Bir hoşçakal denmez mi yaa

Kendiniz diyorsunuz, çok darlamışsınız adamı. Hazır kurtulmuşken, yeniden başa sarmak istemedi belki. Anladığım kadarı ile siz o mesajı atmadan önce de, iki taraf da ayrıldığınızı biliyordu. Neden bir de mesajla vedalaşma gereği duydunuz ki?
Cok guzel bi bes sene gecirdim. Son iki hafta biraz sacma olaylar gelisti. Dolayisiyla helalleserek guzel bi ayrilik olsin istemistim. Onca senenin sonunda bu tavir asiri kirdi. Beklemedigim bir davranisti.

bazen bir vedayi bile cok görürler.. ya da kacarlar bu durumdan, kisilik meselesi, önüne bak su saatten sonra.

bazen bir vedayi bile cok görürler.. ya da kacarlar bu durumdan, kisilik meselesi, önüne bak su saatten sonra.
Onume bakiyorum. Ama zor oluyor. Ben bu kadar uzulurken ozlerken nasil oluyor karai taraf bi sey hissetmiyor. Onca yili onca aniyi ben tek basima mi yasadim.

Onume bakiyorum. Ama zor oluyor. Ben bu kadar uzulurken ozlerken nasil oluyor karai taraf bi sey hissetmiyor. Onca yili onca aniyi ben tek basima mi yasadim.
Benim kuzenımde sızın gıbı bittikten sonra hep bunları sayıkladı..ama cocuk naptı gitti bırde kuzenimı aldattığı kızla evlendi. Bızım kuzen kaaac sene oldu hala ağlar dovunur.kendınize yazık ediyorsunuz baska hıcbısey degıl.

Benim kuzenımde sızın gıbı bittikten sonra hep bunları sayıkladı..ama cocuk naptı gitti bırde kuzenimı aldattığı kızla evlendi. Bızım kuzen kaaac sene oldu hala ağlar dovunur.kendınize yazık ediyorsunuz baska hıcbısey degıl.
Aaah ahh. Insallah oyle bir sey yapmaz. Yaparsa da Allah'a havale eder yoluma bakarim. Benden kiymetli degil.

biz kadinlar duygusal oldugumuz icin bu süreci daha sancili geciriyoruz, illa ki o da üzülmüstür, arasira aklina geliyordur fakat gitmeyi tercih etmisse yapacak bir sey yoktur artik.

X