım dedi ben tabi çıldırdım numaramıda bir bankada çalışıyormuş sözde ordan araştırıp bulmuş o kadar çok sinirlendim ki ağzıma geleni söyledim eşiminde benim hatlarımızın benim üzerime olduğunu bizi bir daha ararsa savcılığa dilekçe vereceğimi söyledim kapattım arkadan mesaj göndermiş özür dilerim savcılığa verme sende eşinde haklısınız yazmış engelledim numarasını bir daha ulaşamadı bu kişi evliymiş hemde neleri var ama ben öyle kişiler yüzünden asla huzurumu bozmadım bozmamda sende sakın huzurunu bozma

Benimde başıma bundan daha tuhafı geldi benimde eşiminde ikinci evlilikleriyiz eşiminde benimde çocuğumuz yok çok şükür 4 yıllık evliyiz ve çok mutluyuz yeni evlendiğimiz zaman eşim bana bugün eski eşim aradı telefonu açmadım haberin olsun senden hiç bir şey gizlemeyeceğim dedi tabi ben içten içe sindirememiştim daha sonra bir kaç kezde mesaj attığını söyledi eşim cevap vermeyip engellemiş numarasını tam kurtulduk derken bir kaç ay önce telefonum çaldı pazar günü eşimde yanındaydı açtım merhaba hicmet hanımla mı görüşüyorum ben x in eski eşiyim kendisine ulaşamıyorum onu çok merak ediyorum iyi olup olmadığını soracaktım dedi ben tabi çıldırdım numaramıda bir bankada çalışıyormuş sözde ordan araştırıp bulmuş o kadar çok sinirlendim ki ağzıma geleni söyledim eşiminde benim hatlarımızın benim üzerime olduğunu bizi bir daha ararsa savcılığa dilekçe vereceğimi söyledim kapattım arkadan mesaj göndermiş özür dilerim savcılığa verme sende eşinde haklısınız yazmış engelledim numarasını bir daha ulaşamadı bu kişi evliymiş hemde neleri var ama ben öyle kişiler yüzünden asla huzurumu bozmadım bozmamda sende sakın huzurunu bozma

:oha: :KK57: Ruh Hastasıymış hakikaten.

Bana garip geldi. Evli bir kadının, eski sevgilisinin eşini her yerden stalklayıp, eklemesi için kırk ton yürek yemiş olması lazım.

Eşiniz de bir garip.

Takip isteği ile muhattap olma yolda görürsen saldırırsın. Kadını yolda izde nasıl göreceğinizi merak ettim. Bin de veya mülyonda kaç bu ihtimal.

Tamam evli kadınlar da aldatır ama bu başka bir şey. Sana neden musallat olsun evli kadın? Öyle bir şey olsa kocana musallat olur. Hiç mi korkmaz bir insan ya eşime ulaşılır da yaptıklarım ortaya çıkar, diye. Teknoloji çağındayız sonuçta. İsteği reddetseniz bile ss alıp kanıtlayabilirdiniz tacizleri.

Öyle manyak olsaydım evliyken bir insanı huzursuz etmek için böyle bir riski göze almazdım.

Yumurta paylaşmak mı :olamaz: neyse işe yaramış kadın bildiğin yumurtaya tav olmuş. Savcılıkla falan tehdit etmek işe yarar bence bu durumlarda bu iyice yüzsüz çıkmış çünkü

Çok merak ettim acaba neyin kafası ile bu kadar cesur davranıyor.
Ama eşiniz çok çekimser davranıyor. Konuşmuş falan olmasın?

tekrari olursa bir gece direk fotosuna yada profiline yaz begenisininde fotografini koyarak gece yazki sabaha kadar orada kalsin gunduz yazarsan hemen siler hatta yazarken onun profilindeki bir kac arkadasinida etiketleki akillansin

Gercektende ne pişkinlik bu böyle.siz istediginiz resmi paylasırsınız kimin görüp görmediği onemli değil ama eşinizin eski sevgilisinin böyle birşey yapması cok akla sığmaz birşey gerçekten.
Evet burda bi kaç hanfendi benim paylaşımımı eleştirmiş ben de çok şaşırdım yani. Benim yumurta paylaşmam tuhaflarına gitmiş ama X kişisinin böyle yapması normal galiba :KK51:

X