bir ricam var ......

SaH_MaT

Guru
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2009
57
0
52
arkadaşlar sizden bir ricam var her gün KK girerken bugün hamile görecekmiyim acaba diye giriyorum ana konu başlıklarına göz gezdiriyorum göremiyorum sonra bazı arkadaşların açtıgı konu başlıklarının altında okuyorum hamilelik haberlerini (agustosta sonuç alacaklar eylülde sonuç alacaklar vs.) tamam o başlık altında tedavi takiplerini falan paylaşalım oradada hamile haberleri verelim hamileleri tesadüfen görmek istemiyorum hamile kalanlar konu açsa olmazmı kocaman bir müjdeyle hamilayiiimmmmm yazsalar lütfeeeen sizlerin bu güzel haberlerini almak bize umut oluyor hamilayim başlıgı altında olunca hangi yöntem hangi dr. hangi hastane soruyoruz ve bizde bilgileniyoruz en azından başarı yakalamış arkadaşımıza sormuş oluyoruz tebrik ve güzel dileklerimizle bir başlık altında beraber mutlulugu paylaşıyoruz ben böyle bir başlıkla karşılaştıgımda hemen giriyorum burda bayram var diyorum ve umutsuzlugumuz hüznümüz bitiyor ewwwet bak oluyor savaşa devam diyebiliyoruz en azından ben öyle düşünüyorum benimki küçük bir öneri lütfen kocaman kocaman yazın bizlere bekleyenlere umut olun KK çok amaa çoook seviyorum bu yolda mücadele veren arkadaşları biraz daha fazla seviyorum onlar benim kader arkadaşlarım .......birgün başarmak dilegiyle .......bu yolun geri dönüşü yoook Allah izin verirse ve saglık verdigi müddetçe ya olacak ya olacak degilmi kızlaropuyorumnanaktan

Son düzenleme:
X