Bir insan daha ne kadar şerefsizleşe bilir ?

drkbrke

Prensnin&Prnsesnin Annsi
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2014
740
105
Ben güçlü durmaya çalıştıkça o beni yıkmak için ugraşıyor.Sabır diyorum aglama kızım degmez diyorum ama yeter.Yaptıklarından ne utanması var ne arlanması.Ziyaret saati ben annemler gelicek diye beklerken baran bey geldi.Daha odanın kapısını açar açmaz üzerime saldırmaya başladı.Kolumda serum çektim attım o iteledim onu.Tekrar üzerime gelincede yanımda duran bardagı fırlattım kafasına.Bana o... dedi bana ya namusuyla 4 senedir ona karılık yapan bana.Ulan şerefsiz it senin sülalendir o o... lan ben sana naptım it herif birgün olsun yüzünü yeremi egdirdim sana ailene onca yaptıklarınıza ragmen bir kere saygısızlık mı ettim.Neyi eksik ettm ne istedin de yapmadım.Hastalandın başında sabahladım işssiz kaldım çalıştım durdum sana pırlanta gibi evlat verdim.Lan hepsinide geç ben sana canımın yarısını verdim.Ne yaptım ben sana aldatılmayı hak etcek ne yaptım ya söyle ... dedim.Sustu agladı ama hala akıllanmadı giderken bile karnındakinin benden olmadıgını herkese ispatlıyacam bu yaptıklarını yanına bırakmayacam ya bunları sana çok kötü ödetecem dedi.

YA yeterrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr bıktım yoruldum bunaldım yeterrrrrrrrrrrrrrrr.Günlerdir aglamayan ben çocuk gibi aglıyorum inanın.Sanki tüm bu olanları ben yapmışım ben onu aldatmışım gibi davranıyor.Birde dayımları halamları amcamları falan arayıp kızınız namussuzluk yaptı o bana kız bile gelmedi ben onu o haliyle kabullendim ya siz kesin cezasını yada bn kesecem diyor.Allahım sana sıgındım sen koru beni evlatlarımı.Ne yapmaya çalışıyor hala bu .

Son düzenleme:
Ben güçlü durmaya çalıştıkça o beni yıkmak için ugraşıyor.Sabır diyorum aglama kızım degmez diyorum ama yeter.Yaptıklarından ne utanması var ne arlanması.Ziyaret saati ben annemler gelicek diye beklerken baran bey geldi.Daha odanın kapısını açar açmaz üzerime saldırmaya başladı.Kolumda serum çektim attım o iteledim onu.Tekrar üzerime gelincede yanımda duran bardagı fırlattım kafasına.Bana o... dedi bana ya namusuyla 4 senedir ona karılık yapan bana.Ulan şerefsiz it senin sülalendir o o... lan ben sana naptım it herif birgün olsun yüzünü yeremi egdirdim sana ailene onca yaptıklarınıza ragmen bir kere saygısızlık mı ettim.Neyi eksik ettm ne istedin de yapmadım.Hastalandın başında sabahladım işssiz kaldım çalıştım durdum sana pırlanta gibi evlat verdim.Lan hepsinide geç ben sana canımın yarısını verdim.Ne yaptım ben sana aldatılmayı hak etcek ne yaptım ya söyle ... dedim.Sustu agladı ama hala akıllanmadı giderken bile karnındakinin benden olmadıgını herkese ispatlıyacam bu yaptıklarını yanına bırakmayacam ya bunları sana çok kötü ödetecem dedi.

YA yeterrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr bıktım yoruldum bunaldım yeterrrrrrrrrrrrrrrr.Günlerdir aglamayan ben çocuk gibi aglıyorum inanın.Sanki tüm bu olanları ben yapmışım ben onu aldatmışım gibi davranıyor.Birde dayımları halamları amcamları falan arayıp kızınız namussuzluk yaptı o bana kız bile gelmedi ben onu o haliyle kabullendim ya siz kesin cezasını yada bn kesecem diyor.Allahım sana sıgındım sen koru beni evlatlarımı.Ne yapmaya çalışıyor hala bu .

söyleyecek bi şey bulamıyorum
ahlaksız mahluk
hala iftira peşinde ha
eşin boşanmayı kabul etti mi

sende susma onu rezil et kendi yaptını iftira atıp kapatacak ailesinede ailenede rezil et

sende susma onu rezil et kendi yaptını iftira atıp kapatacak ailesinede ailenede rezil et

Herkes biliyor zaten onun beni aldattıgını geçen babası geldi hastaneye onunlada konuştuk.Ahh şuan telefonum bende olucaktı varya hep o s... ablası yaptırıyor bunları.Sırf tazminat vs verdirmemek için ama dur ben şu hastaneden çıkayım hepsine hayatı nasıl zindan edicem görcekler.

İşte bunlar hep kendine yediremeyen aciz erkek davranışı..Pes doğrusu pes.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

etmedi pislik lanet herif etmedi.

etmedi çünkü
ben istemiyorum ama kızınız istiyo diyeck
ya sen onun karısısın hala
nasıl bu kadar şe.... olabiliyor
hem sana iftira atıyo hemde boşanmıyor ha
nasıl hala yüzüne bakıyo bu arsız senin
çocuğun ondan olmadığını söylüyor karaktersiz bi de
herkes onun gibi pislik mi
offf canım üzülme,allah sana sabır versin
inan şuan o kadar sinirliyim ki neler yazmak istiyorum daaa....
yazarsam kesin banlanırım kendimi zor tutuyorum

Bence Surec bitene kadar bursa dan ayril...bulamasin seni ahlaksiz serefsiZ

Ya benim ne suçum ne günahım var .Ne yaptım ben bunları hak edicek .

etmedi çünkü
ben istemiyorum ama kızınız istiyo diyeck
ya sen onun karısısın hala
nasıl bu kadar şe.... olabiliyor
hem sana iftira atıyo hemde boşanmıyor ha
nasıl hala yüzüne bakıyo bu arsız senin
çocuğun ondan olmadığını söylüyor karaktersiz bi de
herkes onun gibi pislik mi
offf canım üzülme,allah sana sabır versin
inan şuan o kadar sinirliyim ki neler yazmak istiyorum daaa....
yazarsam kesin banlanırım kendimi zor tutuyorum

Kaldıramıyorum artık.Sinirden aglıyorum yemin ederim.Pişman olup köşesine çekilcegine hala bana vurmaya aşşagılamaya kalkıyor.

Bence Surec bitene kadar bursa dan ayril...bulamasin seni ahlaksiz serefsiZ

yolculuk yapamıyorum allah kahretsinki yapamıyorum bırakmıyor doktor.Zaten mersinle buranın arası kendi arabamızla 8 saat.Yarın birde dikiş atılcak bana elim kolumda kesildi lanet olsun ya

Kaldıramıyorum artık.Sinirden aglıyorum yemin ederim.Pişman olup köşesine çekilcegine hala bana vurmaya aşşagılamaya kalkıyor.

üzülme canım bebiş için güçlü olmak zorundasın
ya kp bu yüzsüze bi şey dememiş mi
bu arada diğer kadında tekmeyi basmış galiba

yolculuk yapamıyorum allah kahretsinki yapamıyorum bırakmıyor doktor.Zaten mersinle buranın arası kendi arabamızla 8 saat.Yarın birde dikiş atılcak bana elim kolumda kesildi lanet olsun ya

Allah belasini versin diyecemde belasini bulmus hincini senden aliyor adi herif cok kizginim su an

üzülme canım bebiş için güçlü olmak zorundasın
ya kp bu yüzsüze bi şey dememiş mi
bu arada diğer kadında tekmeyi basmış galiba

ya ben kocamı biliyorum bu it varya böyle bir adam degil o şerefsiz ablasının agzına bakıyor hep.Annemin yadigarı o benim annem gibi diye çocuk beyinli o ne dese ona inanıyor .
Kp dedigine göre ayrılmış ondan ama ne kadar dogru bilinmez.

artık elinizde bir koz daha var
üzerinize yürümesi
sağlığınızı bozma yönünde canınıza kast etmesi
son olarak da iftira

bunların tamamı o soysuz adamın burnundan fitil fitil gelmeli

boşanmayı kabul etmemek diye bir şey yok eşşek gibi kabul etmek zorunda
tazminat vermemek gibi bir şansı da yok hastane odasında üzerinize yürümesi ve bu çocuk benim değil kanıtlayacağım demesi bile manevi tazminat davası gerektirir.

sakin olun, hırpalamayın kendinizi

Ya benim ne suçum ne günahım var .Ne yaptım ben bunları hak edicek .

Bence biran önce o adamdan kurtulmaya bak derhal evini ayır kimseyle uğraşıp kendini yıpratma madem hamilesin yazık bebeğine..suçunu bastırmak için herşeyi yapacak belli..sen onun seviyesine düsme imkanın varsa hemen şehir değistir tatil olabilir yada bi akrabana git annenden baska kimseyede söyleme en güzel ceza bence..

İmza

İçim o kadar doluki yazsam sayfalar yetmez.Ya bnim onca emegime revamıydı bu.Beni düşünmüyorsun evladını düşün barı onların ne günahı var ne suçu varda böyle daha dogmamış bir çocugu karalıyosun.

pislik herif birde hamilesiniz. af edersiniz ama bu kadarda olmaz. önce ne oldu bilmiyorum ama manyak mı bu ne yaaa? boşanmayıda kabul etmemiş adam.

Cnm bulamadığım kaçırdığım yerler var neden dikiş atılacak sana ikiz bebeklerimden birini onun yüzünden düşürdüm demişsin DNA testi nerden çıktı bide bu adamı nerden buldun Allah aşkına

X