Bir tatil konusu da benden gelsin...

sstsessizol

Kayıtlı Üye
18 Nisan 2017
2.514
3.369
Kızlar bu yıl çok stresli zamanlar geçirdik.. Eylülde bir nefes alalım istiyoruz. Uzun süredir araştırıyorum ama hala karar veremedim.

Şimdiden alıp erken rezervasyon indirimlerinden faydalanalım diye düşünüyorum.

Denizi sığ-hemen derinleşmeyen, kumsalı çakıllı taşlı olmayan, huzurlu, cok pahalı olmayan bir yer arıyorum.

Antalya, alanya, muğla tarafları olabilir.

Not:
Alkolsuz oteller önceliğim ama alkollülerden de öneri alabilirim.

Bir de odasında jakuzi olsa tadından yenmez ama fiyatı aşırı artıyor:KK51:

Bütcemiz: Ornegin 5 gece icin maksimum 2500.

Sonuc:
Siz gidip de beğendiğiniz yerleri benim tercih sırama bağlı kalmadan sıralayın lütfen. :KK5:

Sevgiler :KK36:

Son düzenleme:
Alanya da adını hatırlamıyorum ama sentıdo gold denen bır otelde balkonlarında jakuzı var ancak ben otelı begenmedım ben olsam alva donna otellerınden tercıh ederdım kıpır kıpır eglenırdınız

Amanınnn kızlar tavsiye ettiğiniz yerler mükemmelden de öte, sağolun, keşke gidebilsek ama bizi aşıyor oralar :KK57:

Tek maaşlı minicicik bi aileyiz biz :oops:

Bütçe: 5 gece için toplamda maksimum 2500 olsun istiyorum :olamaz:

Alanya da adını hatırlamıyorum ama sentıdo gold denen bır otelde balkonlarında jakuzı var ancak ben otelı begenmedım ben olsam alva donna otellerınden tercıh ederdım kıpır kıpır eglenırdınız

otelin nesini beğenmediniz mesela?
Biraz daha aciklayici yazar misiniz?

Bir suredir yorumlarinizi takip ediyorum ve begeniyorum. Fikirlerini onemsedigim uyelerdensiniz.

Amanınnn kızlar tavsiye ettiğiniz yerler mükemmelden de öte, sağolun, keşke gidebilsek ama bizi aşıyor oralar :KK57:

Tek maaşlı minicicik bi aileyiz biz :oops:

Bütçe: 5 gece için toplamda maksimum 2500 olsun istiyorum :olamaz:

konu başını güncelle canım, ona göre gelin öneriler.
her keseye uygun tatil yeri vardır, bulursun muhakkak içine sinen bir yer.

ama hani bu yıl yabancı turist azaldı diye fiyatlar düşecekti. gene yüksek görünüyor hakikaten.

konu başını güncelle canım, ona göre gelin öneriler.
her keseye uygun tatil yeri vardır, bulursun muhakkak içine sinen bir yer.

ama hani bu yıl yabancı turist azaldı diye fiyatlar düşecekti. gene yüksek görünüyor hakikaten.

cok tesekkurler :KK200: hemen belirteyim konuda da :dondurma:

Az once senin konuna heyecanla girdim ama istedigimiz sehirler farkli olunca husranla cikip, yeni konu acmak zorunda kaldim:KK48:

İnsallah hepimiz istedigimizden de guzel yerler bulur, kafamizi dinler geliriz :KK15:

Kızlar bu yıl çok stresli zamanlar geçirdik.. Eylülde bir nefes alalım istiyoruz. Uzun süredir araştırıyorum ama hala karar veremedim.

Şimdiden alıp erken rezervasyon indirimlerinden faydalanalım diye düşünüyorum.

Denizi sığ-hemen derinleşmeyen, kumsalı çakıllı taşlı olmayan, huzurlu, cok pahalı olmayan bir yer arıyorum.

Antalya, alanya, muğla tarafları olabilir.

Not:
Alkolsuz oteller önceliğim ama alkollülerden de öneri alabilirim.

Bir de odasında jakuzi olsa tadından yenmez ama fiyatı aşırı artıyor:KK51:

Bütcemiz: Ornegin 5 gece icin maksimum 2500.

Sonuc:
Siz gidip de beğendiğiniz yerleri benim tercih sırama bağlı kalmadan sıralayın lütfen. :KK5:

Sevgiler :KK36:
TEK KELİME İLE ALANYA AVSALLAR LONİCERA WORLD DERİM ... İKİ YIL ÜST ÜSTE GİTTİĞİM OTEL... BU SENEYEDE ALLAH KERİM . HİÇ SIKILMAZZSSINIZ ....*****

5 gece 2500,alkölsüz jakuzili :) bence yok öyle bir yer.. Antalya'da Adam&Eve 'de kalmıştık odada jakuzi tavanda ayna falan vardı ama 2500'e 2 gece ancak kalabilirsiniz.

5 gece 2500,alkölsüz jakuzili :) bence yok öyle bir yer.. Antalya'da Adam&Eve 'de kalmıştık odada jakuzi tavanda ayna falan vardı ama 2500'e 2 gece ancak kalabilirsiniz.

konumda da belirttim illa o sartlarda olsun istemiyorum ama olursa da tadindan yenmez diye...

ayy valla az oncelerde denk geldim de bahsettiginiz otele, icim gitti. Ne kadar hos :oops:

Net otel adı veremem ama mayıs sonu haziran başı ya da okullar açıldıktan sonra şeklinde baktım ben hep tatil yaparken. Yani ya sezonun en başı olacak bu zamanlar ya da eylülün sonları.

Bu sene haziran başı tatilini iki kişi beş gece 5 yıldızlı bir otelde ultra her şey dahil 1400 tl'ye getirdik. Zamanlama çok önemli kısacası. Otelin adını size mesaj atarım yer Bodrum.

X