Bir hayalim var sizce geç mi kalınmış?

rastgeleb1r1

Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2018
3
3
23
Merhaba 😊 Direkt konuya gireceğim. Çok küçük yaşlardan beri dansa karşı bir ilgim var. Kendimi tanımaya başladıktan sonra bunun buz pateni olduğuna karar verdim. Profesyonel olmayı çok isterdim ama geç kaldım sanırım. Kimdeden bir destek göremediğim için maalesef. Sizce 16-18 yaş geç mi? Çok çalışıp yapamaz mıyım? İçinizde belli yaştan sonran sonra bir spora, dansa başlayıp gelişebilen var mı? Benim hayallerim çok büyük çaplı ama çok mu geç? Teşekkürler şimdiden...
Şuraya bir örnek bırakıyorum,

Merhaba 😊 Direkt konuya gireceğim. Çok küçük yaşlardan beri dansa karşı bir ilgim var. Kendimi tanımaya başladıktan sonra bunun buz pateni olduğuna karar verdim. Profesyonel olmayı çok isterdim ama geç kaldım sanırım. Kimdeden bir destek göremediğim için maalesef. Sizce 16-18 yaş geç mi? Çok çalışıp yapamaz mıyım? İçinizde belli yaştan sonran sonra bir spora, dansa başlayıp gelişebilen var mı? Benim hayallerim çok büyük çaplı ama çok mu geç? Teşekkürler şimdiden...

cok daha geç yaşta başlayip biraz eğitim ile ilerleyenler oldu..
yarismasi bile vardi hatirlar misiniz bilmem..
18 yaş neden geç olsun..

Müsabakalarını en çok izlemeyi sevdiğim dallardan biridir buz pateni.
Bildiğim kadarıyla jimnastik geçmişiniz olması gerekiyor ama hiçbir şey için geç değil.
Elbet olimpiyatlık bir performans zor, kemik yapısınızın elastikiyeti sebebiyle.
Yine de hem güzel kayıp hem de artistik koreografiler çıkarabilirsiniz.
Umarım vazgeçmezsiniz:)

İmkanlar elverse bugün başlayacağım 😂 Çok teşekkür ederim cevabınız için 🌸
Bildiğim kadarıyla jimnastik geçmişiniz olması gerekiyor ama hiçbir şey için geç değil.
Elbet olimpiyatlık bir performans zor, kemik yapısınızın elastikiyeti sebebiyle.
Yine de hem güzel kayıp hem de artistik koreografiler çıkarabilirsiniz.
Umarım vazgeçmezsiniz:)

Sağlığın elveriyorsa bence hiç de geç değil. Uzunca bir caba ister belki bazı hareketlerde zorlanırsın ama elinden geleni yapıp ortaya çıkardığın başarıyla tatmin olabilirsin diye düşünüyorum. Yolun açık olsun 👍

Aa neden gec kalasiniz?Ben 20 yaşimda başlayıp sonrasinsa egitmenligini yaptimm.Daha önce paten sürmem isim kolaylastirmist.Azimle olur yeter ki iyi bir eğitmene denk gel

X