Bir sorum var kızlar

terapique

Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2024
147
21
29
merhaba kızlar
İki yıllık evliyim. Son ilişkinin üzerinden 15. Gün kan testi verdim 0.1 negatif çıktı. Gebelik yok fakat
Eşim o süre zarfında görevdeydi zaten ilişki yaşamadık. Dün kan testinden sonra ilişki olurken göbek deliğim alt kısmında sancım oldu ve ilişki esnasında da zorlandım. Sonrasında da gün içerisinde az çok ağrım devam etti. Normalde böyle olmuyordum.
Böyle birşey yaşayan var mı yardımcı olurmusunuz. Gebelikle olakalı oldugunu düşünmüyorum fakat merak ettim açıkcası.

Esiniz hangi sure zarfinda görevdeydi? Hem iliski yasadik hem yasamadik diyorsunuz, anlayamadim orayi:)
Yumurtlama gününüz falandir, ondandir ağrı?
Gobek deligimin alti dediginiz yer kasık olmasin?

Demek istediğim. En sonki ilişkiden sonra eşim görevdeydi 2 hafta yoktu. Değerlendirdiğimiz zaman zarfıda yumurtlama zamanımdı.pazartesi eşim döndü görevden kan testi verdik negatif çıktı. Gecesine ilişki oldugunda böyle bir agrı sancı yaşadım. Gebelik kanda yok ama bazıları yazmış gebeliğin ilk zamanları sancı ağrı oluyor diye kafam karıştı

Demek istediğim. En sonki ilişkiden sonra eşim görevdeydi 2 hafta yoktu. Değerlendirdiğimiz zaman zarfıda yumurtlama zamanımdı.pazartesi eşim döndü görevden kan testi verdik negatif çıktı. Gecesine ilişki oldugunda böyle bir agrı sancı yaşadım. Gebelik kanda yok ama bazıları yazmış gebeliğin ilk zamanları sancı ağrı oluyor diye kafam karıştı
Bu kadar cok takmayin, gebelik olduğu zaman anlarsiniz nasil olsa.
Her seyi, her agriyi vs gebelige yormak yorucu olur:)
Akışına birakin ve sevismenin keyfine bakın.

Regli sancısı olamaz düzenli adet görmüyorum malesef
O zaman erken öğrenmenin pek bı yolu yok maalesef kan testini de yeni yapmışsınız zaten 🥲 gebelik belirtileri çok kafa karistiricidir genelde yani kendinizi çok dinlerseniz her ağrı, sizi ve sanciyi gebeliğe yorabilirsiniz. O yüzden akisina bırakın derim, olmadıysa hevesiniz kırılmasın. Olmuşsa da güzel bir sürpriz olur 🌸

O zaman erken öğrenmenin pek bı yolu yok maalesef kan testini de yeni yapmışsınız zaten 🥲 gebelik belirtileri çok kafa karistiricidir genelde yani kendinizi çok dinlerseniz her ağrı, sizi ve sanciyi gebeliğe yorabilirsiniz. O yüzden akisina bırakın derim, olmadıysa hevesiniz kırılmasın. Olmuşsa da güzel bir sürpriz olur 🌸
Teşekkür ederim🌸

X