Bir ikilem de kaldim

Kirpapatyam46

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2015
999
391
Kizlar bir yakinimiz evladını kaybetmişti.
2ay evvel.
Bugün onunla bir etkinlikte karşılaştık normal de ben merkezde onlar köyde oturuyor
Böyle organizasyon larda denk geliyoruz.
Selamlaştık ve be den bir şey dememi bekledi bende çalgılı ortamda baş sağlığı dilemiyeyim ayak üstu olmasın çıkışta evine ugruyayim dedim.

Çıkışta evine uğradık.
Bayan yoktu
Eşine söyledik
Ama içime oturdu
Hüzünlü şarkı çaldığında ağlıyor du.
İlk selamlastigimizda hissettim benden bir basın sağolsun dememi bekliyor.

Çok üzüldüm.
Bir sekilde numarasini bulup telefon da durumu anlatıp başsağlığı dileyen nasıl olur abes mu olur.

2ay evvel.
Bugün onunla bir etkinlikte karşılaştık normal de ben merkezde onlar köyde oturuyor
Selamlaştık ve be den bir şey dememi bekledi bende çalgılı ortamda baş sağlığı dilemiyeyim ayak üstu olmasın çıkışta evine ugruyayim dedim.

Çıkışta evine uğradık.
Bayan yoktu
Eşine söyledik
Ama içime oturdu

Çok üzüldüm.
Bir sekilde numarasini bulup telefon da durumu anlatıp başsağlığı dileyen nasıl olur abes mu olur.
Valla bir şekilde ulaşın ya evine gidin ya arayın ama mutlaka mazeretinizi belirtip sabır dileyin. Kayıp olunca insan eş dosttan destek bekliyor..

2ay evvel.

Çıkışta evine uğradık.
Bayan yoktu
Eşine söyledik
Ama içime oturdu

Çok üzüldüm.
Bence kadını arayıp müsait zamanda gelmek istediğinizi söyleyin. Başsağlığı ziyaretinde bulunun derim.

X