Bir Garip Flört Hikayesi...

ben de size katılmıyorum.
kimin neyi kaçıncı buluşmada yaşayacağı tamamen kendisini ilgilendirir. ben burda ayy sen nasıl ilk buluşmada sevişmezsin mi yazdım?
kaldı ki burda adamın kezbanlık olarak göreceği şey konu sahibinin temas istememesi değil. ilk buluşmadan biz neyiz triplerine girmesi ve bunu ortaya koyması saçmasapan bi davranış.
arada etkilenme olmayan biri gelip kadını taciz etmiş gibi yapılan yorumlardan rahatsız oldum ben. sonuçta flört amaçlı hoşlanmalı bir durum var ortada elin herifi gelip ellemiyor yani.
kadın temas istemiyorsa gidip bu tiplerle buluşmasın herkes kendine göre birileriyle takılsın.
adam da bişeyler hızlı yaşamak istiyor diye sapık muamelesi görmemiş olur.

Çok güzel dedin. İlk buluşmada dokunulmasını istemeyince muhafazakar olmuyor veya göz göze bakışıp hiç dokunmadan, ten uyumuna vs bakmadan hoppp evlenelim demek olmuyor bu.

Tam olarak dediğin gibi ilk hamleyi kadından beklemek daha kibar ve ince düşünmek bana göre de. İLK defa baş başa buluşmada dokunmasa çok büyük kayıplar vermiş olmaz sanıyorum. Bana dokunmadan en azından 2-3 buluşma dahi götüremeyip zaman kaybı görüyorsaaa.... (Tekme emojisi)

Hah işte o tekme olması gereken zaten. Beklentiler uyuşmuyorsa haydi herkes yoluna dersin. “Bana dokunma ihihihi, şimdi biz neyiz” diye sorduktan sonra beklediğin cevabı ya da hassasiyeti görmüyorsan tekrar buluşmaya davet etmezsin. Dokunan adamla yana yakıla tekrar buluşma ayarlıyorsan başbaşa kalacak şekilde o zaman dokunmasından rahatsız olmuyorsun demektir. Adam bunu böyle anlar.

O da doğru arkadaş ortaminda bile eli ayağı durmayan adam baş başa kalınca dokunmadan duracak değildi.
Konu sahibi kendi istekleri ve "adamı kaçırmayayım" arasında kalmış.

O da doğru arkadaş ortaminda bile eli ayağı durmayan adam baş başa kalınca dokunmadan duracak değildi.
Konu sahibi kendi istekleri ve "adamı kaçırmayayım" arasında kalmış.
İnsan kendinden ödün vermek zorunda olduğu ilişkiler içinde olmamalı diye düşüyorum bir de daha önce de yazılmış benim farklı olduğumu düşünür yaklaşımının devri geçti artık genel olarak...

Konu sahibinin amacı "farklı olduğumu düşünsün" mü? Bilmiyorum artık orası kendi içerisinde.
İnsanların farklı farklı beklentileri ve anlayışları vardır bunlar farklı görünmeye çalışmak değildir. Eger konu sahibi gerçekten rahatsız oluyorsa, olduysa "hangi devirdeyiz canıım" diyip kendisine istemediği şekilde yaklaşılmasına izin vermek zorunda değil.

Sadece düşüncesinde net ve samimiyse ona göre davranması lazim. Hem belli ki ona göre değil.

Bir de ben beğenirsem 3 ay sonra birlikte olabiliriz gibi bir cümle kurmuş, tam egoist.

Adam kadın rahatsız olduğunu söyleyince efelik taslamasa bir şey demezdim ama gerçekten kaba birisiymiş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…