Bir köy 7 yıl boyunca tecavüzü seyretti

Cocukcagizin hayati mahvolmus 8 yasinda. O travmayi nasil atlatacak simdi. O nasil bir köy, o nasil bir abi, hepsini gectim o nasil bir anne. Yedi kat yabancinin yuregi sizlar sunu okuyunca. Nasil vicdansizlik bu boyle bir de suclayip dövdün akli oyun oynamaktan baska bir seye ermeyecek kadar kucuk olan "evladini".
Cok korkunc cok.
Icim parcalandi resmen:KK42::KK42:

Evet Tabi kendi rızası vardı şimdi de aksiyon olsun diye kendini ele verdi.
Gerizekalı mahlukatlar.
Bu dünyada size adalet yoksa Allah'ın sonsuz adaleti var.
Ateşler içinde yanın hepiniz.

11350885_843774799005642_6618007679254584837_n.png

böyle bi şey olabilir mi ya... bunlar insan mı? bu ülkenin gerçekten iyice b.... çıktı...sözde insanlar sözde müslümanlar Allah inşallah sizi de süründürür.

Pislik herifler.Bu çocuk kıyamam ya o psikolojiyi atlatamaz.Hayatını mahvettiler.Ama eminim ellerini kollarına sallaya sallaya çıkacaklar.
Çok mükemmel bir ülkeyiz ya,müslümanız ya (!)
Hey gidi,yazık be..

askeri hemsire arkadasim anlatti cogunlugunu dogulularin olusturdugu bir suru erkek buyuk tuvaletini tutamamaktan sikayetle hastaneye geliyormus... sebebini hepimiz biliyoruz.

Simdi ben nasil paranoyak olmayayim nasil cocugumu baskalarinin ellerine teslim edeyim. okudukca cildiriyorum cildirdikca bela okuyorum bu tip olaylar sandigimizdan da fazla bazisi icine atip omru boyunca kimseye soylemiyor, bazisi soyluyor ama sen dislabirsin diyerek sindiriliyor. cok zor Allahim cok ...

Cocuklara kiymayin efendiler!

X