bir ömür sürermi acaba

hhayatm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2012
28
0
nolcak benim bu halim bilmiyorum kavgasız günümüz geçmiyor artık iyice yıprandık öncedende çoğu kez konu açmıştım.dün arkadaşıma gitmiştim ve eşimin bir paylaşım sitesinde resmini gördüğünü arkadaşlarıyla söyledi benimde o an çok moralim bozuldu sonra eşimi aradım ve arkadaşına söylede kaldırsın birden duyunca sinirim bozuldu her girenin senin fotonu görmesini istemiyorum dedim oda banane koymuş ben demem öle bişi dedi bende benimde arkadaşım fotomu koysa sende çabuk kaldır demezmisin ben koyuyomuyum dedim birden bağırmaya çağırmaya başladı hiç bir şey anlamadım ya öle kalakaldım sonra bundan sonra hiç bir arkadaşınla görüşmüyceksin sadece annen baban ben dedi yoksa boşanırız dedi ben şaştım kaldım.bundan sonra benim kurallarım ister evet de ister çek git dedi bir sen mi varsın bu hayatta bir boşanmış ben mi olucam senden bıktım artık seni ben çoktan sildim dedi bundan sonra sen kötü olduğumu görüceksin dedi. ya hayretler içinde dinledim onu galiba psikolojisi bozuldu bunun diye ses etmedim tamam düşüncem dedim.ama çıldırmış gibiydi. bu olanlar dün akşam oldu daha yeni.biz eşimin işi yüzünden ayrı yerlerde yaşıyoruz bir kaç aydır o yüzden telde konuşuyoruz. bende düşünüyorum beni silmiş beni istemeyen bir adamla napabilirim onu çok seviyorum bildiğiniz gibi diil o yüzden ya boşanalım gitsin diyemiyorum beni ezmeye çalışıyor beni bu sözleriyle korkutmaya çalışıyor ama olmuyo işte bir anda ben onu silemiyorum.birde çocuğumuz var onu düşünüyorum zaten kendimden çok.normalde bugün yanıma gelicekti dün yanına da gelmiycem telde kararını söylersin dedi ben onun bu zihniyetini anlıyamıyorum.bu saat oldu aramadı beklemiyorum zaten aramasını ama sizce seven insan bunları yapar mı ben napmalıyım. normal gibi anlatıyorum ama bende iyi diilim hiç yardım edin akıl verin bana bu adamla bir ömür sürer mi

canım anyamadım. eşinin resmini başka birisi paylaştığı içinnmi eşine kızdın. birde yaşını merak ettim. kaç senelik evlisin

canım ya bazen bizde kavga ederiz eşim ağza alınmıcak şeyler söyler btsin o zaman bundan sonra görücen neler yapıcam sana gibilerinden ama sinirden söyler bende hiç aldırmam siniri geçince unutur. insanlar sinirle neler yapabiliyor belki bianda sen öyle deyince sinirlenmişrtir. zamana bırakın

ayrı yerlerde yaşıyoruz telefonda görüşüyoruz demişsiniz bu bile araya soğukluk girmesi için büyük bir neden değil mi sizce?
bazen insan yüz yüzeyken bile bazı meseleleri halletmekte zorlanıyor. Hele böyle mesafe varken nasıl çözeceksiniz sorunu?
telefonda halledilecek bir olay değilki bu. Önce bu konuyu yüz yüze konuşmanız gerek bence.

nolcak benim bu halim bilmiyorum kavgasız günümüz geçmiyor artık iyice yıprandık öncedende çoğu kez konu açmıştım.dün arkadaşıma gitmiştim ve eşimin bir paylaşım sitesinde resmini gördüğünü arkadaşlarıyla söyledi benimde o an çok moralim bozuldu sonra eşimi aradım ve arkadaşına söylede kaldırsın birden duyunca sinirim bozuldu her girenin senin fotonu görmesini istemiyorum dedim oda banane koymuş ben demem öle bişi dedi bende benimde arkadaşım fotomu koysa sende çabuk kaldır demezmisin ben koyuyomuyum dedim birden bağırmaya çağırmaya başladı hiç bir şey anlamadım ya öle kalakaldım sonra bundan sonra hiç bir arkadaşınla görüşmüyceksin sadece annen baban ben dedi yoksa boşanırız dedi ben şaştım kaldım.bundan sonra benim kurallarım ister evet de ister çek git dedi bir sen mi varsın bu hayatta bir boşanmış ben mi olucam senden bıktım artık seni ben çoktan sildim dedi bundan sonra sen kötü olduğumu görüceksin dedi. ya hayretler içinde dinledim onu galiba psikolojisi bozuldu bunun diye ses etmedim tamam düşüncem dedim.ama çıldırmış gibiydi. bu olanlar dün akşam oldu daha yeni.biz eşimin işi yüzünden ayrı yerlerde yaşıyoruz bir kaç aydır o yüzden telde konuşuyoruz. bende düşünüyorum beni silmiş beni istemeyen bir adamla napabilirim onu çok seviyorum bildiğiniz gibi diil o yüzden ya boşanalım gitsin diyemiyorum beni ezmeye çalışıyor beni bu sözleriyle korkutmaya çalışıyor ama olmuyo işte bir anda ben onu silemiyorum.birde çocuğumuz var onu düşünüyorum zaten kendimden çok.normalde bugün yanıma gelicekti dün yanına da gelmiycem teldeesun kararını söylersin dedi ben onun bu zihniyetini anlıyamıyorum.bu saat oldu aramadı beklemiyorum zaten aramasını ama sizce seven insan bunları yapar mı ben napmalıyım. normal gibi anlatıyorum ama bende iyi diilim hiç yardım edin akıl verin bana bu adamla bir ömür sürer mi

Arkadaşına ne diyecek? Esim gormuş sinirlenmiş fotografı kaldırır misin mı? Esinizi biraz bunaltmissiniz o da patlamış

eşimin işi yüzünden bir kaç aydır ayrı yerlerde yaşıyoruz yani o başka şehirde.ben 23 yaşındayım bir kızım var ve iki yıllık evliyiz daha

bana adamı çok boğmuşsunuz oda bir anda patlamış gibi geldi.
arkadaşı resmi paylamışsa ne olmuş ki.
kaldır dese arkadaşı niye dese hanım istemiyor mu desin.
ben olsam bende arkadaşıma kaldırmasını söylemek istemezdim
hemde başkası görse vuhhuuuu ne yakışıklı adam şunu tavlayayım mı diyecek.
boş yere gerilmişsiniz.

eşim zaten internet işlerinden hazetmez hiç ben bir fotomu paylaşşam kıyameti koparır o ise arkadaının facede bir sürü fotosu var bende kaldırmasını istedim bana gelince olmaz kendine gelince fotolarını paylassın

en yakını zaten birbirlerinin her seyini bilirler eşimin net işlerini sevmediğini bilir söylese anormal karşılamazdı yani

eşimin işi yüzünden bir kaç aydır ayrı yerlerde yaşıyoruz yani o başka şehirde.ben 23 yaşındayım bir kızım var ve iki yıllık evliyiz daha

bana böyle önemli kararları telefonda konuşmak uygun gelmiyor.
ne kadar sağlıklı bir karar alınabilir ki...

eşim zaten internet işlerinden hazetmez hiç ben bir fotomu paylaşşam kıyameti koparır o ise arkadaının facede bir sürü fotosu var bende kaldırmasını istedim bana gelince olmaz kendine gelince fotolarını paylassın

Senin arkadaşın karşılamaz, ben de karşılamam ama erkekler bizim gibi değil. O ona söyleyecek arkadaşı da "hayırdır hanım mı kızıyor" diyecek... Olay bu

Ben seni çoktan sildim bundan sonra benim kurallarım geçerli falan demiş ya.
Sanki bundan başka olaylarda yaşanmış ve eşiniz patlama yaşamış gibi geldi bana.

Senin arkadaşın karşılamaz, ben de karşılamam ama erkekler bizim gibi değil. O ona söyleyecek arkadaşı da "hayırdır hanım mı kızıyor" diyecek... Olay bu
tamam söylemeseydi ama insan bir tamam bakarızda mı demez bağırıp çağırmaya mı başlar bir anda ben üstelemedim bile illaki konuş diye sadece yaparmısın dedim

Ben seni çoktan sildim bundan sonra benim kurallarım geçerli falan demiş ya.
Sanki bundan başka olaylarda yaşanmış ve eşiniz patlama yaşamış gibi geldi bana.

suçlu dahi olsa hep üste çıkar alttan almaz hiç bir zaman ben birazda bunu anlamıyorum ben bu konuda haklıyım demiyorum ama tavrı çok ağırdı

tamam söylemeseydi ama insan bir tamam bakarızda mı demez bağırıp çağırmaya mı başlar bir anda ben üstelemedim bile illaki konuş diye sadece yaparmısın dedim

Dolmuş o yüzden patlamış. Şu konuda anlaşalım erkekler bizim kadar anlayışlı, alttan alan tipler değiller. Dolar dolmaz patlıyorlar, onlar da insan. Siz eşinizden ayrısınız da o değil mi?

neden eşiniz uzakta ne iş yapıyor bide bu çok büyütülecek bişi değil eşiniz niye bu kadar tavırlı konuşmuş anlamadım madem uzaksınız daha yeni evlisiniz özlem falan olmuyo mu garip severek mi evlendiniz peki

suçlu dahi olsa hep üste çıkar alttan almaz hiç bir zaman ben birazda bunu anlamıyorum ben bu konuda haklıyım demiyorum ama tavrı çok ağırdı

Eşinizin söyledikleri size ağır gelmiş ama arkadaşına böyle birşey söylemeyi de eşiniz gurur meselesi yapmış anlaşılan.
Arkadaşının tepkisini almaktansa size bağırmayı seçmiş gibi görünüyor.

öncedende konu açmıştım bu konuda eşim iş açmak için başka biyere benim fikrim almadan gitti benim istemediğim bir yere neyse sonradan hallettik bu konuyu bahara taşınıcaz oraya eşim hafta sonları geliyo yalnızca.biz severek evlendik ikibuçukl yıl nişanlı kaldık ben onu çok iyi tanıdım derken evlenince hayallerimin suya düştüğünü gördüm eşim nişanlıyken bu kadar fevri değildi.bu konunun kavga sebebi olduğuna bile inanamıyorum şuanda tamam kavga bile olsa onun tavırları çok çocukca olgun olmadığını düşünüyorum

X