Saç Rengi ve Saç Boyama Bir sorum var bayanlar:-)

egek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2014
152
3
[SUB][/SUB]
Kizlar bir sorum olacak kiz kardesimin sac rengini evde acmak istiyoruz yasi kucuk daha acicilara daha simdiden bas vurmak istemiyoruz bu arada yasi henuz 15 bal ve limon suyu ile oldugunu duymus bir arkadasindan ama bir aciklama yapmamis bilen varmi? Yardimci olursaniz sevinirimm:-)

Peki sadece bali uygulasak limonsuyu haric yine gunes gerekirmi acaba havanin durumu malum eee bizimkide aceleci davraniyor

Peki sadece bali uygulasak limonsuyu haric yine gunes gerekirmi acaba havanin durumu malum eee bizimkide aceleci davraniyor

Pencereden içeri güneş sziyor.onun altında dursun

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

fön makinası da olur ,maksat ısı...ama benim size tavsiyem ıhlamur...daha iyi oluyor

o yaşlarda bende paptya suyu yapardım :) ama saclarım oyle aman aman açılmazdı belkıde benım sac cinsindendir..bence bu yaşta hıc sacına kıymasın daha cook erken,en guzelı doğal olanı..

o yaşlarda bende paptya suyu yapardım :) ama saclarım oyle aman aman açılmazdı belkıde benım sac cinsindendir..bence bu yaşta hıc sacına kıymasın daha cook erken,en guzelı doğal olanı..

Ah ah cok soyluyoruz ama anlatamiyoruz ki asi bizim kiz biraz bende en azindan dogal olsun istiyorum ... Daha simdiden duzlestiriciler dusmuyor elinden maalesef :-(

İhlamurla nasil oluyor ?? Papatya gibimi farklimi?

100gr ıhlamuru yarım litre suda 20 dakka kaynatsın kardeşin
saçına sürdükten sonra ister güneşte ister fönle taraya taraya kurutsun
papatyadan etkili gelmişti bende ıhlamur ...en az 2-3 sefer yapsın ...ardarda...yani kurutsun birdaha yapsın

Son düzenleme:
papatyadan etkili gelmişti bende ıhlamur ...en az 2-3 sefer yapsın ...ardarda...yani kurutsun birdaha yapsın

:-) tesekkurler bu ihlamur mantikli geldi bana zaten saclari dogal oldugu icin ise yarar herhalde kesin ... Deneyelim bakalim ...

Evet bugun denedik ihlamuru tesekkurler gercekten etkisi oldu kirildi sac rengi 2 hafta falan sora insallah olursa birde gunes altinda deneyecegiz tekrar tesekkurler .

X