Bir Küçük Sevgi Meselesi

yagmuryagmur1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2023
1
0
22
Merhabalar, gece gece onlarca konu okudum ve kendi konumu buraya taşımak ve siz değerli hanımlardan fikir almak istedim. 21 yaşında üniversite öğrencisiyim. Bu sene son yılım ve mühendis olacağım. Bundan 4-5 yıl önce kuzenimin bir arkadaşını sevdim. Bu kişiye X diyelim. X kişisi hem kuzenimle yakın arkadaştı hem de uzaktan akrabalardı biz de ailecek tanırız ailesini ama bi akrabalık söz konusu değil düğünlerde vs karşılaşırdık. O zamanlar ben X'i sevdim ona açıldım o da olmayacağını söyledi. Kuzenimle kardeş gibi olduğumuz için ona yanlış olacağını düşündü. Aylar sonra bu bana yazdı 1 ay kadar konuştuk kimse bilmiyordu ve ben onu çok seviyordum sebepsiz zamansız seviyordum işte. X okumuyordu ben liseye gidiyordum o zamanlar. Bana hep sen çok iyi yerlere geleceksin aramızda fark olacak falan diyordu. Ben de neden bilmiyorum olmadı konuşmayı ben bitirdim istemedim. 21 yaşına geldim hiç sevgilim olmadı hayatıma bu anlamda sadece bu X kişisi girdi o da olmadık bile. Yıllar geçti ne gördüm ne duydum. Ara ara aklıma gelirdi iyi olmasını dilerdim içimden nedensizce bana çok güven veriyordu. Nisan ayımda rüyama girdi ne gördüm bilmiyorum sadece yüzüme bile bakmadığını hatırlıyorum. Uyandıktan sonra hep onu düşündüm sonra o gün doğum günü olduğunu farkettim. Bu böylece devam etti. Aralık ayına geldik her Allahın günü aklımda. Gece yatıyorum o, sabah kalkıyorum o. Bu süreçte kendisini yıllarca görmemişken 3 kere gördüm. 3'ü de düğün dernek aracılığı ile. Sonrasında da rüyalarımda gördüğüm gibi yüzüme bakmadı. Benim bi sırrım var. Bu sır öyle bi sır ki kimse bilmiyor yalnızca ben biliyorum. Bende de kalmalı ama gün gelecek birini arayıp yardım istemem gerekecek bunu biliyorum ama kimse olamaz ne ailem ne arkadaşlarım. X kişisi olabilir. Ondan yardım istemek söyleyip kurtulmak istedim ona yazdım. İlişkisinin olduğunu söyledi özür diledim hiçbir şey söylemedim. İlişkisinin bittiğini duydum sonrasında. Kasımın sonunda gördüm kendisini tekrar. Bütün her şey üst üste geldi. Tekrar yazdım nasılsın dedim. ona düşündüğüm şeylerden ve öncesinde bi konuda yardım istemek için yazdığımı söyledim. hislerimden bahsetmedim çünkü bende bilmiyorum çünkü şöyle bi durum var sosyal çevrem geniş. ailem akrabalarım arkadaşlarım hatta hocalarım. Çok fazla insanla iletişim halindeyim dinlemeyi çok severim genellikle insanlar da beni sever bana en özel şeylerini bile anlatırlar. şimdi özellikle akranlarımın bu ilişki mevzuları aklıma geliyor. sevgileri aşkları yaşadıkları nefretleri... sanki ben hiç yaşamamış gibiyim. güzel değilim ama sanki çirkinde değilim bi problemim mi var diye düşünüyorum Xle olan mevzudan bu yana 4-5 yıl hoşlandığım erkekler oldu ama kısa sürdü hiç kimseyi sevmedim bana ilgi gösteren oldu ama direkt bir adım hiç olmadı. bütün bunları düşününce hiç yaşamamanın verdiği durumdan dolayı mı X'i istiyor düşünüyorum? Elimde belli belirsiz tutup döndürebildiğim tek olay X ile ilgili olduğu için mi onu düşünüyorum? sırrımda bana yardım edecek kahraman sıfatına mı bürüdüm X'i? Sürekli görsem belki yine anlayacağım ama aynı mühitte yaşamamıza rağmen bir kere bile karşılaşmadık. geçen gün kendime sordum ne istiyorsun seviyor musun nedir diye.. sadece şunu diyebilirim. hani bir çocuk görürsünüz böyle alıp sevmek öpmek istersiniz. sevmek istersiniz yani. X için de öyle düşünüyorum. Her neyse işte ona hislerim ve bu söylediklerim hariç düşündüğüm şeyleri söyledim beni önceki konuşmadan dolayı yanlış anlama ilişkim vvar dedin diye yuttum dedim. umrunda bile olmadı ama bu da kafamı karsıtıryor bazı cümleleri umursuyor gibi. sonra ben onun ne düşündüğünü sordum ve bi şekilde konu dağıldı havadan sudan konustuk okulumu sordu bende işini falan sordum. sonrasında geç olunca yatıyourm ben dedi iyi geceler iyi geceler bitti. bunlar instagramdan oluyor. bi de onu gördüğüm günden sonra beni yakın arkadaslara eklemis. hesabı açık öne çıkarılanlarda gördüm. bu kadar işte. buraya kadar okuduysanız çooook teşekkür ederim. böyle gece gece yazmak iyi geldi. Okuduğum konular ve yorumlar.. hepiniz çok tatlısınız. Ben toyum gencim. sizden farklı bakıç açıları okumak beni çok mutlu eder. Şimdiden teşekkür ederim. Gününüz güzel geçsin, öpüyorum :*

Çocuğu boşver olmayacağı en başından belliymiş zaten. Ne güzel okulun az kalmış meslek sahibi olacaksın. Seni gerçekten seven, değer veren biri çıkacaktır karşına daha çok gençsin. Kahraman aramana da gerek yok herkes kendi hikayesinin kahramanı zaten. Sırtını sadece kendine daya, mutlu bir gelecek diliyorum 🩷 ( Şu sırrınızı da çok merak ettim çaktırmayın) 😄

Bazen fazla zorlamamak gerekir. Adamın zerre ilgisi olsa şimdiye kadar kendinden hoşlanan, hatta kendisine aşık bir kadını asla geri çevirmez en azından bir kere denerdi. Bence artık kendi yolunuzu çizmeniz gerekiyor. Muhtemelen aklınızın bir köşesinde o olduğu için hayatınızda başka kimse olmuyor, serbest bırakın kendinizi.

Gençlik aşkı işte .
Zamanla unutursun .
Birlikte olsaydınız ilerde sen istemeyecektin belki de .
Yetersiz gelicekti falan filan

Çocuk büyük ihtimal off ne anlatıyor bana bu demiştir. Adam baştan beri olmaz hayır demiş.
Sırrınızı birebir anlatmasanız da biraz değiştirip bahsetseniz kimse sizi tanımıyor sonuçta.
Çünkü aile arkadaş olmayıp arada bir bağ bulunmayan adama arayıp bana yardım etsene diyecek nasıl bir sır merak ettim

Bu kadar zorlamaya değermi.
Bi ara popüler bir laf vardı - Baktın olmuyor bakmıycaksın - :KK70: Bırakın şu adamı kim bilir gözünüz başkasını görmediği için kimleri kaçırdınız belki çok daha mutlu olacağınız kaç kişi fark etmediniz.

Şu sırrınızı bende çok merak ettim :KK51:

X